Elektrėnų „Senoji Versmė“ ‒ geologas.lt vs Kėgliai (102:94)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 29 d., Sekmadienis, 12:00 val. @ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras, Draugystės g. 20, Elektrėnai, LT-26115

„Kėgliai“ antroje rungtynių pusėje neatsilaikė prieš Elektrėnų „Senoji versmė“-geologas.lt

2015 kovo 30 d., Pirmadienis, 03:25 val., peržiūros: 1060

Kovo 29-ąją dieną, Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centre įvyko Pavasario „Sportturas“ taurė, kurioje susitiko šeimininkai „ Elektrėnų ,,Senoji Versmė“-geologas.lt“ ir svečiai „Kėgliai“. Pirmąjį ketvirtį geriau nei varžovai sužaidę svečiai per likusius tris kėlinius nesugebėjo išlaikyti įgytos persvaros ir turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą.

Pirmasis ketvirtis geriau klostėsi svečiams. Abejos ekipos negausiomis pajėgomis susirinkusios į rungtynes nusprendė palaikyti greitą rungtynių tempą, nors ir neturėjo ypatingai daug rezervų. Visgi „Kėglių“ jaunatviškumas ir energija leido jiems išsiveržti į priekį ir laimėti ketvirtį rezultatu 23:20.

Antrajame kėlinyje Elektrėnų ekipa atrado rezervų, kurie jiems padėjo sėkmingai sužaisti antrąjį ketvirtį. Vienu metu, antrajame kėlinyje turėję 10-ties taškų pranašumą „Kėgliai“ sustojo ir nebesugėbėjo pelnyti taškų apie 3 minutes, o šeimininkai tuo pasinaudojo ir spurtavo 10:0. Prieš antrojo ketvirčio galą ekipos dar spėjo apsikeisti taikliais dvitaškiais, o po jų rezultatas švieslentėje bylojo, jog vyrauja lygybė (49:49).

Kaip ir per pirmosius du kėlinius, taip ir trečiajame komandos palaikė aukštą tempą, bet neturėdami daug rezervų, svečiai po biški pradėjo pavargti, o šeimininkai tolti. Vis dėlto, „Kėgliai“ neleido elektrėniškiams labai atsiplėšti. Po trijų kėlinių rezultatas tapo 73:69.

Paskutiniajame ketvirtyje tiesiogine ta žodzio prasme šeimininkai pradėjo smagintis. Tris tritaškius iš eilės smeigęs Rytis Vičkačka atitolino savo ekipą 19 taškų skirtumu ir visos abejonės dėl rungtynių nugalėtojo išsisklaidė. Svečiai dar bandė spurtuoti rungtynių gale, bet 8 taškai buvo arčiausiai, kiek jie priartėjo. Galutinis rungtynių rezultatas 102:94.

Po rungtynių „Kėgliai“ ekipos treneris Tautvydas Cylikas kalbėjo: „Manau,šiandien abi ekipos labiau žaidė žaidimą "bėk ir mesk", todėl aikštėje žaidėjai koncentravosi labiau į puolimą, negu gynybą. Visgi varžovai yra fiziškai geriau pasiruošę. Turėjome šiandien tik 6 žaidėjus iš kurių tik vienas galėjo mesti rimtesnį iššūkį varžovams po krepšiu. Taigi daug taškų praleidome po krepšiu. Visas varžybas laikėmės taškas į tašką,tačiau vėliau jų žaidėjas Rytis surengė savo solo tritaškių šou ir varžovai atitrūko. Gale rungtynių susikaupėm,pasakėm sau,kad reikia sumažinti deficitą kiek įmanoma daugiau. Varžovai šiandien tiesiog buvo stipresni.

Elektrėnų ,,Senoji Versmė“-geologas.lt: Rytis Vičkačka – 29 tšk., Povilas Makūnas – 27 tšk. (15 atk. kam.), Andrius Gumbrevičius – 16 tšk. (13 atk. kam.), Artūras Dunda – 14 tšk. (12 atk. kam.)

Kėgliai: Justinas Pileckas – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Gintas Brazaitis – 20 tšk. (14 atk. kam.), Augustas Tamulionis – 19 tšk., Jonas Marciulevičius – 14 tšk. (10 rezult. perd.), Tautvydas Cylikas – 12 tšk. (10 atk. kam.)

„Veiverių Amberis“ neatsilaikė prieš Elektrėnų ,,Senoji Versmė“ ‒ geologas.lt komandą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Sparta“ nesunkiai susitvarkė su Elektrėnų ,,Senoji Versmė“-geologas.lt (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:18 val.)„Kėgliai“ nesunkiai įveikė „Kuršius“ (2015 kovo 27 d., penktadienis, 21:50 val.)Nuo pat rungtynių pradžios vadžias savo rankose turėję „Ryterna Group“ krepšininkai prasibrovė į pusfinalį (2015 balandžio 22 d., trečiadienis, 23:08 val.)Elektrėnų žiburiai šiandien švietė taip ryškiai kaip niekuomet. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Compensa“ po atkaklios kovos eliminavo „Kėglius“ (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:55 val.)