BC „Gazuotas pienas Miau“ vs MRU VSF (72:68)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 balandžio 15 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Gazuotas pienas MIAU“ nelengvai peržengė aštuntfinalio barjerą

2015 balandžio 15 d., Trečiadienis, 22:35 val., peržiūros: 1145

Trečiadienį, balandžio 15 dieną, Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, pavasario „Sportturo“ mažosios taurės 2015 aštuntfinalio susitikimas, tarp vietos BC „Gazuoto pieno MIAU“ ir svečių „MRU VSF“ ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios užtikrintai žaidę šeimininkai iškart atsiplėšė nuo priešininkų, tačiau antroje rungtynių pusėje „MRU VSF“ pasivijo varžovus ir intriga grįžo į rungtynes, tačiau užtikrintai pabaigą sužaidęs BC „Gazuotas pienas MIAU“ išsaugojo pergalę bei žengė į ketvirtfinalį. 72:68 (27:13, 9:13, 17:21, 19:21).

Rungtynių pradžioje lyg ant bangos žaidęs BC „Gazuotas pienas MIAU“ pelnė devynis taškus iš eilės, taip iškart atitrūkdamas. Kiek vėliau svečiams pavyko kiek sumažinti atsilikimą, tačiau ir toliau aktyviai žaidę aikštės šeimininkai įgijo keturiolikos taškų pranašumą, kurį sugebėjo išlaikyti iki pat pirmojo kėlinuko pabaigos. 27:13.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai padidino savo pranašumą iki septyniolikos taškų, tačiau čia pat spurtavę „MRU VSF“ ekipos žaidėjai sumažino atsilikimą iki dešimties taškų. Kiek vėliau žaidimas tarp ekipų klostėsi apylygiai ir jos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp komandų išliko dešimt taškų. 36:26.

Po ilgosios pertraukos ilgesnį atsarginių suolelį turėję svečiai ėmė vytis varžovus, ko pasekoje, po keleto sėkmingų išpuolių, skirtumas tarp komandų nepastebimai ištirpo iki trijų taškų, tačiau laiku susiėmę BC „Gazuoto pieno MIAU“ krepšininkai sugebėjo šiek tiek atsitiesti ir prieš lemiamą ketvirtį įgyti šešių taškų pranašumą. 53:47.

Paskutinė rungtynių dalis buvo įtemptesnė, nei tikėjosi aikštės šeimininkai. Jau pačioje kėlinuko pradžioje prabilę svečių snaiperiai visiškai panaikino savo ekipos deficitą ir rezultatą išlygino. Toliau abi komandos žaidė labai panašiai, tačiau kiek geriau atrodę „MRU VSF“ rezultatą persvėrė savo naudai. Vis tik, daug užtikrinčiau ir solidžiau rungtynių pabaigą sužaidęs BC „Gazuotas pienas MIAU“ sugebėjo susigrąžinti iniciatyvą ir pasiekti pergalę rezultatu 72:68.

Po šios pergalės BC „Gazuotas pienas MIAU“ žengė į ketvirtfinalį, kuriame jų jau laukia „Sportiją“ nukovęs „Randeris“.

Po pergalės Jomantas Eibukas nedaugžodžiavo ir užtikrintai išrėžė: „Šiandien pergalę iškovoti padėjo Rasos Gvildytės lankelis“.

BC „Gazuotas pienas MIAU“: Arnoldas Žukauskas – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Marius Zaviliauskas – 17 tšk., Mantas Semėnas – 9 tšk. (5 rezult. perd.)

„MRU VSF“: Evaldas Milašauskas – 23 tšk., Lukas Tamašauskas – 17 tšk., Edvinas Vaina – 14 tšk.

BC „Gazuotas pienas Miau“ „Mažosios taurės“ finaliniame ketverte. (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 01:13 val.)BC „Gazuotas Pienas Miau“ vargais negalais palaužė „Komandą X“ ir pasiekė finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:12 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ be didesnio vargo įveikė „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ ekipą. (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 22:32 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ po sudėtingos kovos pasidabino pavasario „Sportturo“ mažosios taurės auksu (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:13 val.)„Ragai ‒ LC Partizanas“ pasiekė antrą pergalę (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:44 val.)Banguotai žaidęs „MRU VSF“ pasiekė pergalę (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Veiverių „Amberis“ pavasario taurės starte, nugalėjo „Pieno žvaigždės ‒ Miau“ komandą (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:48 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Komanda X“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 00:00 val.)Jomanto Eibuko nesibaigianti energija bei karjeros rungtynės atnešė „Pieno žvaigždėms ‒ Miau“ pergalę (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:30 val.)