Kauno NTI-PN vs Naujokai (68:58)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 08 d., Trečiadienis, 18:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ nelengvai palaužė „Naujokus“

2015 balandžio 08 d., Trečiadienis, 20:34 val., peržiūros: 961

Balandžio 8 dieną, 18:00 val., „Kauno NTI-PN“ sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2015 komandos „Kauno NTI-PN“ (šeimininkai) ir „Naujokai“ (svečiai). Nors rungtynių pradžioje geriau atrodė svečiai, kurie vienu metu pirmavo ir 8 taškų skirtumu, tačiau „Kauno NTI-PN“ krepšininkai buvo atkaklūs ir sugražino intrigą. Antroje rungtynių dalyje „Kauno NTI-PN“ pagaliau pavyko nutolti ir trapią persvarą išlaikyti iki pat susitikimo pabaigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 68:58.

Nors pirmomis susitikimo minutėmis komandos žaidė gana lygiai, bet labai greitai „Naujokams“ pavyko nutolti, puikus taiklumas metant iš toliau leido jiems pasiekti nedidelį pranašumą, bei pirmojo kėlinuko metu tvirtai kontroliuoti situaciją aikštelėje. Tačiau „Kauno NTI-PN“ žaidėjai nepalūžo ir jau antrojo ketvirčio metu pagaliau patikėjo savo jėgomis. Pirmiausia ženkliai pagerinę savo gynybą, šeimininkai ne ką prasčiau žaidė ir puldami, o skirtumas tarp komandų nepastebimai išnyko. Prasidedant ilgajai pertraukai „Naujokai“ turėjo tik 2 taškų pranašumą ir pirmavo rezultatu 33:35.

Antroje rungtynių dalyje „Kauno NTI-PN“ komanda dar labiau padidino savo tempą. Žaisdami ties pražangos riba ir palaikomi gausiai susirinkusių sirgalių šeimininkai visiškai išmušė iš vėžių savo varžovus, o puikiai žaidęs komandos lyderis E.Mačiulis leido savo ekipai nutolti, kol galiausiai „Naujokų“ situacija tapo išties komplikuota. Svečiai išbandė viską – panaudojo visas pertraukėles, darė nemažai keitimų, bet komandos žaidimas nesikeitė. Laikas bėgo, o pranašumas išliko vis dar „Kauno NTI-PN“ komandos pusėje. Galiausiai svečiai griebėsi paskutinio šiaudo ir pabandė pražangų taktiką, tačiau šis pasirinkimas nepasiteisino, nes taikliai baudas sumetę šeimininkai išlaikė distanciją ir laimėjo dvikovą rezultatu 68:58.

Almantas Atkočaitis („Kauno NTI-PN“):

„geriau pavyko sužaisti rungtynių antroje dalyje, o komandai jau prieš rungtynes sakiau, jog pergalė yra labai svarbi ir turėsim galimybę keliauti toliau, žaidėjai šiandien atidavė visas jėgas“.

Kauno NTI-PN: Eduardas Mačiulis – 23 tšk. (14 atk. kam., 9 išpr. praž.), Almantas Atkočaitis – 23 tšk. (6 išpr. praž.), Evaldas Rajunčas – 14 tšk.

Naujokai: Edvinas Povilaitis – 17 tšk., Petras Maciulevičius – 13 tšk. (14 atk. kam.), Žygimantas Gulbinas – 11 tšk.

Rungtynių pabaigoje iniciatyvą perėmę „Laipsniai“ nugalėjo „Naujokus“ (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:54 val.)SK „Mattas“ ‒ 2 be didesnio vargo įveikė „Naujokų“ ekipą. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 20:40 val.)„SK-Mattas-2“ iškovojo lengvą pergalę. (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 01:07 val.)Pirmoji „Sportijos“ pergalė (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 22:00 val.)Ketvirtajame kėlinyje nutolusi „Kauno švara“ ‒ „Sportturo“ Iššūkio taurės pusfinalyje (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 20:52 val.)„Laipsniai“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Kauno „NTI – PN“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 15:53 val.)Antoje rungtynių pusėje įrodę pranašumą laimėjo Sportija. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 16:52 val.)