Omega vs BC „Gazuotas pienas Miau“ (71:74)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2015 gegužės 03 d., Sekmadienis, 16:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

BC „Gazuotas pienas Miau“ po sudėtingos kovos pasidabino pavasario „Sportturo“ mažosios taurės auksu

2015 gegužės 03 d., Sekmadienis, 23:13 val., peržiūros: 1709

Sekmadienį, gegužės 3 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, pavasario „Sportturo“ mažosios taurės 2015 didysis finalas, tarp šeimininkų rolėje buvusių „Omegos“ ir BC „Gazuoto pieno Miau“ ekipų. Susitikimo pradžioje kiek geriau atrodė BC „Gazuotas pienas Miau“ ir pirmus du kėlinukus žengė priekyje, tačiau po ilgosios pertraukos atsigavę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino. Ketvirtasis kėlinukas buvo gana banguotas, tačiau penktą pražangą užsidirbęs R. Brovka buvo priverstas sėstis ant suolelio, kuo puikiai pasinaudojęs BC „Gazuotas pienas Miau“ įveikė penkiese likusius „Omega“ krepšininkus bei kėlė į viršų Mažosios lygos nugalėtojų titulą. 71:74 (13:19, 15:19, 24:14, 19:22).

Rungtynių pradžioje abi ekipos rungtyniavo labai panašiai, tačiau kiek vėliau rezultatyvią atkarpą sužaidęs BC „Gazuotas pienas Miau“ įgijo penkių taškų persvarą. Vis tik, visąlaik į nugarą kvėpavusi „Omega“ neleido priešininkams nė sekundės atsikvėpti, tačiau energingu puolimu bei sėkmingos kovos po krepšiu dėka svečių krepšininkai geriau sužaidė kėlinuko pabaigą bei padidino skirtumą tarp komandų iki šešių taškų. 13:19.

Antrą kėlinuką dviem tolimais metimais pradėjusi „Omega“ rezultatą išlygino, tačiau neilgam, nes spurtavę svečių ekipos krepšininkai stebėtinai greit susigrąžino solidesnę persvarą. Kiek vėliau žaidimas tarp komandų išsilygino ir jos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau ir šį ketvirtį geriau užbaigęs BC „Gazuotas pienas Miau“ padidino savo panašumą iki dviženklio. 28:38.

Po ilgosios pertraukos žymiai užtikrinčiau puolime rungtyniauti pradėję aikštės šeimininkai gana greit tirpdė savo deficitą, ko pasekoje per kelias pirmas minutės jis ištirpo iki penkių taškų. Vis tik, kelis taškus iš eilės pelnęs BC „Gazuotas pienas Miau“ įgijo saugesnį pranašumą, tačiau šįkart ketvirčio pabaigą geriau sužaidė „Omegos“ žaidėjai bei išlygino rezultatą. 52:52.

Paskutinėje rungtynių dalyje intrigos netrūko. Jau nuo pat kėlinio pradžios pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą, tačiau solidžią atkarpą 8:0 sužaidusi „Omega“ persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo trijų taškų pranašumą. Vis tik, pačiu laiku atsibudęs BC „Gazuotas pienas Miau“ sugebėjo sužaisti kelis sėkmingus epizodus puolime ir taip rezultatą išlyginti. Pačioje rungtynių pabaigoje visi koziriai jau buvo svečių rankose, kurie pataikė didžiąją dalį baudos metimų ir iškovojo Mažosios taurės auksą. 71:74.

Naudingiausiu didžiojo finalo žaidėju buvo pripažintas Bronius Minelga.

Trenerių komentarai bus pateikti VIDEO skiltyje

„Omega“: Remigijus Kasperavičius – 32 tšk. (13 atk. kam., 9 išpr. praž.), Tadas Vaitkevičius – 16 tšk., Mantas Zubavičius – 15 tšk. (12 atk. kam.)

BC „Gazuotas pienas Miau“: Bronius Minelga – 16 tšk. (20 atk. kam.), Marius Zaviliauskas – 13 tšk., Andrius Urmulevičius – 11 tšk., Valius Fominas – 11 tšk. (7 išpr. praž.)

BC „Gazuotas pienas Miau“ „Mažosios taurės“ finaliniame ketverte. (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 01:13 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ be didesnio vargo įveikė „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ ekipą. (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 22:32 val.)BC „Gazuotas pienas MIAU“ nelengvai peržengė aštuntfinalio barjerą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 22:35 val.)BC „Gazuotas Pienas Miau“ vargais negalais palaužė „Komandą X“ ir pasiekė finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:12 val.)„Omega“ komandos kokybė, be vargo, susitvarkė su „Kuom jei NE“ komandos kiekybe. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Omega“ po permainingos kovos žengė į pusfinalį (2015 balandžio 24 d., penktadienis, 21:10 val.)Po nerezultatyvios, bet atkaklios kovos sunkiu žingsniu finalą priėjo „Omega“ (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 23:18 val.)Veiverių „Amberis“ pavasario taurės starte, nugalėjo „Pieno žvaigždės ‒ Miau“ komandą (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:48 val.)Galingai startavę „Ice“ parklupdė „Omegą“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 22:05 val.)Jomanto Eibuko nesibaigianti energija bei karjeros rungtynės atnešė „Pieno žvaigždėms ‒ Miau“ pergalę (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:30 val.)