Kauno NTI-PN vs Kauno švara (60:77)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 18 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Ketvirtajame kėlinyje nutolusi „Kauno švara“ ‒ „Sportturo“ Iššūkio taurės pusfinalyje

2015 balandžio 18 d., Šeštadienis, 20:52 val., peržiūros: 1106

Šeštadienį, balandžio 18 dieną, Nepilnamečių tardymo izoliatoriuje – pataisos namuose įvyko Pavasario „Sportturas“ Iššūkio taurės ketvirtfinalis tarp vietos „Kauno NTI-PN“ ir svečių „Kauno švara“. Tris kėlinius komandos kovėsi apylygiai, tačiau tik penkis žaidėjus panaudoję šeimininkai lemiamame ketvirtyje kiek pavargo ir nesugebėjo apsiginti nuo varžovų atakų. Dvigubai ketvirtą kėlinį laimėję svečiai užsitikrino kelialapį į „Iššūkio“ taurės pusfinalį.

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliais komandų dvitaškiais ir tritaškiais. Vėliau svečiai laimėjo atkarpėlę 6:0 ir įgavo šešių taškų pranašumą. Tuomet 7:2 atkarpėlę laimėjo šeimininkai ir skirtumas sumažėjo iki vieno taško. Per likusią kėlinuko dalį komandos pelnė po tiek pat taškų, tad skirtumas išliko toks pats – 16:17. Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo „Kauno švara“, kuri vėl įgavo šešių taškų atotrūkį, bet tada šešis taškus paeiliui pelnė „Kauno NTI-PN“ ir išlygino rezultatą. Tuomet svečiai spurtavo 9:0 ir nutolo nuo savo varžovų gan solidžiu skirtumu, tačiau jį iki kėlinio pabaigos pavyko kiek apkarpyti – 34:39.

Trečiąjį kėlinį „Kauno NTI-PN“ pradėjo 9:3 atkarpėle ir pirmą kartą rungtynėse įsiveržė į priekį. Vėliau komandos sunkiai sekėsi rinkti taškus, tad didžiąją kėlinio dalį metimai skriejo pro šalį. Kėlinio pabaigoje „Kauno švarai“ pavyko persverti rezultatą ir prieš lemiamą ketvirtį turėti dviejų taškų pranašumą – 45:47. Ketvirtasis kėlinukas priklausė „Kauno švarai“. Tris kėlinukus komandos kovojo taškas į tašką, bet lemiamame ketvirtyje svečiams pavyko įgauti dviženklį pranašumą ir nutolti. Kėlinukas prasidėjo 10:2 spurtu, kuris leido pirmą kartą šiose rungtynėse svečiams įgauti dviženklį pranašumą. Vėliau „Kauno NTI-PN“ po truputį karpė atsilikimą ir buvo priartėję iki šešių taškų, tačiau tuomet aštuonis taškus paeiliui pelnė svečiai ir taip padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 60:77.

Kauno NTI-PN: Eduardas Mačiulis – 22 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Almantas Atkočaitis – 19 tšk., Evaldas Rajunčas – 8 tšk.

Kauno švara: Šarūnas Kryžius – 30 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Vosgirdas – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Gasiūnas – 15 tšk. (10 atk. kam.)

„Kauno švara“ be didesnio vargo pateko į „Iššiūkio“ taurės finalą (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 23:22 val.)„Kauno Švara“ tik po atkaklios kovos iškovojo Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2015 auksą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:33 val.)„Kauno švara“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 22:10 val.)„Kauno švara“ rungtynių pabaigoje nesuspėjo paskui „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipos puolimo mašiną. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 04:36 val.)„Laipsniai“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Kauno „NTI – PN“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 15:53 val.)„Ryterna Group“ netikėtai lengvai įveikė „Kauno Švarą“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„Baubilas-2“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kauno švara“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Kauno NTI-PN“ nelengvai palaužė „Naujokus“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 20:34 val.)„SK-Mattas-2“ iškovojo lengvą pergalę. (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 01:07 val.)Antoje rungtynių pusėje įrodę pranašumą laimėjo Sportija. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 16:52 val.)