Lituanica vs Krepsininkas.net (60:20)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 04 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Lituanica“ neturėjo didesnio vargo su „Krepsininkas.net“ ekipa

2014 balandžio 04 d., Penktadienis, 20:34 val., peržiūros: 840

Penktadienį, balandžio 4 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko "Pavasario" taurės rungtynės, kuriose susitiko "Lituanica" (šeimininkai) ir "krepsininkas.net" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių "Lituanicos" komanda pradėjo įrodinėti, kad jie yra verti pergalės. Pranašumas augo su kiekvienu kėlinuku ir triuškinančią pergalę iškovojo "Lituanicos" komanda, rezultatu – 60:20.

Rungtynės prasidėjo 12:0 atkarpa šeimininkų naudai ir tik aštuntą žaidimo minutę "krepsininkas.net" ekipai pavyko atidaryti taškų sąskaitą ( 12:4). Per likusią minutę po taiklaus D.Zalobaičio dvitaškio metimo "Lituanica" atstatė dviženklį pranašumą – 14:4.

Prasidėjus antram kėlinukui aikštelės šeimininkai toliau didino savo pranašumą ( 24:6). Svečiams pavykdavo tik epizodiškai pelnyti taškus ir besibaigiant ketvirčiui "Lituanica" prieš ilgają pertrauką turėjo 21 taško pranašumą – 33:12.

Po ilgosios pertraukos "lituanica" pradėjo 7:0 sausa atkarpa ( 40:12). Svečiams toliau sunkiai sekėsi įveikti varžovų gynybą, o tuo pasinaudoję šeimininkai padidino savo atotrūkį iki 31 taško ( 47:16). Paskutinėmis sekundėmis D.Maciulevičius pelnė tritaškį metimą, kur pranašumas išaugo iki 35 taškų. Rezultatas po trijų kėlinukų – 52:17.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo labai nerezultatyviai. Dominavo labiau gynybinis krepšinis. Per paskutinį ketvirtį šeimininkai leido varžovams pelnyti tik tris taškus, o patys per paskutinį ketvirtį padidino pranašumą iki 40 taškų – 60:20.

Po laimėtų rungtynių "Lituanicos" komandos kapitonas, D.Maciulevičius, kalbėjo:" Tikejomės stipresnių varžybų. Galvojau, kad varžovai turi stipresnę sudėti. Prisidėjo prie komandos senbuviai, žiūrėsim kaip bus."

Lituanica: Andrius Okulič-kazarinas – 13 tšk. (6 perimt. kam.), Ričardas Grigaliūnas – 11 tšk. (10 atk. kam.), Paulius Vosgirdas – 10 tšk.

Krepsininkas.net: Vilius Galdikas – 6 tšk., Tomas Gečas – 5 tšk., Edgaras Laukevičius – 4 tšk.

Pavasario „Sportturo“ taurėje ‒ nerezultatyviose rungtynėse „Fazer – Gardėsis“ įveikė „Krepsininkas.net“ (2014 balandžio 15 d., antradienis, 21:56 val.)„Krepšininkas.net“ nerado jokių ginklų prieš „Randerį“ (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Lituanica“ pirmą „Sportturo“ etapą baigė pergale prieš „Fazer ‒ Gardėsį“ (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 22:50 val.)Nerezulatyviose aštuntfinalio rungtynėse ‒ „Lituanicos“ pergalė (2014 balandžio 29 d., antradienis, 20:44 val.)Mūšyje iki paskutinių sekundžių „Randeris“ įveikė „Lituanicą“ (2014 balandžio 12 d., šeštadienis, 20:46 val.)Nerezultatyviame ketvirtfinalyje dramatišką pergalę iškovojo „A-Statyba“ (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 23:18 val.)