ICE vs Kulautuva (68:47)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 27 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Ice“ nesunkiai susidorojo su „Kulautuva“

2014 balandžio 27 d., Sekmadienis, 22:00 val., peržiūros: 813

Sekmadienį, balandžio 27 dieną, V.Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, pavasario "Sportturo" taurės 2014 rungtynės tarp vietos "Ice" ir svečių "Kulautuvos" ekipų. Rungtynių pradžioje geriau startavo šeimininkai ir iškart šiek tiek atitrūko. Antrojo kėlinuko eigoje svečiai dar šiek tiek laikėsi, todėl prieš ilgąją pertrauką jų deficitą siekė aštuonis taškus. Po pertraukos "Ice" pradėjo demonstruoti galingą puolimą, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 21-o taško. Paskutinė rungtynių dalis susiklostė lygiai, tačiau solidžia pergale vis tiek džiaugėsi aikštės šeimininkai. 68:47 (17:10, 15:14, 20:7, 16:16).

Rungtynių pradžioje kelis iš eilės taškus pelnę šeimininkai iškart atitrūko, tačiau netrukus, po poros sėkmingų išpuolių, svečiai sumažino savo deficitą iki trijų taškų. Toliau abi komandos žaidė panašiai ir keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos geriau rungtyniavo "Ice" ekipos krepšininkai ir įgijo septynių taškų pranašumą. 17:10.

Antrojo ketvirčio pradžioje geriau sužaidė svečių žaidėjai ir sumažino savo atsilikimą iki trijų taškų, tačiau "Ice" visiškai nepasimetė ir pelnę penkis taškus iš eilės padidino savo pranašumą iki aštuonių taškų. Kiek vėliau abi komandos ir vėl panašiai rinko taškus, tačiau nežymiai geriau pasisekė "Kulautuvai", kuri sumažino savo atsilikimą iki penkių taškų. Vis tik pačioje pabaigoje tolimą metimą smeigę šeimininkai padidino skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų. 32:24.

Nors po ilgosios pertraukos pirmieji taškus pelnė svečių krepšininkai, tačiau netrukus po to sekė aikštės šeimininkų spurtas net 20:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų staiga šoktelėjo iki 26-ių taškų. Pačioje trečiojo ketvirčio pabaigoje "Kulautuvos" krepšininkai dar bandė reabilituotis ir pelnę penkis taškus iš eilės šiek tiek sušvelnino savo atsilikimą. 52:31.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje abi komandos apsikeitė atakomis, po kurių sekė aštuoni iš eilės svečių taškai, sumažinę skirtumą tarp komandų iki penkiolikos taškų. Į tai aikštės šeimininkai atsakė keturiais taškais iš eilės, tačiau netukus "Kulautuva" dar kartą spurtavo ir vėl sumažino savo deficitą. Vis tik pačioje pabaigoje "Ice" pelnė aštuonis taškus be varžovų atsako ir susigrąžino solidžią persvarą. 68:47.

"Ice": Martynas Gailiūnas – 14 tšk., Jokūbas Liutkus – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Justas Eitmanavičius – 8 tšk.

"Kulautuva": Emilis Mackevičius – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Virginijus Endrikas – 7 tšk., Erikas Mackevičius – 6 tšk.

Po rungtynių Tomas Jonkus pažymėjo, kad "Ice" pergalę iškovoti padėjo tai, jog jų buvo daugiau susirinkę. Sunkiau startavo, prireikė šiek tiek laiko įsivažiuoti, tačiau vėliau pavyko įgyti didesnį pranašumą. Pabaigoje buvo įkritę į duobę, tačiau sėkmingo žaidimo dėka pavyko susigrąžinti solidžią persvarą.

„ICE“ užtikrintai pradėjo „Pavasario“ taurę (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 22:18 val.)„ICE“ iškovojo antrąją pergalę „Pavasario“ taurėje (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 22:33 val.)„Kulautuva“ žengia į kitą etapą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 22:19 val.)„ICE“ po atkaklios kovos palaužė BC „Gazuotą Pieną“ ir keliauja toliau (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės ketvirtfinalyje ‒ dramatiška „Kauno Rami“ pergalė (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 00:40 val.)„Kulautuva“ tik po pratęsimo, palaužė „Best4You“ ekipą. (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 15:18 val.)„Naujokai“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę (2014 balandžio 11 d., penktadienis, 23:10 val.)Į ketvertuką keliauja „Ice“ (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 22:29 val.)Visas rungtynes domivanę „Legionieriai“ sutriuškino „Ice“ ekipą. (2014 gegužės 15 d., ketvirtadienis, 03:22 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės bronzine komanda tapo „Ice“ (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 19:53 val.)