ACME vs Komanda X (46:52)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 31 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Komanda X“ įveikė „ACME“ ir iškovojo pirmą pergalę „Sportturo“ taurėje

2015 kovo 31 d., Antradienis, 22:04 val., peržiūros: 858

Kovo 31 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės 2015 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ACME“ priemė svečius „Komandą X“. Abi komandos taurėje turėjo po vieną pralaimėjimą ir kovojo dėl pirmos pergalės.

Pirmi rungtynėse taškus pelnė svečiai (0:2). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „ACME“ (5:2). Taiklių tolimų metimų dėka „ACME“ ketvirtą minutę padidino persvarą iki šešių taškų (11:5). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė šeši taškai (13:7). Prasidėjus antrai kėlinio pusei penkis taškus be atsako pelnė „Komanda X“ (13:12). Paskutinėmis ketvirčio minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių rezultatas buvo lygus (17:17).

Pirmas tris antro kėlinio minutes be klaidų gynėsi „Komanda X“, o patys pelnė keturis taškus (17:21). Ketvirtą minutę pirmus taškus pelnė „ACME“, o netrukus rezultatas tapo lygus (21:21). Komandų puolimas strigo, o sužaidus šešias minutes minutės pertraukėlės paprašė „Komanda X“ (21:21). Po jos komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (23:23). Devintą minutę „Komanda X“ pataikė tolimą metimą, bet netrukus tuo pačius atsakė „ACME“ (26:26). Ketvirčio pabaigoje penki pelnyti „Komandos X“ taškai leido svečiams įgyti penkių taškų persvarą (26:31).

Sužaidus pirmas dvi trečio ketvirčio minutes „Komandos X“ pranašumas buvo sumažėjęs iki dviejų taškų (29:31). Dar po dviejų minučių komandas skyrė tik vienas taškas (32:33). Penktą minutę komandų puolimas visiškai užstrigo. Tik aštuntą minutę taškus pavyko pelnyti „Komandai X“ (32:35). Per likusį laiką svečiai savo persvarą padidino vienu taikliu baudos metimu (32:36).

Ketvirtame kėlinyje pirmi taškus pelnė „ACME“, bet „Komanda X“ į tai atsakė dviem taikliais metimais (34:41). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė K.Ignatavičius (40:41). Prasidėjus antrai ketvirčio pusei geriau rungtyniavo „Komanda X“, kuriai pavyko padidinti persvarą iki šešių taškų (40:46). Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė trys taškai (43:46). Visgi „Komanda X“ neleido varžovams atkurti intrigos ir įveikė juos rezultatu 46:52.

“Komanda X“ pasiekė pirmą pergalę, o „ACME“ pralaimėjo antras rungtynes.

„ACME“ treneris Audrius Kmita: „Žaidimas šiandien bangavo, labai nepataikėme. Tai ir buvo pagrindinės pralaimėjimo priežastys. Sezonas jau į pabaigą, svarbu nebuvo traumų.“

„Komandos X“ treneris Raimondas Gudžiūnas paklaustas, ką geriau šiandien komanda darė už varžovus, atsakė: „Nieko iš tikro. Žaidėme ir tiek. Pradžioje pataikėme tritaškius, vėliau nelabai, bet vistiek laimėjome. Neplanavome labai stipriai čia kapotis.“

ACME: Julius Vizgaitis – 12 tšk., Karolis Ignatavičius – 11 tšk., Andrius Rupšys – 8 tšk.

Komanda X: Dangirdas Vinkšnaitis – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Klangauskas – 14 tšk. (11 atk. kam.), Raimondas Gudžiūnas – 8 tšk. (6 išpr. praž.)

Ketvirtajame kėlinyje „Komanda X“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 00:00 val.)„Siesikai“ rungtynių pabaigoje įveikė „ACME“ ir pateko į pusfinalį (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:01 val.)„Komanda X“ nugalėjo „Sporto manija 98“ ir žengė į pusfinalį (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Komanda X“ eliminavo „Lietuvos geležinkelius“ ir pateko į ketvirtfinalį (2015 balandžio 14 d., antradienis, 23:57 val.)Ragai ‒ LC „Partizanas“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 21:59 val.)Ketvirtame kėlinyje „ACME“ įveikė „Kauno Rami ‒ 2“ bei žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 14 d., antradienis, 22:53 val.)Banguotai žaidęs „MRU VSF“ pasiekė pergalę (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)BC „Gazuotas Pienas Miau“ vargais negalais palaužė „Komandą X“ ir pasiekė finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:12 val.)„Ragai ‒ LC Partizanas“ be didesnio vargo įveikė „Komanda X“. (2015 kovo 24 d., antradienis, 23:06 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės bronzą išvargo „Komanda X“ (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:51 val.)