Naujokai vs SK „Mattas“ ‒ 2 (61:89)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 12 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

SK „Mattas“ ‒ 2 be didesnio vargo įveikė „Naujokų“ ekipą.

2015 balandžio 12 d., Sekmadienis, 20:40 val., peržiūros: 1273

Sekmadienį, balandžio 12 dieną, VDU "Rasos" gimnazijos sporto salėje įvyko pavasario "Sportturo" taurės rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę "Naujokai" su SK "Mattas" – 2 ekipa. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (11:20). Antrame kėlinyje komandos sužaidė lygiai ir skirtumas po dviejų kėlinių išliko tie patys 9 taškai – (29:38). Trečiasis kėlinys šiek tiek geriau susiklostė "Naujokų" ekipai, kuriai pavyko laimėti kėlinį vienu tašku – (51:61). Ketvirtame kėlinyje SK "Mattas" – 2 ekipa nepasigailėjo šeimininkų ir laimėjo rungtynes rezultatu – (61:89).

Pirmasis kėlinys prasidėjo SK "Mattas" – 2 komandos laimėta atkarpa – (2:8), vėliau komandos apsikeitė keliomis atakomis ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė tie patys 6 taškai – (7:13). Antroje kėlinio dalyje svečiai laimėjo dar vieną atkarpą – (4:7) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (11:20).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms keičiantis tiksliomis atakomis. Sužaidus pusę kėlinio "Naujokų" ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki 7 taškų – (23:30). Prabėgus dar 3 minutėms šeimininkai laimėjo atkarpą – (6:0) ir skirtumas tarp komandų ištirpo iki 3 taškų – (29:32). Visgi kėlinį geriau pavyko užbaigti svečiams, kurie laimėjo paskutinių 2 minučių atkarpą – (0:6) ir vėl sugrąžino 9 taškų persvarą – (29:38).

Trečiasis kėlinys geriau prasidėjo "Naujokų" ekipai, kuri sužaidus 4 minutes sugebėjo laimėti atkarpą – (13:9), po kurios skirtumas tarp komandų ištirpo iki 5 taškų – (42:47). Sužaidus dar porai minučių ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko padidinti skirtumą 2 taškais – (45:52). Antroje kėlinio dalyje svečiai perėmė iniciatyvą, laimėjo atkarpą – (6:9) ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 10 taškų – (51:61).

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai papuolė į duobę, pralošė pirmo kėlinio pusę sausu rezultatu – (0:15), po kurios kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 25 taškai – (51:76). Rungtynėms baiginėjantis svečiai laimėjo dar vieną atkarpą – (10:13) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (61:89).

Po laimėtų rungtynių SK "Mattas" – 2 ekipos treneris kalbėjo: "Sunkus sekmadienis, ketvirtame kėlinyje pradėjome tik žaisti, o šiaip visas rungtynes atsipalaidavę žaidėme."

Naujokai: Petras Maciulevičius – 24 tšk. (11 atk. kam.), Žygimantas Gulbinas – 16 tšk., Andrius Stankūnas – 12 tšk.

SK „Mattas“ ‒ 2: Vilmantas Vainauskas – 33 tšk. (5 rezult. perd.), Žydrūnas Kaminskas – 26 tšk. (18 atk. kam.), Aurimas Dervinskas – 14 tšk.

SK „Mattas ‒ 2“ užtikrintai įveikė „Sportiją“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Kauno NTI-PN“ nelengvai palaužė „Naujokus“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Parabelis“ po nervingos kovos palaužė SK „Mattas“ ‒ 2 ekipą. (2015 balandžio 22 d., trečiadienis, 22:51 val.)„SK-Mattas-2“ iškovojo lengvą pergalę. (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 01:07 val.)Rungtynių pabaigoje iniciatyvą perėmę „Laipsniai“ nugalėjo „Naujokus“ (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:54 val.) BC „Straight“ ‒ 2 garbingai priešinosi SK „Mattas“ ‒ 2 krepšininkams (2015 balandžio 14 d., antradienis, 22:09 val.)Pirmoji „Sportijos“ pergalė (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 22:00 val.)Atkakliose rungtynėse „Laipsniai“ palaužė „Mattą“ ‒ 2 (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 22:51 val.)