Ragai ‒ LC „Partizanas“ vs MRU VSF (99:77)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 30 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Ragai ‒ LC Partizanas“ pasiekė antrą pergalę

2015 kovo 30 d., Pirmadienis, 22:44 val., peržiūros: 927

Pirmadienį, kovo 30 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygis, pavasario „Sportturo“ taurės 2015 D pogrupio rungtynės, tarp vietos „Ragų – LC Partizano“ (2/0) ir svečių „MRU VSF“ (1/1) ekipų. Susitikimą kiek geriau pradėjo svečių krepšininkai, tačiau ilgai netrukus „Ragai – LC Partizanas“ iniciatyvą perėmė ir vėliau tik didino atotrūkį, kurį išlaikė visų rungtynių metu bei pasiekė pergalę rezultatu 99:77 (26:21, 28:13, 21:21, 24:22).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė trumpomis atkarpomis, po kurių į priekį išsiveržė „MRU VSF“ ir įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau čia pat aikštės šeimininkai surengė spurtą 10:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp jų išliko beveik nepakitęs. 26:21.

Antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę „Ragai – LC Partizanas“ padidino skirtumą tarp komandų iki dviženklio, tačiau keliais taškais iš eilės į tai atsakę svečių krepšininkai sumažino atsilikimą iki devynių taškų. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė trumpomis atkarpomis, tačiau per likusį laiką, daugiausiai baudos metimais, vienuolika taškų iš eilės pelnę aikštės šeimininkai įgijo net dvidešimties taškų persvarą. 54:34.

Po ilgosios pertraukos „MRU VSF“ šiek tiek atsigavo ir ėmė mažinti deficitą, tačiau tai ilgai nesitęsė, nes čia pat atsibudę aikštės šeimininkai sugebėjo susigrąžinti turėtą pranašumą. Kiek vėliau tokia situacija pasikartojo dar kartą, tačiau šįkart stipriau atsakę „Ragai – LC Partizanas“ įgijo 22-iejų taškų persvarą. Iki trečiojo kėlinuko pabaigos nežymiai sėkmingiau sužaidę svečiai sumažino atsilikimą iki dvidešimties taškų. 75:55.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, kuriame nei viena komanda nusileisti nesiruošė. Nors pačioje kėlinuko pradžioje dar labiau atitrūko aikštės šeimininkai, tačiau šiek tiek vėliau kelis sėkmingus išpuolius surengę „MRU VSF“ ekipos žaidėjai šiek tiek prisivijo priešininkus. Vis tik, paskutines kelias minutes žymiai aktyviau žaidę „Ragai – LC Partizanas“ sugebėjo dar šiek tiek padidinti skirtumą tarp komandų ir iškovoti pergalę rezultatu 99:77.

„Ragai ‒ LC Partizanas“: Justas Bagurskis – 29 tšk., Mindaugas Gilius – 21 tšk., Kęstutis Ruočkus – 18 tšk. (10 rezult. perd.), Tomas Guogas – 14 tšk., Viktoras Žukauskas – 11 tšk. (10 rezult. perd.)

„MRU VSF“: Edvinas Vaina – 29 tšk., Lukas Tamašauskas – 16 tšk., Evaldas Milašauskas – 12 tšk., Linas Ubartas – 10 tšk.

„Ragai ‒ LC Partizanas“ be didesnio vargo įveikė „Komanda X“. (2015 kovo 24 d., antradienis, 23:06 val.)Ragai ‒ LC „Partizanas“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 21:59 val.)Banguotai žaidęs „MRU VSF“ pasiekė pergalę (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti Ragai ‒ LC „Partizanas“ ekipą. (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:22 val.)BC „Gazuotas pienas MIAU“ nelengvai peržengė aštuntfinalio barjerą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 22:35 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Komanda X“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 00:00 val.)