Green Death vs BC „Ambi“ (90:40)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 gegužės 05 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Green death“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ ekipą.

2014 gegužės 06 d., Antradienis, 00:11 val., peržiūros: 969

Pirmadienį, gegužės 5 dieną, VDU sporto centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, Pavasario "Sportturo" taurės 2014 ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos BC "Ambi" ir svečių "Green death" ekipų. Rungtynes su didesniu užsidegimu pradėjo svečiai, kurie po pirmų dviejų kėlinių įsiveržė į priekį rezultatu – (41:17). Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje visiškai nepasikeitė, "Green death" ekipa toliau didino skirtumą ir be didesnio vargo laimėjo rungtynes rezultatu – (40:90).

Rungtynėse pirmieji taškus įmetė svečių krepšininkai. Sekančioje atakoje rezultatą išlygino ir vėliau dar persvėrė BC "Ambi" ir sužaidus nepilną minutę šeimininkai buvo priekyje – (3:2). Ilgai nereikėjo laukti, kai rezultatas vėl pasikeitė. "Green death" surengė kelias rezultatyvias atakas ir sužaidus apie pusę kėlinio komandas ėmė skirti jau 7 taškai – (5:12). Per likusį laiką abi komandos surengė po pora rezultatyvių atakų ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (9:17).

Antrą kėlinį svečiai pradėjo surengdami spurtą – (4:16), skirtumas iškart šoktelėjo iki 20 taškų – (13:33). Antroje kėlinio dalyje abiejų komandų žaidimas supanašėjo, abi komandos surengė vos po kelias rezultatyvias atakas ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (17:41).

Trečiasis kėlinys prasidėjo dar vienu svečių lengvu spurtu – (2:7), tada po jo sekė BC "Ambi" spurtas – (9:2) ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė 22 taškai – (28:50). Per likusį laiką komandos sužaidė apyligiai ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (36:58).

Ketvirtasis kėlinys nelabai sėkmingas buvo šeimininkams, svečiai per kėlinį leido įmesti vos 4 taškus, kai patys įmetė 32. Skirtumas iškart šoktelėjo kone dvigubai ir rungtynės baigėsi rezultatu – (40:90).

Po laimėtų rungtynių "Green death" komandos žaidėjas kalbėjo: "Labai didelio rezultato nesitikėjome, bet varžovai atėjo tik penkiese, matėsi, kad pavargo,pavyko išnaudoti savo priekinę liniją ir viskas, laimėjome."

Green Death: Dalius Grušauskas – 25 tšk. (17 atk. kam., 7 išpr. praž.), Linas Stašinskas – 20 tšk., Igoris Konovalenko – 14 tšk., Mindaugas Čižas – 11 tšk. (9 rezult. perd.)

BC „Ambi“: Mantas Ungurys – 12 tšk. (15 atk. kam.), Eiridas Zabarauskas – 10 tšk., Andrius Beržininkaitis – 9 tšk.

„Legionieriai“ nesunkiai įveikė „Green Death“ ekipą (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 23:57 val.)BC „AMBI“ nesunkiai įveikė „ACME“ krepšininkus. (2014 balandžio 22 d., antradienis, 22:57 val.)Aštunfinalyje „Green Death“ nesunkiai įveikė „Sporto maniją/Ekodorą“ (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Green Death“ neturėjo vargo su „Kauno energija“ (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 00:14 val.)Prastai startavęs „Vieningas Kaunas“ susitvarkė su BC „Ambi“ (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 23:18 val.)Nerezultatyviose rungtynėse, BC „Ambi“ palaužė „Ryterna Group“ ekipą. (2014 balandžio 08 d., antradienis, 00:05 val.)„Green Death“ penketukas Pavasario „Sportturas“ taurės starte parkludė „BK Centre“ (2014 balandžio 05 d., šeštadienis, 16:55 val.)BC „Straight“ pranoko „Green Death“ ir žengė į finalą (2014 gegužės 13 d., antradienis, 23:22 val.)„BC AMBI“ antroje rungtynių dalyje perėmė iniciatyvą ir nugalėjo „Naujokus“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 23:25 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės bronza po atkaklios kovos pasipuošė „Abstinentai“ (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 19:49 val.)