Best 4 You vs Kleboniškio „Vilkai“ (79:49)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 19 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Best 4 You“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“

2015 balandžio 19 d., Sekmadienis, 21:03 val., peržiūros: 1371

Balandžio 19 dieną, 18:20 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2015 komandos „Best 4 You“ (šeimininkai) ir Kleboniškio „Vilkai“ (svečiai). Ketvirtfinalio dvikovoje didelės intrigos nebuvo, jau antrojo kėlinuko metu šeimininkai pasiekė daugiau nei 20 taškų pranašumą ir tvirtai kontroliavo rungtynių eigą. Antroji rungtynių dalis buvo chaotiška, abi komandos jau suprato, kad nugalėtojas aiškus, tad žaidimo kokybė smarkiai suprastėjo. Vis tik „Best 4 You“ komanda sugebėjo dar labiau nutolti ir laimėjo susitikimą rezultatu 79:49.

Rungtynių pradžioje komandos atrodė gana lygiai, žaidėjai nepasižymėjo dideliu rezultatyvumu ir bene pusė pimojo kėlinuko vyko labai atkakliai. Tačiau po truputį šeimininkai ėmė didinti savo tempą, provokuojamos pražangos ir laiku pataikyti tolimi metimai leido nutolti, kol skirtumas nepastebimai pasiekė 10 taškų ribą. Bet „Best 4 You“ ekipa net neketino sustoti ir jau antrojo kėlinuko metu jiems pavyko pasiekti net 20 taškų pranašumą. Kleboniškio „Vilkai“ komanda skendo klaidose, o jų puolimas klostėsi labai nesėkmingai. Jau prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai galėjo džiaugtis triuškinamu pranašumu 43:21.

Antroje susitikimo pusėje abi komandos aiškiai atsipalaidavo. Kleboniškio „Vilkai“ nepergyveno dėl didelio deficito ir krepšininkai tiesiog žaidė savo malonumui, dažnai priimdami ne pačius geriausius sprendimus aikštelėje ir tuo puikiai pasinaudoję „Best 4 You“ krepšininkai tvirtai kontroliavo sitaciją aikštelėje, nors dabar ir jų žaidime broko pasitaikė vis dažniau. Likusi rungtynių dalis buvo kupina chaotiško žaidimo, o skirtumas visą laiką išsilaikė daugiau nei 20 taškų. Šeimininkai galėjo būti ramūs, nes toks pranašumas jiems garantavo solidžią pergalę ketvirtfinalio rungtynėse. „Best 4 You“ pasiekė labai nesunkią pergalę rezultatu 79:49.

Best 4 You: Karolis Klimas – 26 tšk. (13 atk. kam., 9 išpr. praž.), Kasparas Tvarkunas – 24 tšk., Darijus Jagminas – 12 tšk.

Kleboniškio „Vilkai“: Mindaugas Loda – 11 tšk., Donatas Rumšys – 8 tšk., Liudas Bajer – 6 tšk.

„BK Centre“ nesunkiai įveikė Kleboniškio „Vilkus“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:12 val.)„Medvėgalis“ užtikrintai laimėjo prieš „Kleboniškio „Vilkai““ komandą. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)Atkakliame mače „Best 4 You“ įveikė „Kulautuvą“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 23:40 val.)„Best 4 You“ nesunkiai iškovojo Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2015 bronzą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:26 val.)Po ilgosios pertraukos palūžę Kleboniškio „Vilkai“ pralaimėjo „Žaliai baltiems“ (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Kauno švara“ be didesnio vargo pateko į „Iššiūkio“ taurės finalą (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 23:22 val.)Kleboniškio „Vilkai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Nematyti“ susitvarkė su „Best4you“ ekipos pasipriešinimu. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 02:00 val.)„Parabelis“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 20:15 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių pusė leido pergalę pasiekti „Šilainiai ‒ 2“ komandai (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 20:43 val.)