Kuom jei NE vs Kuršiai (40:55)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 balandžio 19 d., Sekmadienis, 15:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Kuršių sėkmingas ketvirtas kėlinys leido jiems žengti į ketvirtfinalį

2015 balandžio 19 d., Sekmadienis, 18:35 val., peržiūros: 1190

Kovo 19 dieną Pavasario „Sportturas“ pirmenybėse įvyko aštuntfinalio rungtynės tarp šeimininkų „ Kuom jei NE“ ir svečių „Kuršių“. Šios ekipos kovoje trečioje pagal pajėgumą taurėje –(iššūkio taurėje ).

Rungtynės prasidėjo gana nerezultatyviai. Pirmieji taškus pelnė svečiai, tačiau šeimininkai greitai persvėrė rezultatą savo naudai (4:2). Iki 7 minutės nei vienai ekipai nepavykdavo atitolti toliau nei per vieną metimą, tačiau kėlinio pabaigoje svečiai padarė spurtą (0:7) ir po pirmųjų 10 minučių buvo priekyje rezultatu (9:16).

Antrajame kėlinuke šeimininkai suaktyvino gynybą ir tai išmušė varžovus. Į aikštelę išbėgęs šeimininkų puolėjas Š.Docius smeigė 3 tritaškius ir sušvelnino atsilikimą iki 3 taškų. Likęs kėlinukas buvo apyligus, taigi po 20 minučių žaidimo „Kuršiai“ vis dar pirmavo (24:27).

Trečiajame kėlinuke šeimininkai žaidė dar agresyviau, o svečiai niekaip negalėjo pelnyti taškų. Kėlinio viduryje šeimininkai persvėrė rezultatą ir perėmė iniciatyvą iš svečių. Po 30 minučių jau priekyje buvo „Kuom jei NE“ ekipa rezultatu (38:34).

Ketvirtajame kėlinuke svečiai pradėjo aktyviau gintys ir tai jiems sekėsi, be to šeimininkų stovykloje matėsi nuovargio padariniai, jie nebepataikė mėtimų ir sunkiai sekėsi apsiginti. Tuo pasinaudoję „Kuršiai“ perėmė iniciatyvą ir laimėjo rungtynes užtikrintu rezultatu (40:55).

Po rungtynių laimėtojų ekipos žaidėjai sunkai galėjo pakomentuoti nuostabiai sužaistą ketvirtą kėlinį.

Rokas Račkauskas teigė: po trečio kėlinio šalto dušo atsigavome ir ketvirtajame padarėme spurtą, puikiai apsigynėme.

Paklausus kokie tikslai, žaidėjas nedvejojęs drąsiai sakė -finalo ketvertas.

Kuom jei NE: Šarūnas Krilavičius – 11 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam.), Šarūnas Docius – 9 tšk., Audrius Mizgaitis – 7 tšk.

Kuršiai: Rimantas Ažubalis – 16 tšk. (18 atk. kam.), Viktoras Sakalauskas – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Dominykas Maknevičius – 12 tšk. (10 atk. kam.)

Baubilas-2 finalo ketverte (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:43 val.)BC „Ambi“ įveikė „Kuom jei NE“ komandą. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Pavasario“ taurės starte užtikrinta „ICE“ pergalė (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 20:02 val.)Elektrėnų žiburiai šiandien švietė taip ryškiai kaip niekuomet. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Omega“ komandos kokybė, be vargo, susitvarkė su „Kuom jei NE“ komandos kiekybe. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Sparta“ neturėjo vargo su „Kuršiais“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 21:37 val.)„Kėgliai“ nesunkiai įveikė „Kuršius“ (2015 kovo 27 d., penktadienis, 21:50 val.)