ICE vs Best 4 You (69:53)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 06 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ užtikrintai pradėjo „Pavasario“ taurę

2014 balandžio 06 d., Sekmadienis, 22:18 val., peržiūros: 870

Sekmadienio vakarą dar dvi komandos stojo į naujai startavusią "Pavasario 2014" taurę. Savo aikštėje "ICE" priėmė svečius – "Best 4 You" krepšininkus. Rimtesnė intriga laikėsi du kėlinius, po kurių ekipas skyrė 11 taškų. Ilgainiui šeimininkai įsibėgėjo ir užtikrintai finišavo rungtynėse, savo oponentus įveidami 16-os taškų skirtumu (69:53).

Rungtynes komandos pradėjo kiek pasimetusios, o dėl to nukentėjo ir kėlinuko rezultatyvumas. Kėliniui įpusėjus "ICE" turėjo dviejų taškų pranašumą (8:6). Tačiau per likusį kėlinuko laiką "Best 4 You" sugebėjo realizuoti porą tolimų metimų, kurie bene labiausiai padėjo svečiams po pirmojo kėlinuko sukaupti minimalią persvarą (14:15).

Antrasis kėlinys kur kas sėkmingiau susiklostė šeimininkams. Jie greitai spurtavo net 14:3 ir skirtumas tarp komandų tapo dviženklis (28:18). Nerijus Zinkevičius pelnęs šešis taškus iš eilės sumažino savo ekipos atsilikimą jau tik iki keturių taškų (28:24). Tačiau kėlinio pabaigą užtikrinčiau sužaidę šeimininkai ne tik vėl įgijo dviženklį pranašumą, tačiau jį padidino jau iki rekordinio (35:24).

Trečiojo kėlinio pradžioje "ICE" ir toliau laikė iniciatyvą savo rankose. Šeimininkai vienu metu savo persvarą padidino jau iki 20-ies (46:26). Tačiau "Best 4 You" nesudėjo ginklų ir tęsė kovą. Komandinių pastangų dėka svečiai savo atsilikimą sumažino iki 14-os taškų (50:36), o kėlinį užbaigė turėdami 13-os taškų deficitą (52:39).

Ketvirtojo kėlinio metu skirtumas tarp komandų buvo sumažėjęs iki 11-os taškų (55:44), vėliau (58:47). Nors žaidimas aikštėje išsilygino, tačiau "ICE" puikiai suprato, kad jų pusėje ne tik taškų pranašumas, tačiau ir laikas yra sąjungininkas. Ilgainiui "Best 4 You" turėjo susitaikyti su faktu, kad pergalės šiose rungtynėse iškovoti nepavyks ir jie pripažino "ICE" pergalę rezultatu (69:53).

Po rungtynių "ICE" komandos trenerio asistentas Rokas Misevičius sakė: "Startinio penketo žaidėjai kiek pavargo, todėl išleidome jaunesnius krepšininkus. Varžovai šioje vietoje turėjo patirties pranašumą, kuris ir padėjo kiek sumažinti atsilikimą. Mes žaidėme krepšinį – "bėk ir mesk". Komandos vadovas sakė, jog šiame turnyre norėtų laimėti taurę, todėl taikysimės į prizines vietas ir stengsimės laimėti".

ICE: Tautvydas Marčiulionis – 13 tšk., Karolis Litvinskas – 11 tšk., Marius Vaišvila – 11 tšk., Ritauras Rakauskas – 10 tšk.

Best 4 You: Lukas Balasevičius – 15 tšk., Ramunas Šimanskas – 11 tšk., Darijus Jagminas – 10 tšk.

„ICE“ iškovojo antrąją pergalę „Pavasario“ taurėje (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 22:33 val.)„Ice“ nesunkiai susidorojo su „Kulautuva“ (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:00 val.)„ICE“ po atkaklios kovos palaužė BC „Gazuotą Pieną“ ir keliauja toliau (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)„Baubilas“ nukovė „Best 4 You“ ir žengė į ketvirtfinalį (2014 gegužės 05 d., pirmadienis, 22:57 val.)Nors ir likę keturiese, „Naujokai“ nugalėjo „Best4You“ ekipą. (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 23:04 val.)Visas rungtynes domivanę „Legionieriai“ sutriuškino „Ice“ ekipą. (2014 gegužės 15 d., ketvirtadienis, 03:22 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės bronzine komanda tapo „Ice“ (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 19:53 val.)„Kulautuva“ tik po pratęsimo, palaužė „Best4You“ ekipą. (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 15:18 val.)Į ketvertuką keliauja „Ice“ (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 22:29 val.)