BC „Gazuotas pienas Miau“ vs Randeris (69:43)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 17 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Gazuotas pienas Miau“ „Mažosios taurės“ finaliniame ketverte.

2015 balandžio 18 d., Šeštadienis, 01:13 val., peržiūros: 1050

Balandžio 17-ąją „Dainavos vidurinės“ mokyklos sporto salėje šeimininkai BC „Gazuotas pienas Miau“ priėmė svečius „Randerio“ ekipą. Abi ekipos varžybų svarbą žinojo-patekimas į pusfinalį,todėl nuo apt rungtynių pradžios ekipos kibo viena kitai į atlapus ir vyko atkakli kova. Visgi antroje rungtynių dalyje J.Eibuko kariauna pademonstravo pavyzdinę gynybą ir per du kėlinius praleidę vos 14taškų šventė pergalę rezultatu 69:43.

Rungtynes ekipos pradėjo kiek chaotišku žaidimu,vyko skubotos atakos. Svečiai bandė taškus rinkti iš po krepšio,kai savo ruožtu jų oponentai surengė tritaškių pasirodymą ir jų laimei 4iš jų buvo taiklūs,taigi „Miau“ įpusėjus ketvirčiui pirmavo 12:8. Kėlinio pabaigą kiek geriau sužaidė „Randeris“ ir po pirmųjų 10-ies minučių susikrovė trapią trijų taškų persvarą – 20:17.

Antrajame šeimininkai ėmė aštrinti puolimą,o paksui nesuspėję varžovai stabdė juos pražangomis. Tačiau tai ir buvo pagrindinis taškų rinkimas,kadangi metimai iš žaidimo neretai skriejo pro šalį. Puolime nežibėjo ir svečiai kurie per kėlinį tesukrapšė 9taškus ir leido „Pienui“ priartėti iki minimumo-29:28.

Po petraukos vaizdas aikštėje pasikeitė kardinaliai. Šeimininkai suaktyvino gynybą,o joje ėmė strigti varžovai tiesiog nerado būdų kaip ją pralaužti. Po J.Eibuko tolimo metimo šeimininkai vėl susigrąžino pirmaujančiųjų vaidmenį (37:34). O kėlinuką užbaigę dar viena sėkminga atkarpa 12:0 prieš lemiamą ketvirtį susikrovė net 15taškų pranašumą. Verta paminėti,kad šis kėlinys baigėsi rezultatu 21:5. Taigi po 3ketvirčių 49:34.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai bandė spausti varžovus nuo pirmojo metro ir kilti į lemiamą šturmą,tačiau tai naudos neatnešė,o į greitą puolimą ne kartą pasileidę oponentai ir toliau didino turimą pranašumą. „Randeris“ niekaip nesusitvarkė su savo taikikliais ir antroje rungtynių dalyje iš 34metimų iš žaidimo sugebėjo pataikyti vos 5 bei per du kėlinius surinkę vos 14taškų turėjo pripažinti BC „Gazuotas pienas Miau“ ekipos pranašumą 69:43.

Po rungtynių pakalbinome trenerio pareigas iš J.Eibuko laikinai perėmusį M.Stankevičių:
-Sunkiai pradėjote. Kokios to priežastys?
-Na,čia ketvirtfinalis,lengvų rungtynių tikėtis nerverta ir visada reikia tikėtis kovos.
-Visgi antroje rungtynių dalyje šovėte į priekį. Ką pakeitėte pertraukos metu?
-Realiai nekeitėme nieko,tiek gynyboje,tiek puolime stengėmės taip pat,tačiau po vienos sėkmingos atkarpos,kai susikrovėme 7taškų pranašumą,varžovai,manau,palūžo.Mano manymu,kad tvirtesnis charakteris bei pasiaukojanti gynyba mums padėjo šiandien iškovoti pergalę.

BC „Gazuotas pienas Miau“: Arnoldas Žukauskas – 17 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Bronius Minelga – 14 tšk. (20 atk. kam.), Mantas Semėnas – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Jomantas Eibukas – 12 tšk.

Randeris: Laimonas Steponavičius – 17 tšk., Edgaras Tarasovas – 14 tšk., Deivydas Leonavičius – 6 tšk.

BC „Gazuotas pienas Miau“ po sudėtingos kovos pasidabino pavasario „Sportturo“ mažosios taurės auksu (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:13 val.)BC „Gazuotas pienas MIAU“ nelengvai peržengė aštuntfinalio barjerą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 22:35 val.)BC „Gazuotas Pienas Miau“ vargais negalais palaužė „Komandą X“ ir pasiekė finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:12 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ be didesnio vargo įveikė „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ ekipą. (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 22:32 val.)Veiverių „Amberis“ pavasario taurės starte, nugalėjo „Pieno žvaigždės ‒ Miau“ komandą (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:48 val.)Antroje rungtynių pusėje BC „Straight-2“ pabėgo į priekį ir iškovojo pergalę. (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:49 val.)„Randeris“ lengvai peržengė „Sportijos“ barjerą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 20:13 val.)Pirmose rungtynėse „Randeris“ tiesiog sutrypė „Partizano“ ekipą. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 01:43 val.)Jomanto Eibuko nesibaigianti energija bei karjeros rungtynės atnešė „Pieno žvaigždėms ‒ Miau“ pergalę (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:30 val.)„ASU“ po permainingos kovos įveikė „Randerio“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:08 val.)