Sporto manija/Ekodora vs Elektrėnų sporto centras – „Versmė“ (69:74)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 24 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Grupės lyderių dvikovoje stipresni buvo Elektrėnų Sporto Centro ‒ „Versmė“ vyrai

2014 balandžio 24 d., Ketvirtadienis, 21:34 val., peržiūros: 671

Ketvirtadienio vakarą KKL "Pavasario 2014" taurėje susitiko dvi dar nepralaimėjusios komandos "Sporto Manija – Ekodora" ir "Versmė". Pirmosios dešimt minučių susiklostė taip, kad atrodė, jog intrigos susitikime gali greitai nelikti. Tačiau po itin prasto pirmo kėlinio "Versmė" atsitiesė ir prieš ilgąją pertrauką jau turėjo persvarą. Mačo baigtis sprendėsi paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis. Tačiau panašu, kad didesnis noras nulėmė svečių iš Elektrėnų pergalę rezultatu (69:74).

Nors pirmieji tris taškus dviejų atakų metu pelnė svečiai, tačiau greitai "Sporto Manija – Ekodora" atsakė spurtu 16:2, o rezultatas tapo (16:5). Per likusį kėlinuko laiką žaidimas aikštėje išsilygino ir skirtumas tarp komandų pakito labai nežymiai. Galiausiai po pirmųjų dešimties žaidimo minučių šeimininkai turėjo sukaupę 14-os taškų persvarą (23:9).

Antrojo kėlinio metu žaidimo eiga parypo visiškai kita linkme. Galbūt su startiniu jauduliu apsipratę, o gal pagaliau tinkamai apšilę "Versmės" krepšininkai pademonstravo kur kas daugiau potencialo puolime nei pirmojo kėlinio metu. Per šį ketvirtį svečiai pelnė net 28 taškus, o į savo krepšį praleido tik 10 ir kėlinuką laimėję 18-os taškų skirtumu elektrėniškiai įvykius pakeitė visiškai kita linkme nei matėme per pirmąjį kėlinį (33:37).

Svečiai ir trečiojo kėlinio pradžioje stengėsi nemažinti apsukų, o po trijų tritaškių iš eilės jie turėjo jau 13-os taškų persvarą (35:48). Galiausiai "Sporto Manija – Ekodora" suprato, kad toliau taip rungtyniaujant nebus net teorinių galimybių kovoti dėl pergalės ir padarė atitinkamas išvadas. Spurtavę 13:2 šeimininkai sumažino savo atsilikimą iki dviejų taškų (48:50). Vis tik, padėtį svečiai kėliniui baigiantis sugebėjo kiek pataisyti (48:54).

Ketvirtojo kėlinio metu komandos jau rungtyniavo taip kaip pridera dviem stipriausioms grupės ekipoms. Susitikimas klostėsi atkakliai ir skirtumas visą laiką buvo neženklus. Galiausiai rezultatui esant (66:70) šeimininkai ėmėsi pražangų taktikos, kuri nesuveikė. "Versmės" žaidėjai realizavo 4 baudos metimus iš 8-ių, tačiau to buvo pakankama, kad užsitikrinti pergalę bei pirmąją vietą grupėje (69:74).

Sporto manija/Ekodora: Darius Bliudžius – 21 tšk. (13 atk. kam.), Marius Neščiokas – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Gražvydas Norvilas – 16 tšk. (7 rezult. perd.)

Elektrėnų sporto centras – „Versmė“: Marius Kaminskas – 28 tšk. (13 atk. kam., 5 perimt. kam.), Giedrius Pargaliauskas – 14 tšk., Visvaldas Ašmena – 11 tšk., Artūras Paškevičius – 11 tšk., Rytis Vičkačka – 10 tšk.

Elektrėnų sporto centras – „Versmė“ nors ir liko tik keturiese, bet pergalės nepaleido (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 18:32 val.)Elektrėnų sporto centro „Versmės“ penketas įrodė savo pranašumą prieš „Sportiją“ (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 18:35 val.)Aštunfinalyje „Green Death“ nesunkiai įveikė „Sporto maniją/Ekodorą“ (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Sporto Manija ‒ Ekodora“ pranoko „Sportiją“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 22:31 val.)„Košmaras“ garbingai pasirpiešino „Sporto manijai/Ekodorai“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Sporto Manija/Pavasaris“ atlaikė elektrėniškių šturmą ir išsaugojo pergalę (2014 gegužės 05 d., pirmadienis, 22:29 val.)