BK Centre vs Legionieriai (82:77)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 12 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Rungtynių pabaigoje 4-iese likę ,,Legionieriai“ , turėjo pripažinti ,,BK Centre“ pranašumą.

2014 balandžio 12 d., Šeštadienis, 23:06 val., peržiūros: 1048

Balandžio 12-ąją, ,,Kauno Kolegijos" didžiojoje salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 susitikimas tarp šeimininkų ,,BK Centre" ir svečių ,,Legionieriai". Susitikimą geriau pradėję svečiai po pirmojo kėlinio jau turėjo 8taškų pranašumą,tačiau vėliau užstrigo šeimininkų gynyboje,o rungtynių pabaigoje dėl pražangų limito praradę du žaidėjus,neatsilaikė prieš varžovų greitas atakas. Susitikimas baigėsi rezultatu 82:78 ,,BK Centre" ekipos naudai.

Susitikimą ,,Legionieriai" pradėjo atkarpa 8:0 ir neilgai trukus susikrovė ir dviženklį pranašumą. Šeimininkai atrodė pasimetę,o komandinio žaidimo pagristų svečių atakų smaigalyje atsidūręs Azeez Oladimeji vien per šį kėlinuką surinko 11taškų. Gale kėlinuko sirtumas buvo ištirpęs iki 6,tačiau likus žaisti 2sekundes svečiai bandė atlikti metimą per visą aikštelę visgi šeimininkų žaidėjas neprotingai prasižengė,o Ovidijus Stropus relizavo 2iš 3 baudos meitmų. Taigi po pirmojo kėlinio 24:16.

Antrajame svečiai pradėjo žymiai geriau pulti,tiesa,puolime visą atsakomybę laikė tik du žaidėjai Alex Pimkov ir Artiom Eliseev. Per šį kėlinį jie įmetė 4tritaškius ir tai leido iki didžiosios pertraukos sumažinti deficitą iki 6taškų- 36:42.
aikštę

Trečiajį kėlinį svečiai pradėjo 8taškais be atsako ir buvo atitolę iki 14taškų,tačiau tuomet minutės pertraukėlės paprašę svečiai į aikštę išėjo su visai kitu nuiteikimu. Lyderio vaidmens ėmėsi Alex Pimkov,kuris pelnė 16 iš 22 savo komandos taškų šiame kėlinyje ir kėliniui pasibaigus skirtumas tarp komandų jau buvo minimalus 58:59.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo Kiril Ambrazov 2taškais,kurie leido pirmą kartą šeiminkams išsiveržti į priekį,tačiau tuomet ,,Legionieriai" pelnė 10taškų iš eilės ir susigrąžino 9taškų pranašumą. Visgi ,,BK Centre" lyderis ir toliau nesustabdomai drąskė varžvų gynybą ir mažino savo komandos atsilikimą. Svečiai į rungtynes susirinko tik 6,todėl žaidžiant su greitą žaidimą propoguojančia komanda,nenuostabu,kad iškilo bėdų su pražangomis. Pirmasis aikštę dėl viršito limito turėjo palikti 1 lyderių Kernius Ribikauskas,vėliau ant suolo atsisėdo ir absoliutus komandos lyderis Azeez Oladimeji. Taigi likę 4 svečiai sunkiai tvarkėsi gynyboje,o spraga po krepšiu leido ,,BK Centre" ekipai pelnyti 14taškų be atsako ir pirmauti 6taškais (80:74). Nors svečiai stengėsi gelbėtis tritaškiais metimais,tačiau jie skriejo pro šalį ir galutinis rungtynių rezultatas 82:77 ,,BK Centre" naudai.

Po rungtynių pakalbinta nugalėtojų atstovė į klausimą,,Kas lėmė šiandienos pergalę? " atsakė:
,,Vaikinai išklausė trenerio nurodymus,pradėjome juos presinguoti per visą aikštę. Gynyba,manau,gynyba buvo pagrindinė pergalės priežastis."

BK Centre: Alex Pimkov – 41 tšk. (8 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Artiom Eliseev – 32 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Kiril Abramzov – 9 tšk.

Legionieriai: Azeez Oladimeji – 28 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Kernius Ribikauskas – 20 tšk., Karolis Kubilius – 9 tšk. (11 rezult. perd.)

„Vieningas Kaunas“ aštunfinalyje turėjo pripažinti „Legionierių“ pranašumą (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 00:09 val.)Visas rungtynes domivanę „Legionieriai“ sutriuškino „Ice“ ekipą. (2014 gegužės 15 d., ketvirtadienis, 03:22 val.)„Legionieriai“ nesunkiai įveikė „Green Death“ ekipą (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 23:57 val.)„Green Death“ penketukas Pavasario „Sportturas“ taurės starte parkludė „BK Centre“ (2014 balandžio 05 d., šeštadienis, 16:55 val.)„Kauno Energija“ neprilygo „Legionieriams“ (2014 balandžio 11 d., penktadienis, 23:33 val.)„Legioneriai“ pratęsime parklupdė Veiverių „Amberį“ (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 00:17 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nepaliko jokių vilčių „BK Centre“ ekipai (2014 gegužės 03 d., šeštadienis, 16:20 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiąją taurę į viršų kėlė „Legionieriai“ (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 20:21 val.)