Best 4 You vs Šilainiai ‒ 2 (60:67)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 12 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Geriau sužaista antroji rungtynių pusė leido pergalę pasiekti „Šilainiai ‒ 2“ komandai

2015 balandžio 12 d., Sekmadienis, 20:43 val., peržiūros: 1044

Balandžio 12 dieną, 18:20 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2015 komandos „Best 4 You“ (šeimininkai) ir „Šilainiai ‒ 2“ (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos, pirmoje susitikimo dalyje geriau sekėsi šeimininkams, kurie vienu metu turėjo ir 12 taškų pranašumą, tačiau „Šilainiai ‒ 2“ nenuleido rankų ir po ilgosios pertraukos ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą. Paskutinėmis minutėmis geresnėje situacijoje vis dar buvo „Šilainiai ‒ 2“ krepšininkai, kurie išsaugojo nedidelį pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 60:67.

Susitikimo pradžioje šeimininkams pavyko gana greitai nutolti, skirtumas nors ir nebuvo didelis, bet prastai veikiantis „Šilainiai ‒ 2“ ekipos puolimas niekaip neleido komandai išlipti iš duobės, kol galiausiai jų deficitas pasiekė 9 taškus. Puikiai „Best 4 You“ komanda jautėsi ir antrojo kėlinuko metu, bet dabar abi komandos atakavo neužtikrintai, netrūko ir klaidų. Tačiau persvara išliko vis dar šeimininkų pusėje, kurie netgi dar labiau nutolo. Po dviejų kėlinukų „Best 4 You“ pirmavo rezultatu 35:26.

Po ilgosios pertraukos „Šilainiai ‒ 2“ krepšininkai tarsi supyko ant savęs ir greitai ėmė įrodinėti, jog gali ir moka žaisti daug geriau. Pirmiausia gerokai pagerinta gynyba leido sustabdyti varžovus, o didesnis agresyvumas puolimas padėjo sėkmingai provokuoti pražangas. Negana to laiku pataikyti tolimi metimai svečiams leido sugražinti intrigą ir netgi persverti rezultatą savo naudai. Dabar jau „Šilainiai ‒ 2“ komanda turėjo maždaug 6 taškų pranašumą ir artėjo pergalės link. Tačiau pačioje rungtynių pabaigoje vis tik suteikė varžovams šansų ir skirtumas buvo ištirpęs iki 3 taškelių, Bet šeimininkai nesugebėjo išnaudoti gautų progų ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 60:67.

Best 4 You: Gintaras Mardosa – 15 tšk., Lukas Jagminas – 13 tšk., Aurimas Jakštas – 11 tšk. (17 atk. kam.)

Šilainiai ‒ 2: Vitoldas Kapočius – 29 tšk., Vaidas Dambauskas – 15 tšk. (14 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Tomas Kivyta – 15 tšk. (5 išpr. praž.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

karkad42015 balandžio 13 d., 17:22 val.
Best4you komandoje, Karolis Klimas nezaide.
Prasau istaisyti klaida.
Aciu.
Solidžią persvarą išbarstę „Nematyti“ vos neprisižaidė su „Šilainiais ‒ 2“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:47 val.)„Kauno švara“ be didesnio vargo pateko į „Iššiūkio“ taurės finalą (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 23:22 val.)„Best 4 You“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“ (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Nematyti“ susitvarkė su „Best4you“ ekipos pasipriešinimu. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 02:00 val.)„Parabelis“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Kulautuva“ iškovojo pirmą pergalę (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 00:21 val.)„Parabelis“ užsitikrino antrąją vietą pogrupyje (2015 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:39 val.)Atkakliame mače „Best 4 You“ įveikė „Kulautuvą“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 23:40 val.)„Best 4 You“ nesunkiai iškovojo Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2015 bronzą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:26 val.)„Medvėgalis“ ketvirtajame kėlinyje nutolo nuo savo varžovų ir žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)