Naujokai vs Laipsniai (47:62)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 29 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

Rungtynių pabaigoje iniciatyvą perėmę „Laipsniai“ nugalėjo „Naujokus“

2015 kovo 29 d., Sekmadienis, 19:54 val., peržiūros: 900

Kovo 29 dieną, VDU Rasos gimnazijos sporto salėje, įvyko Pavasario taurės „Sportturas“ reguliariojo sezono rungtynės. Savo jėgas išbandė „Naujokai“ (šeimininkai) ir „Laipsniai“. Nors pradžioje, „Laipsniai“ smarkiai išsiveržė į priekį, tačiau šeimininkai netruko juos prisivyti ir apylygį rezultatą prilaikyti visus 3 kėlinukus. VIsgi, ketvirtam kėlinuke, svečiai griebėsi iniciatyvos ir pradėjo visiškai dominuoti aikštelėje. Puikus ketvirtasis kėlinukas, leido jiems iškovoti pergalę 15 taškų skirtumu (47 – 62).

Rungtynės prasidėjo svečių spurtu. Vos tik teisėjui išmetus ginčo kamuolį, „Laipsniai“ pradėjo rodyti kur kas greitesnį, bei efektyvesnį žaidimą. Puiki pradžia leido jiems išsiveržti į priekį (2-10). VIsgi, antroje kėlinuko pusėje, šeimininkai taip pat įsibėgėjo ir pasivijo savo varžovvus. Pirmojo kėlinuko rezultatas buvo (13 – 16) „Laipsnių“ ekipos naudai.

Antrasis kėlinukas buvo stiprus stabdis abejoms ekipoms. Puolimas užgero tiek šeimininkų, tiek svečių gretose. Metimai skriejo pro šalį, pats žaidimas pasidarė kur kas padrikesnis. Šį nerezultatyvų kėlinuką (7-9) laimėjo svečiai ir ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (20 – 25).

Po ilgosios pertraukos į priekį jau „šovė“ šeimininkai. Nors taškus prasileido jie ir pirmi, tačiau iš kart po to, spurtavo (10-0) ir išsiveržė į priekį rezultatu (30-27). Likusi kėlinuko dalis buvo apylygė. Svečiams paskutinę kėlinuko minutę pavyko išlyginti rezultatą. Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus (39 – 39).

Paskutinis rungtynių kėlinukas iš kart prasidėjo svečių spaudimu. Tarsi antrą kvėpavimą įgavę „Laipsniai“ pradėjo visiškai dominuoti aikštelėje. Jau per pirmąsias kelias minutes, jie išsiveržė į priekį 11 taškų skirtumu (39-50). Ir nors šeimininkai dar bandė gerinti situaciją, tačiau jiems tas nepasisekė. „Laipsniai“ laimėjo šias rungtynes rezultatu (47 – 62).

Po rungtynių pakalbinome „Laipsnių“ trenerį S.Banaitį:

Pirmus tris kėlinukus varžybos buvo apylygės ir įtemptos, tačiau ketvirtame kėlinuke pradėjote visiškai dominuoti aikštelėje. Ar tai buvo taktikos pokyčiai ar taip tiesiog išėjo?

„Na matot, mes surinkom komandą tokią jungtinę. Tai vyrams reikėjo kaip sakant dar apsitrinti, kol susižaidė. Bet va apsitrynėm, susižaidėm ir nesunkiai įveikėm varžovus“

Atkakliose rungtynėse „Laipsniai“ palaužė „Mattą“ ‒ 2 (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 22:51 val.)„Kauno NTI-PN“ nelengvai palaužė „Naujokus“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 20:34 val.)„ICE“ tritaškių lietuje paskandino „Laipsnius“ (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Sportija“ po atkaklios kovos nusileido „Laipsniams“ (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:40 val.)SK „Mattas“ ‒ 2 be didesnio vargo įveikė „Naujokų“ ekipą. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 20:40 val.)„Laipsniai“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Kauno „NTI – PN“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 15:53 val.)„Laipsniai“ gana nelengvai prasibrovė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Pirmoji „Sportijos“ pergalė (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 22:00 val.)