Šilainiai – 2 vs IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo (64:48)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 gegužės 07 d., Trečiadienis, 22:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Visas rungtynes pirmavusi „Šilainių ‒ 2“ komanda keliauja į pavasario taurės pusfinalį

2014 gegužės 08 d., Ketvirtadienis, 01:21 val., peržiūros: 912

Trečiadienio vakarą „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos pavasario „Sportturas“ taurės („Iššūkio“ taurė) ketvirtfinalio mačas, kuriame susitiko: šeimininkų „Šilainių – 2“ ir svečių „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandos. Rugntynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, tačiau jų varžovai neleido jiem atitrūki ir sužaidus apie pusę kėlinuko komandas skyrė vos taškas – 8:7. Tada šeimininkų krepšininkai įjungė aukštesnė žaidimo pavarą ir iki kėlinio pabaigos sužaidė sėkmigą atkarpą 8:0. Sėkmingas žaidimas antroje ketvirčio pusėje šeimininkams po 10-ties minučių krepšinio leido susikrauti 9 taškų persvarą – 16:7.

Antrasis ketvirtis sėkmingiau prasidėjo šeimininkams, kurie netrukus įgijo jau 13 taškų pranašumą. Tačiau kėlinukas nebebuvo toks nerezultatyvus ir nebuvo aiškus vieno komandos dominavimo, kaip pirmąjame. Po svečių paprašytos minutės pertraukėlės jiems pavyko kėlinio viduryje pristabdyti šeimininkų puolimo mašiną – komandas skyrė 10 taškų – 26:16. Likusį kėlinio laiką abi komandos apsikeitinėjo rezultatyviomis atakomis, tačiau iniciatyva vis dar buvo „Šilainių“ pusėje – 33:22.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę abiejų komandų krepšininkai tarsi atkartojo antrojo ketvirčio scenarijų: vos tik šeimininkai nutoldavo, tuoj svečiai sumažindavo deficitą iki 10 taškų, tik kėlinuko antroje pusėje šeimininkai buvo įgiję rekordinę 16 taškų persvarą – 49:33, bet jos iki kėlinio pabaigos išsaugoti nesugebėjo, nes „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ dar nenorėjo sudėti ginklų prieš lemiamą ketvirtį. Po 3 kėlinių rezultatu 49:37 pirmavo šilainiškiai.

Lemiamą ketvirtį geriau pradėjo svečiai, po ilgos pertraukos sugebėję panaikinti dviženklį deficitą.Dėja, šis svečių komandos džiaugsmas truko neilgai. Įpusėjus kėliniui komandas vėl skyrė dviženklė atžyma – 55:44. Po dar vieno taiklaus šeimininkų metimo, svečiai jau nebekilo į lemiamą šturmą supratę, jog prieš šiandieninius varžovus atlošti tokį deficitą per likusį laiką bus nebeįmanoma, pradėjo žaisti ramiau ir laukti finalinio teisėjo švilpuko. Jam nuaidėjus rungtynes rezultatu 64:48 laimėjo „Šilainiai-2“ komanda.

Po pergalės, kuri atvėrė komandai kelią į turnyro pusfinalį „Šilainiai-2“ komandos treneris Vitoldas Kapočius kalbėjo:

„Labai džiaugiamės patekę į turnyro finalį ketvertą. Smagu, vėlyvą vakarą žaidėjai buvo susikoncentravę, tiek gynyboje, tiek puolime. Kas kaip galė, taip ir sužaidė, manau, rezultatas pakankamai geras. “

Šilainiai – 2: Laurynas Kasperavičius – 14 tšk., Vitoldas Kapočius – 13 tšk., Tomas Kivyta – 13 tšk., Robertas Apanavičius – 11 tšk.

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Tautvydas Buzas – 22 tšk., Egidijus Kumža – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Simonas Stanislovaitis – 7 tšk.

„Remza & Adotas“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Šilainių -2“ krepšininkais (2014 balandžio 15 d., antradienis, 23:42 val.)„Šilainiai – 2“ sunkiai perkopė aštuntfinalio barjerą (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:43 val.)Penkiese susirinkę „Kolegų“ krepšininkai palaužė „Šilainiai ‒ 2“ komandą (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 17:53 val.)„Compensa“ iššsaugojo pergalę prieš „Šiliainius ‒ 2“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 18:48 val.)BC „Straigth“ pergalingai pradėjo pavasario „Sportturas“ turnyrą (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 21:19 val.)Nerezultatyviame pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės mažajame finale pergalę pasiekė „Baubilas“ (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 21:15 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nugalėjo banguotai žaidusius „A.S.K. „Persvara“ – 2nd“ krepšininkus (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Elektromontuotojas“ įrodė savo pranašumą prieš „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 00:05 val.)„IT-Taškas.LT kompiuteriai & Festo“ nugalėjo „KMT“ (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 22:42 val.)„DNC“ sugebėjo panaikinti 18 taškų deficitą ir laimėti rungtynes (2014 balandžio 21 d., pirmadienis, 22:31 val.)