Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs Baubilas ‒ 2 (84:68)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 01 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ iškovojo antrąją pergalę „Sportturas“ taurėje

2015 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 16:10 val., peržiūros: 1044

Balandžio 1-ąją, VDU sporto centro sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturas" taurės rungtynės. Susitiko G pogrupio komandos – aikštelės šeimininkai "Detas – Hoptrans & BRGroup" ir svečiai "Baubilas – 2". Prieš šias rungtynes šeimininkai savo sąskaitoje jau turėjo vieną pergalę, tuo tarpu svečiai šiomis rungtynėmis pradėjo savo pasirodymą pavasario taurėje. Nors pirmajame kėlinyje ilgiau iniciatyva savo rankose laikė svečiai, kėlinio gale šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir laimėjo pirmąjį ketvirtį – 23:20. Antrajame kėlinyje "Baubilas – 2" pateko į duobę ir labai sunkei rinko taškus. Tuo pasinaudoję šeimininkai iki ilgosios pertraukos padidino savo pranašumą iki 16 taškų – 44:28. Trečiajame kėlinyje vyko atkakli kova, taškas į tašką. Po ketvirčio kurį ne žymei laimėjo svečiai – 16:14, "Detas – Hoptrans & BRGroup" išliko priekyje, turėdami saugų pranašumą – 58:44. Lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo spurtu 13:4, ir išsprendė rungtynių baigtį. Rungtynių gale "Baubilas – 2" dar sugebėjo, bent šiek tiek sumažinti savo atsilikimą. Rungtynės baigėsi "Detas – Hoptrans & BRGroup" pergale – 84:68.

Rungtynės prasidėjo dviem svečių žaidėjo M.Laukaičio tolimais metimais. Įgiję nežymų pranašumą svečiai beveik visą kėlinį ir buvo priekyje, tačiau kėlinio pabaigoje iniciatyvą perėmė "Detas – Hoptrans & BRGroup". Šeimininkai išnaudodami savo aukštaūgius persvėrė rezultatą į savo pusę ir laimėjo pirmąjį ketvirtį rezultatu – 23:20.

Antrąjį kėlinį "Detas – Hoptrans & BRGroup" pradėjo spurtu 12:2, ir susikrovė jau dviženklį pranašumą – 35:22. Antrojo kėlinio laikui einant į pabaigą "Baubilas – 2" sugebėjo šiek tiek sumažinti savo atsilikimą – 36:28, tačiau kėlinį šeimininkai užbaigė dar vienu spurtu. Šį kartą laimėję atkarpą 8:0, jie po dviejų kėlinių susikrovė 16 taškų pranašumą – 44:28.

Po ilgosios pertraukos komandos žaidė labai apylygei. Nė vienai komandai nepavyko surengti didesnio spurto. Kėlinio viduryje "Detas – Hoptrans & BRGroup" pranašumas buvo 14 taškų – 52:38. Antroji kėlinio pusė buvo labai nerezultatyvi, tačiau ir čia komandos žaidė lygiai. Po trečiojo kėlinio šeimininkai pirmavo - 58:44.

Lemiamą ketvirtį vedami M.Karpičiaus, "Detas – Hoptrans & BRGroup" pradėjo spurtu 13:4 ir padidino savo pranašumą jau iki 23 taškų – 71:48. Antrojoje kėlinio pusėje svečiai sugebėjo šiek tiek aptirpdyti šeimininkų pranašumą, tačiau šeimininkai vistiek šventė užtikrintą pergalę - 84:68.

Po šios pergalės "Detas – Hoptrans & BRGroup" tapo vienvaldžiais grupės lyderiais.

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Dovydas Balčiūnas – 18 tšk., Martynas Karpičius – 16 tšk. (11 atk. kam., 11 rezult. perd.), Mindaugas Rutkauskas – 14 tšk., Airidas Nutautas – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

Baubilas ‒ 2: Martynas Laukaitis – 26 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Dmitrij Kvitka – 18 tšk., Tomas Vaišvila – 9 tšk.

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti Ragai ‒ LC „Partizanas“ ekipą. (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Kauno Švara“ tik po atkaklios kovos iškovojo Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2015 auksą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:33 val.) „Ryterna Group“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 19:59 val.)„Kauno švara“ rungtynių pabaigoje nesuspėjo paskui „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipos puolimo mašiną. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 04:36 val.)„Baubilas-2“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kauno švara“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 23:14 val.)Tik po pratesimo į pusfinalį įžengė „Nematyti“ (2015 balandžio 28 d., antradienis, 00:15 val.)„Baubilas ‒ 2“ pusfinalyje nesuteikė vilčių „Siesikams“ (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 22:13 val.)Baubilas-2 finalo ketverte (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:43 val.)