ACME vs Kauno Rami ‒ 2 (63:56)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 balandžio 14 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Ketvirtame kėlinyje „ACME“ įveikė „Kauno Rami ‒ 2“ bei žengė į ketvirtfinalį

2015 balandžio 14 d., Antradienis, 22:53 val., peržiūros: 887

Balandžio 14 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ „Iššūkio“ taurės aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ACME“ priemė svečius „Kauno Rami -2“ komandą.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė du taškai (3:5). „Kauno Rami – 2“ pamažu didino pranašumą. Sužaidus septynias minutes komandas skyrė devyni taškai (6:15). Aštuntą minutę penkis taškus be atsako pelnė „ACME“ (11:15). Netrukus svečių pranašumas vėl padidėjo iki devynių taškų, bet baigiantis ketvirčiui taiklus „ACME“ tolimas metimas sumažino „Kauno Rami – 2“ persvarą iki šešių taškų (15:21).

Pirmas keturias antro kėlinio minutes be klaidų gynėsi „ACME“, o per tą laiką patys pelnė keturis taškus (19:21). Penktą minutę pirmus taškus kėlinyje ir kartu spurtą pradėjo „Kauno Rami – 2“. Svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako (19:29). Septintą minutę „ACME“ sustabdė įsibėgėjusius varžovus, o patys pelnė aštuonis taškus be atsako (27:29). Per paskutinę minutę su puse komandos žaidė lygiai, o „Kauno Rami – 2“ išsaugojo dviejų taškų persvarą (29:31).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „ACME“. Šeimininkai tris minutes gynėsi be klaidų, o patys pelnė 12 taškų (41:31). Prasidėjus ketvirtai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė „Kauno Rami – 2“ (41:33). Svečiai pamažu vijosi varžovus. Šeštą minutę iš „ACME“ persvaros liko tik trys taškai (43:40). Paskutinėmis ketvirčio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus 30 minučių „ACME“ turėjo dviejų taškų pranašumą (48:46).

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu T. Gudo tritaškiu (48:49). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „ACME“ (50:49). Netrukus dar du šeimininkų metimai pasiekė tikslą (54:49). Po dar dviejų taiklių T. Gudo metimų šeštą minutę komandas skyrė tik vienas taškas (54:53). „ACME“ paprašė minutės pertraukėlės, po kurios šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako (62:53). Rungtynių pabaigoje dar vienas T. Gudo metimas pasiekė tikslą, bet „ACME“ išlaikė persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 63:56.

“ACME“ pergalė garantavo jiems vietą ketvirtfinalyje, kur „ACME“ varžovai bus „Siesikai“.

„ACME“ treneris Audrius Kmita: „Rungtynių metu laikėmės 95% mano užduoties, rungtynių plano. Jis buvo nei žodžio teisėjams. Tai padėjo. Susitvarkėme su savo nesamonėm, žaidėm savo malonumui ir laimėjome. Nerėkėme ant teisėjų. Buvo, visko buvo, visiem visko būna. Kaip ir mes nepataikome. Varžovų buvo mažiau,vėliau pavargo, o mes įmetėme gale rungtynių.“

„Kauno Rami – 2“ žaidėjas Tomas Gudas: „Suolelis šiandien mūsų buvo trumpas, trūksta aukštų žaidėjų. Pavargome rungtynių pabaigoje. Trečias kėlinys mums visada būna baisus, jį visada pralošiame. Pradžioje pabėgome nuo varžovų, viskas sekėsi neblogai. Gal vėliau atsipalaidavome, nepataikėme. Trečiame kėlinyje stojome į asmeninę gynybą, ji nelabai suveikė. Jei būtume gynęsi zona, gal viskas būtų gerai pasibaigę. “

ACME: Paulius Katkevičius – 18 tšk., Darius Arlauskas – 16 tšk. (16 atk. kam.), Audrius Kmita – 10 tšk., Darius Pukštys – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Kauno Rami ‒ 2: Tomas Gudas – 28 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Gustaitis – 15 tšk., Marius Pranskūnas – 9 tšk. (15 atk. kam.)

„KMAIK“ įveikė „Kauno Rami ‒ 2“ komandą (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Sporto Manija `98“ neturėjo vargo su „Kauno Rami-2“ ekipa. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Siesikai“ rungtynių pabaigoje įveikė „ACME“ ir pateko į pusfinalį (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:01 val.)Ragai ‒ LC „Partizanas“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 21:59 val.)Banguotai žaidęs „MRU VSF“ pasiekė pergalę (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Komanda X“ įveikė „ACME“ ir iškovojo pirmą pergalę „Sportturo“ taurėje (2015 kovo 31 d., antradienis, 22:04 val.)