Sportija vs Randeris (41:57)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 balandžio 15 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Randeris“ lengvai peržengė „Sportijos“ barjerą

2015 balandžio 15 d., Trečiadienis, 20:13 val., peržiūros: 1161

Balandžio 15-ąją dieną, trečiadienį, „Atžalyno“ vidurinės mokyklos sporto salėje sužaistas Pavasario „Sportturas“ 2015 „Mažosios“ taurės aštuntfinalio susitikimas tarp šeiminkų „Sportijos“ komandos ir svečių „Randeris“. Lengvą pergalę ir kelialapį į ketvirtfinalį iškovojo nuo pat rungtynių pradžios pirmavusi „Randeris“ ekipa. Rungtynės baigėsi rezultatu 41:57.

Per pirmas rungtynių minutes komandos apsikeitė keliais tiksliais metimais. Tačiau atkakli kova greitai baigėsi ir daugiausia O. Ašmenos pastangomis „Randeris“ atitrūko ir laimėjo pirmąjį kėlinuką 10-ties taškų skirtumu 10:20.

Klaidos ir netikslūs baudų metimai antrajame kelinyje neleido „Sportijai“ priartėti prie svečių krepšininkų. „Randeris“ žaidė drausmingiau puolime bei gynyboje, o komandos ilsėtis į didžiąją pertrauką išėjo rezultatui esant 21:35.

Trečiąjį kėlinuką geriau pradėjo „Randeris“ komanda, kuri greitai susikrovė solidų 20-ties taškų pranašumą (28:48). Tai buvo didžiausia svečių persvara šiose rungtynėse. Trečiasis kėlinukas baigėsi 5-iais pelnytais „Sportijos“ taškais. Po trečiojo kėlinuko rezultatu 33:48 priekyje „Randeris“.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas, komandos pradėjo dažniau klysti, netaiklūs metimai sekė vienas po kito. Šis ketvirtis buvo pats nerezultatyviausias. Abi komandos per jį „sukrapštė“ vos 17-lika taškų. Rezultatu 41:57 pergalę šventę „Randeris“ krepšininkai pelnytai iškovojo kelialapį į Pavasario „Sportturas“ 2015 „Mažosios“ taurės ketvirtfinalį.

Pirmame kėlinyje atitrūkote ir iki rungtynių pabaigos išlaikėte įgytą persvarą. Ar tikrai rungtynės buvo lengvos? – buvo paklaustas nugalėtojų komandos žaidžiantysis treneris: „na, iš tikrųjų, gerai sekėsi, gynyboje ir puolime gerai susitvarkėme, visa komanda gerai žaidė, mūsų tikslas ir buvo peržengti šį etapą, na, ir tikėsimės patekti tarp keturių stipriausių komandų, bet kaip seksis, pamatysime“.

Sportija: Laimonas Luižys – 13 tšk., Tadas Vaitkūnas – 7 tšk., Ramūnas Jomantas – 7 tšk.

Randeris: Edgaras Tarasovas – 14 tšk., Ovidijus Ašmena – 13 tšk. (14 atk. kam., 9 išpr. praž.), Laimonas Steponavičius – 13 tšk.

Pirmose rungtynėse „Randeris“ tiesiog sutrypė „Partizano“ ekipą. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 01:43 val.)SK „Mattas ‒ 2“ užtikrintai įveikė „Sportiją“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:21 val.)Pirmoji „Sportijos“ pergalė (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 22:00 val.)Antroje rungtynių pusėje BC „Straight-2“ pabėgo į priekį ir iškovojo pergalę. (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:49 val.)„ASU“ po permainingos kovos įveikė „Randerio“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:08 val.)Antoje rungtynių pusėje įrodę pranašumą laimėjo Sportija. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 16:52 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ „Mažosios taurės“ finaliniame ketverte. (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 01:13 val.)„Sportija“ po atkaklios kovos nusileido „Laipsniams“ (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:40 val.)