BC „Straight“ ‒ 2 vs SK „Mattas“ ‒ 2 (58:71)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 balandžio 14 d., Antradienis, 19:45 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ ‒ 2 garbingai priešinosi SK „Mattas“ ‒ 2 krepšininkams

2015 balandžio 14 d., Antradienis, 22:09 val., peržiūros: 943

Balandžio 14 dieną, 19:45 val., Petrašiūnų mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2015 komandos BC „Straight“ ‒ 2 (šeimininkai) ir SK „Mattas“ ‒ 2 (svečiai). Pirmoje rungtynių pusėje užtikrintai žaidė svečiai, kurie tvirtai kontroliavo situaciją aikštelėje ir turėjo dviženklį pranašumą. Tačiau BC „Straight“ ‒ 2 komanda nepasidavė ir trečiojo kėlinuko metu sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir persverti jį savo naudai. Lygus žaidimas kurį laiką vyko ir ketvirtojo kėlinuko metu, bet tuomet SK „Mattas“ ‒ 2 žaidėjai spurtavo ir tritaškių metimų dėka pasiekė pranašumą kuris garantavo pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 58:71.

Nors rungtynes dviem tolimais metimais pradėjo šeimininkai, tačiau netrukus jų puolimas sustojo, o komanda gynyboje turėjo labai rimtų problemų. SK „Mattas“ ‒ 2 provokavo vieną po kitos varžovų pražangas ir nesunkiai rinko taškus nuo baudų metimo linijos. Jau pirmojo kėlinuko metu svečių pranašumas pasiekė 10 taškų ribą, o varžovai ir toliau niekaip neišvengė pražangų, juos gelbėjo tik ilgas suolelis ir dažni keitimai. Vis tik vėliau komandų žaidimas tapo kiek lygesnis, SK „Mattas“ ‒ 2 ekipos puolimas ėmė lėtėti, komanda šiek tiek atsipalaidavo ir antrojo ketvirčio metu savo persvarą padidino tik 4 taškais. Tačiau net ir to užteko, jog svečiai turėtų solidų pranašumą 24:38.

Antroje rungtynių dalyje BC „Straight“ ‒ 2 komanda pasinaudojo tuo, jog varžovai ne itin kibiai gynėsi ties tritaškio linija ir net 5 tolimi metimai sugražino intrigą. Skirtumas žaibiškai išnyko ir svečiai suskubo paprašyti pertraukėlės. Tačiau šeimininkai jau buvo pajutę savo žaidimą ir dabar pabėgo į priekį. Tiesa, jų pranašumas buvo nedidelis ir dar tame pačiame kėlinuke rezultatas tapo lygus. Taigi ketvirtojo kėlinuko metu viskas prasidėjo iš naujo. Abi komandos žaidė labai kietai, tad ir pražangų fiksuojama buvo gausybė, žaidėjai nevengė ir visos aikštės spaudimo, o ir mažiausios smulkmenos turėjo įtakos rungtynių eigai. Tačiau pačiais svarbiausiais momentais SK „Mattas“ ‒ 2 komandą išgelbėjo tolimi metimai. Tritaškiai svečiams padėjo nutolti ir šeimininkai griebėsi pražangų taktikos, bet ir čia jiems sėkmė nesišypsojo. SK „Mattas“ ‒ 2 puikiai sužaidė paskutinėmis minutėmis, įtvirtino savo pranašumą ir laimėjo susitikimą rezultatu 58:71.

Aurimas Dervinskas (SK „Mattas“ ‒ 2):

„šiandien rungtyniavome labai atsipalaidavę, jei dar per pirmus kėlinukus nors kiek pavyko susikaupti, tai po ilgosios pertraukos komanda visiškai atsipalaidavo ir žaidėme gal tik 30 procentų savo pajėgumo.“

BC „Straight“ ‒ 2: Tomas Laucevičius – 12 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Donatas Pasvenskas – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Kęstutis Žižys – 11 tšk.

SK „Mattas“ ‒ 2: Vilmantas Vainauskas – 18 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Žydrūnas Kaminskas – 15 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Mindaugas Drėzas – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

„Parabelis“ po nervingos kovos palaužė SK „Mattas“ ‒ 2 ekipą. (2015 balandžio 22 d., trečiadienis, 22:51 val.)BC „Straight ‒ 2“ pavasario „Sportturas“ taurėje startavo sunkia pergale prieš „ASU“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 23:04 val.)„BC Straight ‒ 2“ be didesnio vargo įveikė „Laisvalaikio centrą „Partizanas““. (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:12 val.)SK „Mattas“ ‒ 2 be didesnio vargo įveikė „Naujokų“ ekipą. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 20:40 val.)SK „Mattas ‒ 2“ užtikrintai įveikė „Sportiją“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:21 val.)Antroje rungtynių pusėje BC „Straight-2“ pabėgo į priekį ir iškovojo pergalę. (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:49 val.)„SK-Mattas-2“ iškovojo lengvą pergalę. (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 01:07 val.)Atkakliose rungtynėse „Laipsniai“ palaužė „Mattą“ ‒ 2 (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 22:51 val.)