Veiverių Amberis vs Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt (87:36)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 01 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Veiverių Amberis“ sutriuškino savo varžovus

2015 balandžio 01 d., Trečiadienis, 23:05 val., peržiūros: 715

Trečiadienį, balandžio 1 dieną, Garliavos A.Mitkaus pagrindinėje mokykloje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės, I pogrupio varžybos tarp vietos „Veiverių Amberio“ ir svečių „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“. Šiose rungtynėse jokios intrigos nebuvo matyti, kadangi šeimininkai nuo pat pirmų minučių atrodė kur kas stipresni už savo varžovus ir be didesnio vargo iškovojo triuškinančią pergalę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo komandų sėkmingomis atakomis. Abi ekipos pataikė po tritaškį bei dvitaškį, tad rezultatas buvo lygus. Visgi, po šios atkarpos svečiai krito į duobę ir per visą likusį kėlinį nesugebėjo pelnyti nei taško. Tuo pasinaudojo šeimininkai ir pelnė 19 taškų paeiliui ir po pirmojo kėlinio turėjo jau didžiulį pranašumą – 24:5. Antrajame kėlinyje „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ ekipai pavyko kiek pristabdyti varžovų puolimą bei patiems užpulti. Jie pradėjo kėlinuką 8:3 atkarpa ir kiek sumažino atsilikimą, tačiau po šalto dušo atsigavo „Veiverių Amberis“ ir kėlinuką užbaigė 13:2 spurtu. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo gana nepadorus – 40:15.

Trečiasis kėlinys buvo pats rezultatyviausias abiems komandoms. Šį kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie spurtavo 12:3 ir dar labiau nutolo nuo savo varžovų. Tuomet sekė dar vienas spurtas – šįkart 11:4, kuris leido „Veiverių Amberiui“ įgyti jau 41 taško pranašumą. Likusią kėlinio dalį komandos sužaidė apylygiai, tad skirtumas išliko panašus – 70:31. Rungtynių baigtis prieš pat lemiamą ketvirtį jau buvo aiški, tad komandos jau per nesistengė, o tai atsispindėjo komandų žaidime. Šis kėlinukas buvo pats nerezultatyviausias, tačiau tai nieko nereiškė, nes jis tebuvo tik formulumas. „Veiverių Amberis“ iškovojo pergalę net 51 taško skirtumu bei išlieka nepralaimėję. Galutinis rungtynių rezultatas 87:36.

Veiverių Amberis: Povilas Glaniauskas – 35 tšk., Tautvydas Vilkas – 11 tšk., Tadas Raguckas – 9 tšk.

Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt: Edgaras Jauneika – 17 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Stičinskas – 12 tšk., Ričardas Baltulis – 5 tšk.

Veiverių Amberis sutriuškino Lietuvos geležinkelius (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Veiverių Amberis“ neatsilaikė prieš Elektrėnų ,,Senoji Versmė“ ‒ geologas.lt komandą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:37 val.)Veiverių „Amberis“ pavasario taurės starte, nugalėjo „Pieno žvaigždės ‒ Miau“ komandą (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ lengvai įveikė „Resmilą ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 23:10 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ be didesnio vargo įveikė „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ ekipą. (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 22:32 val.)Kleboniškio „Vilkai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)