KMAIK vs Kauno Rami ‒ 2 (79:69)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 30 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ įveikė „Kauno Rami ‒ 2“ komandą

2015 kovo 30 d., Pirmadienis, 21:31 val., peržiūros: 843

Kovo 30 dieną Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės 2015 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „KMAIK“ priemė svečius „Kauno Rami – 2“. „KMAIK“ buvo iškovoję vieną pergalę, o „Kauno Rami – 2“ savo sąskaitoje turėjo vieną pralaimėjimą.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Kauno Rami – 2“. Trečią minutę pirmus taškus pelnė „KMAIK“ (2:4). Ketvirtą minutę „Kauno Rami – 2“ persvara padidėjo iki septynių taškų (2:9), o minutės pertraukėlės paprašė „KMAIK“. Po jos šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako (8:9). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė du taškai (8:10). Aštuntą minutę šešis taškus be atsako pelnė „KMAIK“ (14:10). Per likusį laiką „KMAIK“ persvarą išsaugojo (16:12).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (18:14). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „KMAIK“ (23:14). Vėliau komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė aštuoni taškai (31:23). Devintą minutę „Kauno Rami – 2“ buvo sumažinę varžovų persvarą iki šešių taškų (33:27). Visgi ketvirčio pabaigą geriau sužaidė „KMAIK“, kuriem pavyko padidinti savo persvarą penkiais taškais (38:27).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 11 taškų (42:31). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes „KMAIK“ pirmavo rezultatu 47:38. Penktą minutę keturis taškus be atsako pelnė „KMAIK“ (51:38). Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos „KMAIK“ pranašumas buvo padidėjęs iki 15 taškų (55:40). Per likusį laiką komandos žaidė rezultatyviai, o „Kauno Rami – 2“ sumažino varžovų persvarą iki 11 taškų (60:49).

Ketvirtą kėlinį „KMAIK“ pradėjo dvitaškiu su varžovo pražanga (63:49). „Kauno Rami – 2“ į tai atsakė taikliu tolimu metimu (63:52). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 13 taškų (69:56). Netrukus „Kauno Rami – 2“ vėl sumažino šeimininkų persvarą iki devynių taškų (69:60). Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos žaidė apylygiai. „KMAIK“ iškovojo pergalę rezultatu 79:69.

“KMAIK“ iškovojo antrą pergalę, o „Kauno Rami – 2“ pralaimėjo antrą kartą.

„KMAIK“ komandos treneris Petras Vyšniauskas: „Žaidimas šiandien buvo bėgimas ir metimas, nors nelabai randu žodžių apibūdinti tokį žaidimą. Man tai kas buvo yra nesuprantama. Iš pradžių vos bėgo, vėliau bėgo „be galvos“, metė.. Nepatenkintas esu tokiu žaidimu.“ Paklaustas, kodėl komanda dažnai klydo, treneris atsakė: „Manau, trūksta pasiruošimo rungtynėms.“

„Kauno Rami – 2“ treneris Giedrius Džiaugys: „Neatkovojome šiandien kamuolių, daugelį taškų mums pelnė iš po krepšio. Neapsigynėme.“ Paklaustas, ar komanda sužaidė pagal galimybes, treneris atsakė: „Taip, gal net truputi ir viršijome. Dešimt taškų pralošti visai nėra blogai.“ Paklaustas, kas dar lėmė varžovų pergalę, treneris atsakė: „Greitos atakos varžovų, gal truputi patingėjome.“

KMAIK: Arnas Petrauskas – 23 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Eimantas Degėsys – 18 tšk. (14 atk. kam.), Paulius Buivys – 9 tšk.

Kauno Rami ‒ 2: Tomas Gustaitis – 32 tšk. (6 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Tomas Gudas – 19 tšk., Linas Levulis – 8 tšk.

Ketvirtame kėlinyje „ACME“ įveikė „Kauno Rami ‒ 2“ bei žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 14 d., antradienis, 22:53 val.)„Sporto Manija `98“ neturėjo vargo su „Kauno Rami-2“ ekipa. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 22:47 val.)„KMAIK“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 21:10 val.)Antroje rungtynių pusėje atsibudusi „Omega“ žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:57 val.)Puikiai finišavę „Rind“ krepšininkai palaužė „KMAIK“ (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:43 val.)