Sparta vs Elektrėnų „Senoji Versmė“ ‒ geologas.lt (80:69)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 31 d., Antradienis, 19:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ nesunkiai susitvarkė su Elektrėnų ,,Senoji Versmė“-geologas.lt

2015 kovo 31 d., Antradienis, 23:18 val., peržiūros: 850

2015 kovo paskutinę dieną, Pavasario „Sportturas“ taurės, H grupės rungtynėse susitiko „Sparta“ (šeimininkai) ir Elektrėnų ,,Senoji Versmė“-geologas.lt (svečiai). Pirmame kėlinyje kova vyko taškas į tašką ir nė viena komanda nesugebėjo nutoloti – 14:13. Antras kėlinys kiek geriau klostėsi „Spartos“ vyrams, kurie visą laiką pirmavo 5-7 taškų skirtumu, tad po dviejų kėlinių – 38:33. Trečio kėlinio pradžioje šeimininkai bandė atitrūkti, tačiau svečiai to neleido ir sužaidus pusę kėlinio skirtumas buvo vos du taškai – 45:43. Per likusią kėlinio dalį „Sparta“ pelnė dvigubai daugiau taškų, nei Elektrėnų ,,Senoji Versmė“-geologas.lt ir po trijų kėlinių – 59:50. Ketvirtame kėlinyje svečiams intrigos atkurti nebepavyko ir galutinis rungtynių rezultatas – 80:69.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Šarūnas Sobolis sakė – varžybos buvo sunkios, nors prieš rungtynes galvojom apie lengvesnę pergalę.

Sparta“: Tadas Šeštokas – 35 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž., 36 naud. bal.), Juozas Kajokas – 10 tšk., Robertas Talevičius – 10 tšk. (9 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Elektrėnų ,,Senoji Versmė“-geologas.lt: Andrius Gumbrevičius – 27 tšk. (10 išpr. praž.), Giedrius Pargaliauskas – 14 tšk., Evaldas Kertenis – 8 tšk.

„Veiverių Amberis“ neatsilaikė prieš Elektrėnų ,,Senoji Versmė“ ‒ geologas.lt komandą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Kėgliai“ antroje rungtynių pusėje neatsilaikė prieš Elektrėnų „Senoji versmė“-geologas.lt (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 03:25 val.)„Sparta“ neturėjo vargo su „Kuršiais“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 21:37 val.)„Sparta“ užsitikrino vietą pavasario lygos didžiojoje taurėje. (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:29 val.)„Parabelis“ eliminavo „Spartą“ iš tolimesnių kovų (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)Elektrėnų žiburiai šiandien švietė taip ryškiai kaip niekuomet. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 18:32 val.)Nuo pat rungtynių pradžios vadžias savo rankose turėję „Ryterna Group“ krepšininkai prasibrovė į pusfinalį (2015 balandžio 22 d., trečiadienis, 23:08 val.)