Sporto manija/Ekodora vs Košmaras (71:61)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 17 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Košmaras“ garbingai pasirpiešino „Sporto manijai/Ekodorai“

2014 balandžio 17 d., Ketvirtadienis, 22:48 val., peržiūros: 825

Ketvirtadienį, balandžio 17 dieną, A.Stulginskio mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, pavasario "Sportturo" taurės 2014 rungtynės tarp vietos "Sporto manijos/Ekodoros" ir svečių "Košmaro" ekipų. Rungtynių pradžioje žymiai geriau žaidė šeimininkai ir įgijo devynių taškų pranašumą, tačiau antrasis ketvirtis kiek geriau sekėsi "Košmaro" žaidėjams, ko pasekoje jiems pavyko nežymiai sumažinti atsilikimą. Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkams pavyko įgyti dviženklę persvarą, kuri, po lygaus paskutinio kėlinio, tokia pati ir išliko. 71:61 (21:12, 14:15, 13:11, 23:23).

Rungtynes žymiai geriau pradėjo aikštės šeimininkai ir įgijo šešių taškų pranašumą, o dar vėliau, po poros sėkmingų "Sporto manija/Ekodora" ekipos išpuolių skirtumas tarp komandų išaugo iki aštuonių taškų. Į tai svečiai atsakė vos vienu taikliu baudos metimu, po kurio sekė dar keturi iš eilės šeimininkų taškai, suteikę jiems vienuolikos taškų persvarą. Per likusį laiką abi komandos žaidė panašiai, tačiau šiek tiek geriau pasisekė svečiams, kurie sumažino savo deficitą iki devynių taškų. 21:12.

Antrasis ketvirtis prasidėjo dar keliomis sėkmingai pasibaigusiomis šeimininkų atakomis, po kurių skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki penkiolikos taškų, tačiau kiek vėliau "Košmaro" puolimas atsigavo ir jiems pavyko surengti keletą rezultatyvių atakų, kurių dėka jų deficitas ištirpo iki aštuonių taškų. Per likusį laiką abi komandos dar apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, po kurių aštuonių taškų pranašumą vis dar turėjo šeimininkai. 35:27.

Po ilgosios pertraukos abi komandos vangiai rinko taškus, tačiau praėjus kelioms minutėms svečių krepšininkai dar labiau sumažino savo atsilikimą, bet netrukus atsibudo ir "Sporto manija/Ekodora", kuri surengė spurtą 9:2 ir įgijo trylikos taškų pranašumą. Šią persvarą "Košmaras" dar spėjo, taikliu tolimu metimu kėlinuko pabaigoje, sumažinti iki dešimties taškų. 48:38.

Paskutinėje rungtynių dalyje abi komandos žaidė gana rezultatyviai. Nors pačioje pradžioje jos dar žaidė apylygiai, tačiau kiek vėliau stipriai į priekį pabėgo aikštės šeimininkai, kurie sugebėjo padidinti skirtumą tarp komandų iki aštuoniolikos taškų. Vis tik "Košmaras" dar pademonstravo, kad taip lengvai pasiduoti neketina ir spurtavę vėl sumažino savo atsilikimą. Vėliau "Sporto manija/Ekodora" dar kartelį atitrūko, tačiau rungtynių pabaigą geriau sužaidę svečiai sumažino savo atsilikimą iki dešimties taškų. 71:61.

"Sporto manija/Ekodora": Andrius Giržadas – 28 tšk. (10 atk. kam., 6 perimt. kam., 10 išpr. praž.), Marius Neščiokas – 23 tšk. (6 rezult. perd.), Audrius Dedela – 7 tšk.

"Košmaras": Dainius Labašauskas – 15 tšk., Andrius Oleckas – 13 tšk. (15 atk. kam.), Mindaugas Kluonius – 12 tšk.

Po rungtynių pralaimėtojų ekipos treneris V.Labašauskas kalbėjo: "Nepavyko pasivyti varžovų, nes nebuvo noro žaisti, nebuvome užsivedę. Aišku, varžovai yra techniškesni, žaidžia brandesnį krepšinį, bet mes juos galėjome paimti aktyvia gynyba ir greitu puolimu, bet, paprasčiausiai, buvome neužsivedę. Kelias atkarpas sužaidėme visai neblogai, tada buvome prisiviję, bet po to vėl prasileidome lengvus metimus, todėl rezultatas toks, koks ir turėjo būt".

Aštunfinalyje „Green Death“ nesunkiai įveikė „Sporto maniją/Ekodorą“ (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Sporto Manija ‒ Ekodora“ pranoko „Sportiją“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 22:31 val.)„Compensa“ nepasigailėjo „Košmaro“ krepšininkų (2014 balandžio 29 d., antradienis, 02:09 val.)Grupės lyderių dvikovoje stipresni buvo Elektrėnų Sporto Centro ‒ „Versmė“ vyrai (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)Rungtynių pabaigoje „Sportija“ palaužė „Košmarą“ (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 21:24 val.) Elektrėnų sporto centras – „Versmė“ nors ir liko tik keturiese, bet pergalės nepaleido (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 18:32 val.)