Žaliai-Balti vs Medvėgalis (64:63)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 30 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

E. Kajalavičiaus metimas išplėšė pergalę „Žaliai‒Baltiems“

2015 kovo 30 d., Pirmadienis, 22:10 val., peržiūros: 1020

Kovo 30 dieną, 19:45 val., „Varpo“ gimazijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2015 komandos „Žaliai-Balti“ (šeimininkai) ir „Medvėgalis“ (svečiai). Rungtynės nors ir nebuvo rezultatyvios, tačiau žaidimas visą laiką išliko lygus ir atkaklus, abi komandos iki pat susitikimo pabaigos rungtyniavo taškas į tašką, o paskutinėmis akimirkomis atrodė, jog geresnėje situacijoje buvo „Mėdvėgalis“. Tačiau šeimininkai sukūrė nedidelį stebuklą, likus žaisti 5 sekundes privertė suklysti varžovus, o po krepšiu kamuolį gavęs E.Kajalavičius buvo tikslus ir taikliu dvitaškiu metimu išplėšė pergalę savo ekipai. Rungtynės baigėsi rezultatu 64:63.

Rungtynių pradžioje komandos labai sunkiai rinko taškus, atakos truko ilgai, o krepšininkai atakuoti prisiruošdavo kone paskutinėmis akimirkomis. Tačiau pats žaidimas buvo labai atkaklus, abi komandos rungtyniavo lygiai ir nei viena pusė negalėjo pasiekti nors kiek ženklesnio pranašumo. Pražangų fiksuojama buvo taip pat nedaug, žaidėjai gavo progą kovoti kietai, bet ir tokioje kovoje viskas atrodė labai lygiai. Iki pat ilgosios pertraukos taip ir neatsirado dominuojanti ekipa, o po dviejų kėlinukų Žaliai-Balti“ pirmavo vos 2 taškeliais. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 29:27.

Po ilgosios pertraukos didelių permainų neįvyko, komandos ir toliau rungtyniavo atkakliai, gal tik atakos vis dažniau persikeldavo ties tritaškio zona. Vienu metu Žaliai-Balti“ sugebėjo atitrūkti, bet persvara jiems ilgai džiaugtis neteko, nes netrukus rezultatas vėl buvo lygus. Kaip ir buvo galima tikėtis intriga išsilaikė iki pat susitikimo pabaigos ir viskas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Dabar visas galimybes laimėti turėjo „Medvėgalis“, svečiai ne kartą gavo progą baudų metimams, bet nesugebėjo išnaudoti savo šansų. Išnaudodami savo pertraukėles ir žaisdami apgalvotai Žaliai-Balti“ atkūrė intrigą, bet laiko likę buvo žaisti vos 5 sekundes ir komanda turėjo 1 taško deficitą. Vis tik gera gynyba privertė suklysti svečius ir po pertraukėlės Žaliai-Balti“ turėjo tas pačias 5 sekundes išsigelbėti. Lemiamo derinuko metu kamuolį patogioje pozicijoje po krepšiu gavęs E.Kajalavičius buvo tikslus ir pakėlė visą komandą ant kojų. Puikiai surengta ataka ir tikslus metimas išplėšė pergalę Žaliai-Baltiems“. Susitikimas baigėsi rezultatu 64:63.

Edgaras Kajalavičius („Žaliai-Balti“):

„pirmą kartą pavyko laimėti paskutinėmis sekundėmis, jausmas nuostabus, o pergalę pasiekti pirmiausia padėjo sėkminga gynyba prieš tai buvusioje atakoje. Turėjome 3 variantus kaip pabaigti paskutinę ataką ir mano metimas turėjo būti tik nepavykus pirmiems sumanymams“.

Žaliai-Balti: Edgaras Kajalavičius – 16 tšk., Aivaras Pūras – 12 tšk., Justas Draudvila – 12 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Medvėgalis: Paulius Irtmonas – 15 tšk. (8 rezult. perd.), Karolis Mickevičius – 15 tšk. (10 atk. kam.), Kostas Petrošius – 12 tšk.

„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinuke palaužė „Žaliai‒Baltus“ (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)Po ilgosios pertraukos palūžę Kleboniškio „Vilkai“ pralaimėjo „Žaliai baltiems“ (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Žaliai-Balti“ užtikrintai įveikė „BK Centre“ (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 20:57 val.)„Kovoje dėl antrosios vietos grupėje pranašesni buvo „BK Centre“ krepšininkai.“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 00:55 val.)„Medvėgalis“ užtikrintai laimėjo prieš „Kleboniškio „Vilkai““ komandą. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„Omega“ po permainingos kovos žengė į pusfinalį (2015 balandžio 24 d., penktadienis, 21:10 val.)„Medvėgalis“ ketvirtajame kėlinyje nutolo nuo savo varžovų ir žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)