Veiverių Amberis vs Elektrėnų „Senoji Versmė“ ‒ geologas.lt (59:68)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 balandžio 15 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Veiverių Amberis“ neatsilaikė prieš Elektrėnų ,,Senoji Versmė“ ‒ geologas.lt komandą

2015 balandžio 15 d., Trečiadienis, 23:37 val., peržiūros: 1042

2015 balandžio 15 dieną, Pavasario „Sportturas“ taurės 2015, didžiosios taurės aštuntfinalyje susitiko „Veiverių Amberis“ (šeimininkai) ir Elektrėnų ,,Senoji Versmė“ ‒ geologas.lt (svečiai). Rungtynes po permainingos kovos laimėjo svečiai rezultatu – 59:68.

Rungtynes galingai pradėjo šeimininkai, kurie spurtavo 9:0. Tuomet jau žaidimas išsilygino ir komandoms apsikeitus po septynis taškus rezultatas – 16:7. Dar per kitas dvi minutes skirtumas aptirpo dviem taškais – 21:14, o iki kėlinio pabaigos skirtumas ištirpo ir iki vieno taško – 21:20. Antrasis ketvirtis buvo labai nerezultatyvus ir komandos labiau metė pro šalį, nei į krepšį – 30:31.

Trečiame kėlinyje, niekas nesikeitė, komandos žaidė lygiai, taškas į tašką ir sužaidus pusę kėlinio – 38:36. Po du taškus apsikeitė komandos, o tada atkarpą 4:0 laimėjo svečiai ir jie vėl priekyje – 40:42. Kėlinys baigėsi komandoms apsikeitus po keturis taškus ir po trijų kėlinių – 44:46. Paskutinį kėlinį galingai pradėjo Elektrėnų ,,Senoji Versmė“ ‒ geologas.lt ir greitai susikrovė 8 taškų persvarą, kurios jau nebeiššvaistė ir laimėjo rungtynes rezultatu – 59:68 ir žengė į ketvirtfinalį, kuriame susitiks su „Ryterna Group“ ir „Žaliai Balti“ poros nugalėtoju.

„Veiverių Amberis“: Vytautas Mocevičius – 15 tšk. (11 atk. kam.), Rokas Puikys – 14 tšk. (10 atk. kam.), Gintaras Žilinskas – 13 tšk., Povilas Glaniauskas – 11 tšk.

Elektrėnų ,,Senoji Versmė“ ‒ geologas.lt: Artūras Dunda – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Povilas Makūnas – 13 tšk. (11 atk. kam.), Evaldas Kertenis – 9 tšk.

„Kėgliai“ antroje rungtynių pusėje neatsilaikė prieš Elektrėnų „Senoji versmė“-geologas.lt (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 03:25 val.)„Sparta“ nesunkiai susitvarkė su Elektrėnų ,,Senoji Versmė“-geologas.lt (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:18 val.)Veiverių „Amberis“ pavasario taurės starte, nugalėjo „Pieno žvaigždės ‒ Miau“ komandą (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Veiverių Amberis“ sutriuškino savo varžovus (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:05 val.)Veiverių Amberis sutriuškino Lietuvos geležinkelius (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 22:17 val.)Elektrėnų žiburiai šiandien švietė taip ryškiai kaip niekuomet. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 18:32 val.)Nuo pat rungtynių pradžios vadžias savo rankose turėję „Ryterna Group“ krepšininkai prasibrovė į pusfinalį (2015 balandžio 22 d., trečiadienis, 23:08 val.)