Detas Hoptrans logistics & BRGroup vs ASU – 2 (68:67)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 23 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę prieš „ASU-2“ ekipą.

2014 balandžio 24 d., Ketvirtadienis, 00:34 val., peržiūros: 743

Balandžio 23 dieną, trečiadienį, VDU sporto centre įvyko pavasario "Sportturas" taurės N pogrupio mūšis tarp namuose žaidusios "Detas Hoptrans Logistics & BRGroup" ekipos ir "ASU-2" krepšininkų. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirm dešimties minučių įsiveržė į priekį – (15:25). Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko 2 taškais sumažinti skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau tik 8 taškai – (29:37). Trečiame kėlinyje svečiai vėl ėmė gerinti savo žaidimą ir po trijų kėlinių vėl susikrovė dviženklį pranašumą – (48:58). Ketvirtame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis, šeimininkai ėmė artėti prie varžovų ir rungtynių pabaigoje rezultatą persvėrė, bei šventė pergalę minimaliu rezultatu – (68:67).

Rungtynes geriau pradėjo "ASU-2" krepšininkai, kurie sužaidus apie 5 minutes įsiveržė į priekį – (4:17). Vėliau abi komandos pradėjo žaisti apylygiai ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (15:25).

Antrą kėlinį spurtu – (0:8) pradėjo svečiai, kurie padidino savo skirtumą iki 18 taškų – (15:33). Per likusį kėlinio laiką šeimininkai surengė savo spurtą – (14:4) ir po dviejų kėlinių skirtumas sumažėjo iki vienženklio – (29:37).

Trečią kėlinį kiek geriau pradėjo šeimininkai, kuriems pavyko laimėti nedidelę atkarpą – (5:4) ir skirtumas vėl aptirpo iki 6 taškų – (35:41). Vėliau komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis ir likus žaist apie 3 minutes komandas skyrė tie patys 6 taškai – (43:49). Per likusį laiką svečiams pavyko surengti dar vieną spurtą, kuris leido po trijų kėlinių įgyti dviženklį pranašumą – (48:58).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų dviem tolimais tritaškiais metimais, tada svečiai atsakė trimis taikliomis baudomis. Sužaidus dar apie 2 minutes šeimininkai pelnė 7 taškus ir skirtumas tarp komandų aptirpo iki 2 taškų – (61:63). Sužaidus dar porą minučių, šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą – (65:65). Per likusį laiką iniciatyvą perėmė šeimininkai, kurie įsiveržė į priekį ir laimėjo rungtynes minimaliu skirtumu – (68:67).

Detas Hoptrans logistics & BRGroup: Ramunas Buinevičius – 23 tšk. (18 atk. kam.), Vaidas Šakauskis – 13 tšk., Mindaugas Červinskis – 13 tšk., Virginijus Dailidė – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

ASU – 2: Vaidotas Levanauskas – 25 tšk., Evaldas Vaitkus – 22 tšk. (13 atk. kam.), Marius Trumpickas – 7 tšk.

„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ pavasario taurės rungtynėse nugalėjo jaunuosius Tornado KM -„Asfinos“ krepšininkus (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ antroje rungtynių pusėje išsprendė reikalus su A.S.K. „Persvara“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)„A-Statyba“ karštame, dvejų pratęsimų trileryje, galop palaužė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipą. (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 04:17 val.)Įtemptose rungtynėse, A.S.K „Persvara“ palaužė „ASU-2“ ekipą. (2014 balandžio 11 d., penktadienis, 00:31 val.)LCP KK „Ragai“ lengvai peršoko „ASU ‒ 2“ barjerą (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 00:52 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „ASU – 2“ ekipa įveikė „Tornado KM – Asfina“ (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 23:38 val.)