BC „Straight“ ‒ 2 vs Laisvalaikio centras „Partizanas“ (70:43)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 31 d., Antradienis, 19:45 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

„BC Straight ‒ 2“ be didesnio vargo įveikė „Laisvalaikio centrą „Partizanas““.

2015 kovo 31 d., Antradienis, 23:12 val., peržiūros: 763

Kovo 31 dieną, Petrašiūnų vidurinėje mokykloje susitiko pavasario „Sportturas“ taurės komandos – „BC Straight ‒ 2“ (šeimininkai) ir „Laisvalaikio centrą „Partizanas““ (svečiai). Šį susitikimą, pirmą kėlinį laimėję, svečiai nesugebėjo pateikti didesnio pasipriešinimo „BC Straight ‒ 2“ ekipai. Rungtynės baigėsi rezultatu 70:43 šeimininkų naudai (18:20; 17:7; 18:14; 17:2;)

Rungtynės prasidėjo iš pirmo žvilgsnio atkaklia kova. Komandos keitėsi taikliais metimais ir nei viena, nei kita komanda nesugebėjo susikrauti didesnio pranašumo per pirmąsias 10 minučių.Po sužaisto pirmojo kėlinio rezultatu 20:18 priekyje svečiai.

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo 4 taškais be atsako, tačiau susiėmę „BC Straight ‒ 2“ krepšininkai, per likusį kėlinį varžovams leido pelnyti viso labo 3 taškus, kai tuo tarpu patys pelnė 17. Sužaidus 20 rungtynių minučių priekyje „BC Straight ‒ 2“ rezultatu 35:27.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę svečiai, pasinaudoję šeimininkų atsipalaidavimu, išlygino rezultatą (37:37). Tačiau iš karto sekė „BC Straight ‒ 2“ komandos spurtas 16:4, kuris leido susigrąžinti turėtą skirtumą ir dar jį šiek tiek padidinti. Po 3 kėlinių 53:41 priekyje šeimininkai.

Per paskutinį ketvirtį svečiai sugebėjo pelnyti vos 2 taškus, kai tuo tarpu šeimininkai pelnė 17. Rungtynės baigėsi rezultatu 70:43 „BC Straight ‒ 2“ komandos naudai.

BC „Straight“ ‒ 2: Andrius Bukauskas – 12 tšk., Tomas Laucevičius – 11 tšk. (6 išpr. praž.), Edvinas Rinkevičius – 11 tšk.

Laisvalaikio centras „Partizanas“: Rokas Ašmena – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Jurkevičius – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Dovydas Gudžiūnas – 5 tšk.

Edvinas Rinkevičius („BC Straight ‒ 2“ )

„Pergalę lėmė tikrai ne trečias derinys (juokiasi). Mes gal labiau patyrę, fiziškai stipresni, po krepšiu labiau atstovėjom. Bandėm kiek daugiau treniruotis rungtynių metu – ne kiek daugiau taškų primesti. Ne viskas gavosi, bet pergalė yra pergalė.“

„ASU“ pasiekė lengvą pergalę prieš laisvalaikio centrą „Partizanas“ (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 00:58 val.) BC „Straight“ ‒ 2 garbingai priešinosi SK „Mattas“ ‒ 2 krepšininkams (2015 balandžio 14 d., antradienis, 22:09 val.)BC „Straight ‒ 2“ pavasario „Sportturas“ taurėje startavo sunkia pergale prieš „ASU“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 23:04 val.)Antroje rungtynių pusėje BC „Straight-2“ pabėgo į priekį ir iškovojo pergalę. (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:49 val.)„Kauno švara“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 22:10 val.)