Baubilas ‒ 2 vs Kauno švara (82:89)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, „Iššūkio“ taurės Didysis finalas
2015 gegužės 03 d., Sekmadienis, 13:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno Švara“ tik po atkaklios kovos iškovojo Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2015 auksą

2015 gegužės 03 d., Sekmadienis, 16:33 val., peržiūros: 1409

Gegužės 3 dieną, 13:30 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2015 komandos „Baubilas ‒ 2“ ir „Kauno švara“. „Kauno švaros“ ekipai nepavyko iškovoti medalių pagrindinėse lygos pirmenybėse, tad šiandien komanda buvo nusiteikusi labai kovingai. Negausiai susirinkę „Baubilas ‒ 2“ krepšininkai puikiai žaidė rungtynių pradžioje, bet vėliau komanda pradėjo neapsigynti, paleido varžovus tolyn, o panaudota pražangų taktika susitikimo pabaigoje nepasiteisino. „Kauno švara“ atlaikė varžovų spaudimą ir laimėjo rungtynes rezultatu 82:89.

Nors pirmosios atakos šiose rungtynėse vyko gana lygiai, bet geitai „Baubilas ‒ 2“ ekipai pavyko nutolti, o tai padėjo padaryti net 5 paeiliui patakyti tritaškiai metimai. Aišku, prieš tokį pataikymą „Kauno Švara“ nieko negalėjo padaryti ir jų deficitas pasiekė 14 taškų ribą. Tačiau jau antrame kėlinuke „Baubilas ‒ 2“ komandos taikiklis nusimušė ir dabar sekė ilga serija netikslių metimų, o skirtumas tarp komandų greitai išnyko. Prieš prasidedant ilgajai pertraukai intriga jau buvo sugrįžusi ir komandos dabar jau rungtyniavo taškas į tašką. Po dviejų kėlinukų „Kauno Švara“ pirmavo tik minimaliu skirtumu 37:38.

Antroje susitikimo dalyje „Baubilas ‒ 2“ surengė kelias sėkmingas atakas, bet „Kauno Švara“ staigiai atsakė net 3 tolimais metimais ir tai buvo vienas svarbesnių epizodų šiose rungtynėse. „Kauno Švarai“ pavyko nutolti, tiesa, jų pranašumas nebuvo didelis ir siekė maždaug 5 taškus, bet būtent tokia distancija tarp komandų išsilaikė kone iki pat susitikimo pabaigos. „Baubilas ‒ 2“ komanda visais būdais bandė priartėti, bet trumpas suolelis ir greitai renkamos pražangos sukaustė komandos veiksmus gynyboje. Susitikimo pabaigoje „Kauno Švara“ jau galėjo galvoti apie pergalę, o jų varžovams beliko vienintelė išeitis – pražangų taktika. Tačiau „Kauno Švara“ pataikė visais svarbiausiais momentais, išlaikė persvarą savo pusėje ir laimėjo dvikovą rezultatu 82:89.

Baubilas ‒ 2: Laurynas Varnas – 35 tšk. (7 išpr. praž.), Martynas Laukaitis – 18 tšk. (15 atk. kam.), Tomas Vaišvila – 14 tšk. (7 išpr. praž.)

Kauno švara: Šarūnas Kryžius – 28 tšk., Paulius Vosgirdas – 18 tšk., Mykolas Brusokas – 14 tšk. (12 atk. kam.), Andrius Gasiūnas – 12 tšk.

„Kauno švara“ be didesnio vargo pateko į „Iššiūkio“ taurės finalą (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 23:22 val.)Ketvirtajame kėlinyje nutolusi „Kauno švara“ ‒ „Sportturo“ Iššūkio taurės pusfinalyje (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 20:52 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ iškovojo antrąją pergalę „Sportturas“ taurėje (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 16:10 val.)„Kauno švara“ rungtynių pabaigoje nesuspėjo paskui „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipos puolimo mašiną. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 04:36 val.)„Kauno švara“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 22:10 val.)„Baubilas ‒ 2“ pusfinalyje nesuteikė vilčių „Siesikams“ (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Ryterna Group“ netikėtai lengvai įveikė „Kauno Švarą“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„Baubilas-2“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kauno švara“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 23:14 val.)Baubilas-2 finalo ketverte (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:43 val.)