Ryterna Group vs Kauno švara (80:62)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 17:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Ryterna Group“ netikėtai lengvai įveikė „Kauno Švarą“

2015 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 19:46 val., peržiūros: 1139

Balandžio 2 dieną, 17:40 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2015 komandos „Ryterna Group“ (šeimininkai) ir „Kauno Švara“ (svečiai). Jau rungtynių pradžioje daug geriau atrodė šeimininkai, kurie nesunkiai nutolo ir tvirtai kontroliavo rungtynių eigą. Skirtumas vienu metu pasiekė ir 20 taškų ribą, o „Kauno Švara“ buvo priversta pripažinti varžovų pranašumą. Susitkimas baigėsi rezultatu 80:62.

Jau rungtynių pradžioje „Ryterna Group“ ekipa nutolo, neblogas susižaidimas ir geras pataikymas leido greitai skirtumui išaugti, o dažnai pasitaikančias klaidas kompensavo puiki gynyba. Tuo tarpu „Kauno Švara“ labai sunkiai rinko taškus, komanda prametė beveik viską ir per pirmąjį kėlinuka surinko vos 10 taškų. Vėliau svečių puolimas išsijudino, bet dabar varžovai jau buvo nutolę ir skirtumas tarp ekipų buvo pasiekęs 10 taškų ribą. Iki pat ilgosios pertraukos išsilaikė gana lygus žaidimas, bet „Ryterna Group“ vis dar turėjo saugų pranašumą 35:24.

Po ilgosios pertraukos abi komandos pradėjo žaisti chaotiškai, atakos truko neilgai, o netaiklių metimų buvo gausybė. Tačiau ir vėl buvo galima įžvelgti daug teigiamų dalykų „Ryterna Group“ komandos žaidime. „Kauno Švara“ sugebėjo nors trumpam atsitiesti ir sugrįžo intriga, tačiau šeimininkai taiklių tritaškių serija nutraukė savo nesėkmių ruožą ir dar labiau nutolo. Skirtumui pasiekus 20 taškų ribą intriga išnyko, bet abiejų komandų žaidėjai buvo nusiteikę labai kovingai. Paskutinėmis minutėmis kova buvo labai kieta, visos atakos vyko ties pražangos riba, bet galutiniam rezultatui tai įtakos neturėjo. „Ryterna Group“ užtikrintai laimėjo, rezultatu 80:62.

„Ryterna Group“ komandos komentaras po pergalės: „rungtynes pradėjome atsipalaidavę, gal tai ir padėjo nutolti, o vėliau žaidėme lygiai, bet išlaikėme skirtumą savo pusėje. Ištiesų nesitikėjome tokios lengvos pergalės, gal varžovai buvo nenusiteikę“.

Ryterna Group: Marijus Kasiulis – 18 tšk., Eduardas Straigis – 16 tšk. (7 rezult. perd.), Deividas Petrilionis – 10 tšk.

Kauno švara: Gediminas Simanavičius – 18 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Edvinas Šmitas – 17 tšk. (15 atk. kam.), Martynas Senkus – 11 tšk.

„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinuke palaužė „Žaliai‒Baltus“ (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 21:22 val.) „Ryterna Group“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 19:59 val.)„Baubilas-2“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kauno švara“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 23:14 val.)Po sunkios kovos „Ryterna Group“ pateko į „Pavasario“ didžiosios taurės finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:10 val.)Nuo pat rungtynių pradžios vadžias savo rankose turėję „Ryterna Group“ krepšininkai prasibrovė į pusfinalį (2015 balandžio 22 d., trečiadienis, 23:08 val.)Ketvirtajame kėlinyje nutolusi „Kauno švara“ ‒ „Sportturo“ Iššūkio taurės pusfinalyje (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 20:52 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Parabelis“ apgynė pavasario „Sportturo“ taurės nugalėtojų titulą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:39 val.)„Kauno švara“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 22:10 val.)„Kauno švara“ be didesnio vargo pateko į „Iššiūkio“ taurės finalą (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 23:22 val.)„Kauno Švara“ tik po atkaklios kovos iškovojo Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2015 auksą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:33 val.)