Kauno NTI-PN vs SK „Mattas“ ‒ 2 (58:89)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 31 d., Antradienis, 18:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„SK-Mattas-2“ iškovojo lengvą pergalę.

2015 balandžio 01 d., Trečiadienis, 01:07 val., peržiūros: 843

Kovo 31-ąją, „Nepilnamečių tardymo izoliatoriaus pataisos namų“sporto salėje įvyko įvyko „Pavasario „Sportturas“ taurės 2015“ dvikova tarp šeimininkų „Kauno NTI-PN“ ir svečių „SK Matas-2“.Pirmajame kėlinyje šeimininkai dar bandė priešintis savo oponentams,tačiau antrajame ketvirtyje svečiai šovė į priekį ir nebepaleido pergalės iš rankų. Galutinis rezultatas 89:58 „SK Matto-2“ naudai.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai ir atitolo keletu taškų.Tačiau A.Atkočaičio 7taškai iš eilės neleido varžovams atitrūkti dar labiau ir paliko jiems tik minimalų pranašumą. Kėlinuko pabaigoje E.Gramauskas smeigė du tolimus metimus ir pridėjo taiklų dvitaškį,kas leido jo ekipai atsiplėšti 8taškais,visgi 4taškais atsakę šeimininkai po pirmųjų 10-ies minučių turėjo tik 4taškų deficitą- 22:18.

Antrajame kėlinyje svečiai pagaliau apsipratę prie ganėtinai mažos salės ėmė vis dažniau rasti sėkmingų atakų baigčių ir per kėlinį pelnę net 27taškus susikrovė dviženklį pranašumą. Taigi prieš didžiąją pertrauką komandas jau skyrė 15taškų-49:34.

Antroji rungtynių dalis tebuvo formalumas,abi ekipos labiau koncentravosi į puolimą,kuriame nestigo inirtingos kovos dėl kiekvieno kamuolio. Visgi ūgio pranašumą turėję svečiai užtikrintai imdavo vieną kamuolį po kito bei kartodavo netaiklius metimus. Ko pasekoje svečiai atliko net 112metimų. Prieš lemiamą ketvirtį nugalėtojas jau buvo aiškus,tačiau visiškai palužę šeimininkai leido į aikštelę žaidėjus,kurie praleido visas rungtynes ant suolo,o tuom pasinaudoję svečiai laimėjo paskutinįjį ketvirtį 24:9 bei šventė pergalę rezultatu 89:58.

Po rungtynių nugalėtojų treneris A.Dervinskas sakė: „ Na,ką,tiesiog atėjom lengvai pasižaisti,galbūt labiau treniruočių pobūdžio varžybose. „

Kauno NTI-PN: Eduardas Mačiulis – 24 tšk. (6 išpr. praž.), Almantas Atkočaitis – 12 tšk., Pijus Imbrasas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

SK „Mattas“ ‒ 2: Žydrūnas Kaminskas – 23 tšk. (16 atk. kam.), Šarūnas Kenstavičius – 21 tšk., Edvinas Gramauskas – 21 tšk.

„Kauno NTI-PN“ nelengvai palaužė „Naujokus“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 20:34 val.)SK „Mattas ‒ 2“ užtikrintai įveikė „Sportiją“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:21 val.)SK „Mattas“ ‒ 2 be didesnio vargo įveikė „Naujokų“ ekipą. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 20:40 val.)„Parabelis“ po nervingos kovos palaužė SK „Mattas“ ‒ 2 ekipą. (2015 balandžio 22 d., trečiadienis, 22:51 val.) BC „Straight“ ‒ 2 garbingai priešinosi SK „Mattas“ ‒ 2 krepšininkams (2015 balandžio 14 d., antradienis, 22:09 val.)„Laipsniai“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Kauno „NTI – PN“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 15:53 val.)Ketvirtajame kėlinyje nutolusi „Kauno švara“ ‒ „Sportturo“ Iššūkio taurės pusfinalyje (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 20:52 val.)Antoje rungtynių pusėje įrodę pranašumą laimėjo Sportija. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 16:52 val.)Atkakliose rungtynėse „Laipsniai“ palaužė „Mattą“ ‒ 2 (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 22:51 val.)