BC „Gazuotas pienas Miau“ vs Veiverių Amberis (51:64)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 23 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Veiverių „Amberis“ pavasario taurės starte, nugalėjo „Pieno žvaigždės ‒ Miau“ komandą

2015 kovo 23 d., Pirmadienis, 22:48 val., peržiūros: 1132

Kovo 23 diena, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko pavasario „Sportturas“ taurės, pirmosios I pogrupio rungtynės. Susitiko aikštelės šeimininkai – „Pieno žvaigždės ‒ Miau“ ir svečių teisėmis žaidę – Veiverių „Amberis“. Pirmajame kėlinyje daugiau po vieną žaidę aikštelės šeimininkai sunkiai rinko taškus, o tuo pasinaudoję svečiai po pirmojo kėlinuko įgijo 7 taškų persvarą – 18:11. Antrajame kėlinyje „Pieno žvaigždės ‒ Miau“ komanda toliau strigo Veiverių „Amberio“ gynyboje. Šeimininkams nepadėjo ilgesnis atsarginių suolelis ir labai dažni keitimai. Tuo tarpu svečiai puolime jautėsi užtikrintai ir jau po pirmosios rungtynių dalies įgijo užtikrintą pranašumą – 38:18. Po ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždės ‒ Miau“ pagaliau pradėjo įsižaisti puolime. Negana to jie pristabdė ir varžovų puolimą, kurie per šį kėlinuką pelnė vos 10 taškų. Puikiai sužaidę trečiąjį kėlinį šeimininkai aptirpdė savo varžovų pranašumą – 48:35. Ketvirtajame kėlinyje abi komandos žaidė koja kojon. „Pieno žvaigždės ‒ Miau“ kėlinio laikui dar bandė gelbėtis naudodami spaudimą, tačiau jis nepadėjo ir Veiverių „Amberis“ šventė pirmąją pergalę – 64:51.

Sužaidus dvi minutes minimalų pranašumą įgijo svečiai – 5:4. Vėliau Povilas Glaniauskas pataikė du tolimus metimus ir kėlinio viduryje Veiverių „Amberio“ persvara jau buvo 7 taškai – 13:6. Kėlinio pabaigoje komandos pelnė po 5 taškus ir Veiverių „Amberis“ išliko priekyje tais pačiais 7 taškais – 18:11.

Nors antrojo kėlinio pradžioje rezultatas „Pieno žvaigždės ‒ Miau“ komandai nieko blogo nežadėjo – 16:20, vėliau jie pralaimėjo atkarpą 13:0 ir paleido savo varžovus į priekį – 33:16. Kėlinio pabaigą taip pat kiek tiksliau sužaidė svečiai ir po dviejų kėlinių jų persvara siekė jau 20 taškų – 38:18.

Po ilgosios pertraukos, „Pieno žvaigždės ‒ Miau“ pradėjo žymiai geriau gintis bei tiksliau žaisti puolime. Po J. Eibuko dvitaškio kėlinio viduryje šeimininkai sumažino savo atsilikimą iki 16 taškų – 45:29. Antrojoje kėlinio pusėje komandos žaidė apylygiai, tačiau kėlinį užbaigė du šeimininkų žaidėjo A. Urmulevičiaus tritaškiai metimai ir po trijų kėlinių Veiverių „Amberio“ persvara aptirpo iki 13 taškų – 48:35.

Ketvirtajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką. „Pieno žvaigždės ‒ Miau“ komandai tik surengus porą tiksliasnių atakų ir sumažinus skirtumą iki 10 taškų iškarto sekdavo svečių atsakymas. Taigi sužaidus pusę kėlinio skirtumas beveik nepasikeitė – 58:44. Kėliniui einant į pabaigą šeimininkai dar bandė gelbėtis naudodami spaudimą, tačiau šis Veiverių „Amberio“ neišmušė iš vėžių, ir svečiai įsirašė pirmąją pergalę – 64:51.

Po rungtynių Veiverių „Amberis“ komandos treneris Nerijus Baltrušaitis paklaustas kas lėmė pergalę, sakė:

Labai gerai sužaidėm. Pakrito taškai, protingai žaidėm, keitimai buvo lygūs. Kaip pirma pergalė, tai labai patenkintas esu komandos žaidimu.

Paklaustas kokie yra ekipos tikslai pavasario taurėje, treneris atsakė:

Tikslai sakyčiau gan aukštoki turėtų būt. Šiemet turim komandą tikrai neblogą, todėl pabandysim pakovot dėl pergalės.

Pieno žvaigždės ‒ Miau: Andrius Urmulevičius – 18 tšk., Valius Fominas – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Jomantas Eibukas – 7 tšk.

Veiverių Amberis: Martynas Juodis – 13 tšk. (10 atk. kam.), Povilas Glaniauskas – 13 tšk., Saimonas Pažėra – 12 tšk. (6 rezult. perd., 9 išpr. praž.)

„Veiverių Amberis“ neatsilaikė prieš Elektrėnų ,,Senoji Versmė“ ‒ geologas.lt komandą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:37 val.)Jomanto Eibuko nesibaigianti energija bei karjeros rungtynės atnešė „Pieno žvaigždėms ‒ Miau“ pergalę (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:30 val.)„Veiverių Amberis“ sutriuškino savo varžovus (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:05 val.)Veiverių Amberis sutriuškino Lietuvos geležinkelius (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 22:17 val.)BC „Gazuotas Pienas Miau“ vargais negalais palaužė „Komandą X“ ir pasiekė finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:12 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ po sudėtingos kovos pasidabino pavasario „Sportturo“ mažosios taurės auksu (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:13 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ be didesnio vargo įveikė „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ ekipą. (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 22:32 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ „Mažosios taurės“ finaliniame ketverte. (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 01:13 val.)BC „Gazuotas pienas MIAU“ nelengvai peržengė aštuntfinalio barjerą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 22:35 val.)