Komanda X vs MRU VSF (83:75)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 07 d., Antradienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Ketvirtajame kėlinyje „Komanda X“ įveikė „MRU VSF“ ekipą

2015 balandžio 08 d., Trečiadienis, 00:00 val., peržiūros: 1054

Antradienio vakarą Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Komanda X“ (šeimininkai) ir „MRU VSF“ (ekipa). Nuo pat pirmųjų minučių „MRU VSF“ ekipa buvo beveik visas rungtynes priekyje, tačiau „Komanda X“ pademonstravo kietą gynybą ketvirtajame kėlinyje ir leido persverti rezultatą į savas rankas bei išplėšti pergalę, rezultatu – 83:75.

Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų vyko taškas į tašką kova. Abi komandos daugiau skyrė dėmesio puolimui nei gynybai ( 14:14). Vis dėlto, pirmieji nuo varžovų atitolo „MRU VSF“ ekipa, kuri sužaidė sėkmingą atkarpą ir įgijo 6 taškų pranašumą. Svečiams pavyko išlaikyti persvarą savose rankose – 20:26.

Antram ketvirčiui prasidėjus toliau „MRU VSF“ žaidė užtikrinčiau ir pranašumas išaugo iki devynių taškų. Po minutės pertraukėlės „Komanda X“ susitvarkė su puolimu ir dėka tolimų metimų skirtumas pradėjo tirpti, kol komandas skyrė du taškai. Taiklus Dangirdo Vinkšnaičio dvitaškis metimas leido po ilgo laiko išlyginti šeimininkams rezultatą, tačiau paskutinėmis sekundėmis svečiai sugebėjo įgyti dviejų taškų pranašumą – 44:46.

Trečiam kėlinukui prasidėjus „MRU VSF“ per keletą minučių susikrovė 7 taškų pranašumą ( 55:62). Lukas Klangauskas individualiais veiksmai sugeb4ėjo išlyginti rezultatą ( 62:62). Per likusias dvi minutes abiejų komandų žaidimas aprimo, tačiau svečiai sugebėjo įgyti dviejų taškų pranašumą prieš lemiamą ketvirtį – 65:67.

Paskutinį ketvirtį „Komanda X“ pradėjo labai užtikrintai. Varžovams neleido pelnyti taškų net 7 minutes,o patys spurtavo 10:0 atkarpa ir persvėrė rezultatą į savas rankas. „MRU VSF“ ekipai nepavyko atsigauti po varžovų spurto, o šeimininkai užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir šventė sunkią pergalę, rezultatu – 83:75.

Po pralaimėtų rungtynių „MRU VSF“ ekipa žaidėjas kalbėjo:“ Šiandien mes nebuvome pajėgūs dėl salės – labai slidi. Bent jau man taip buvo. Iš tikrųjų, darėm daug keitimų, rotavome žaidėjais, kad visi šiandien paloštų, bet nieko nesigavo. Jie ,matyt, stipresni už mus. Mažojoje taurėje gal geriau seksis.“

Komanda X: Dangirdas Vinkšnaitis – 32 tšk. (5 išpr. praž.), Klaidas Vikšnaitis – 20 tšk., Lukas Klangauskas – 14 tšk. (5 išpr. praž.)

MRU VSF: Žilvinas Kiveris – 21 tšk. (10 atk. kam.), Lukas Tamašauskas – 17 tšk. (11 atk. kam.), Evaldas Milašauskas – 12 tšk.

„Komanda X“ įveikė „ACME“ ir iškovojo pirmą pergalę „Sportturo“ taurėje (2015 kovo 31 d., antradienis, 22:04 val.)„Komanda X“ nugalėjo „Sporto manija 98“ ir žengė į pusfinalį (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Komanda X“ eliminavo „Lietuvos geležinkelius“ ir pateko į ketvirtfinalį (2015 balandžio 14 d., antradienis, 23:57 val.)Banguotai žaidęs „MRU VSF“ pasiekė pergalę (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)BC „Gazuotas Pienas Miau“ vargais negalais palaužė „Komandą X“ ir pasiekė finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:12 val.)„Ragai ‒ LC Partizanas“ be didesnio vargo įveikė „Komanda X“. (2015 kovo 24 d., antradienis, 23:06 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės bronzą išvargo „Komanda X“ (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:51 val.)BC „Gazuotas pienas MIAU“ nelengvai peržengė aštuntfinalio barjerą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Ragai ‒ LC Partizanas“ pasiekė antrą pergalę (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:44 val.)