Siesikai vs Best 4 You (58:79)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, „Iššūkio“ taurės Mažasis finalas
2015 gegužės 03 d., Sekmadienis, 12:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Best 4 You“ nesunkiai iškovojo Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2015 bronzą

2015 gegužės 03 d., Sekmadienis, 16:26 val., peržiūros: 1507

Gegužės 3 dieną, 12:00 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2015 komandos „Siesikai“ ir „Best 4 You“. Abi komandos buvo nusiteikusios kovingai ir kovoje dėl bronzos žaidimas vyko atkakliai, tačiau intriga išsilaikė neilgai. „Siesikai“ gana greitai prisirinko pražangų, o puikiai žaidusio Karolio Klimo dėka „Best 4 You“ komanda nesunkiai nutolo ir antroje rungtynių dalyje pasiekė net ir triuškinamą pranašumą. Rungynės baigėsi rezultatu 58:79.

Rungtynių pradžioje abi komandos sunkiai rinko taškus, žaidimas nebuvo rezultatyvus, bet intrigos netrūko. „Best 4 You“ komanda drąsiai veržėsi link krepšio, bet dvitaškiai metimai ne visad pasiekdavo tikslą, o reti bandymai atakuoti iš toli taip pat nebuvo itin sėkmingi. Komandą gelbėjo nebent sėkmingai provokuojamos pražangos ir gana nebloga gynyba. Tuo tarpu „Siesikai“ išnaudojo komandinį žaidimą ir vienu metu jiems pavyko susikurti nedidelį pranašumą, bet pirmojo kėlinuko pabaigoje jie leido varžovams pelnyti du tritaškius paeiliui ir viskas prasidėjo iš naujo. Iki pat ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje mažai pasikeitė, komandos ir toliau prastai pataikė, buvo fiksuojama nemažai pražangų, o lygioje kovoje vienu žingsniu priekyje atsidūrė „Best 4 You“ ekipa, kuri pirmavo rezultatu 28:32.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kurį laiką vyko lygiai, komandos apsikeitė tiksliomis atakomis, bet dėl didelio pražangų kiekio „Siesikai“ buvo priversti gintis nebe taip agresyviai, o laisvę pajutę „Best 4 You“ krepšininkai staigiai pasinaudojo varžovų suteiktomis progomis. Skirtumas netrukus ėmė augti, kol komandas nepastebimai skyrė 10 taškų ribą, bet „Best 4 You“ komandos spurtas vien tuo nesibaigė ir puikiai žaidusio K. Klimo vedami jie ne tik pasiekė 20 taškų ribą, bet ir galutinai patikėjo savo pergale. Likusios minutės rungtynėse tebuvo formalumas, „Best 4 You“ išlaikė dabar jau milžinišką persvarą savo pusėje ir įtikinamai laimėjo dvikovą rezultatu 58:79.

„Best 4 You“:

„puikios emocijos laimėjus rungtynes, komanda šiandien susirinko ne pilnos sudėties, o iš pradžių sunkiai sekėse užpulti, nors gynėmės visų rungtynių metu tikrai neblogai, vėliau padėjome pataikyti ir greitai nutolome.“

Siesikai: Deividas Kabošis – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Rytis Kabošis – 15 tšk. (10 atk. kam.), Marius Grigas – 11 tšk.

Best 4 You: Kasparas Tvarkunas – 32 tšk. (6 išpr. praž.), Karolis Klimas – 31 tšk. (20 atk. kam., 13 išpr. praž.), Vilius Galdikas – 7 tšk. (10 atk. kam.)

„Kauno švara“ be didesnio vargo pateko į „Iššiūkio“ taurės finalą (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 23:22 val.)„Best 4 You“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“ (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Compensos“ penketukas neturėjo daug vargo su „Siesikais“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 22:03 val.)Atkakliame mače „Best 4 You“ įveikė „Kulautuvą“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 23:40 val.)„Siesikai“ rungtynių pabaigoje įveikė „ACME“ ir pateko į pusfinalį (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:01 val.)„Baubilas ‒ 2“ pusfinalyje nesuteikė vilčių „Siesikams“ (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Nematyti“ susitvarkė su „Best4you“ ekipos pasipriešinimu. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 02:00 val.)„Parabelis“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 20:15 val.)Antroje rungtynių pusėje tiksliau žaidęs BC „Liuksas“ pranoko „Siesikus“ (2015 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:36 val.)Įnirtingos kovos atomazgoje ‒ „A.S.K „Persvara“ & Orca.lt“ pergalė (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 00:56 val.)