Sporto manija/Pavasaris vs Elektrėnų sporto centras – „Versmė“ (72:69)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 gegužės 05 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Sporto Manija/Pavasaris“ atlaikė elektrėniškių šturmą ir išsaugojo pergalę

2014 gegužės 05 d., Pirmadienis, 22:29 val., peržiūros: 914

Pirmadienį (05.05) A.Stulginskio mokykloje – daugiafunkciame centre įvyko "Pavasario taurės 2014", "Didžiosios" taurės aštuntfinalio susitikimas tarp aikštelės šeimininkų – "Sporto Manijos/Pavasario" ir Elektrėnų "SC – Versmė" ekipų. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę šeimininkai, iššvaistė turėtą 20 taškų pranašumą ir vos išsaugojo pergalę savo rankose – 72:69 (19:13, 23:11, 14:22, 16:23).

Jau pirmajame kėlinyje šeimininkai pradėjo dominuoti aikštelėje ir susikrovė dviženklę persvarą (17:7). Kėlinio pabaigoje elektrėniškiai sušvelnino atotrūkį ir po pirmųjų dešimties minučių atsiliko šešiais taškais – 19:13.

Antrajame ketvirtyje "SC – Versmės" krepšininkai nevengė veltis į diskusijas su teisėjais ir už tai sulaukė dviejų techninių pražangų. Tuo pasinaudoję šeimininkai spurtavo (11:0) ir įgijo aštuoniolikos taškų persvarą – 38:20. Panašus skirtumas išliko ir kėlinio pabaigoje, o po dviejų kėlinių rungtynių protokole buvo užfiksuotas rezultatas – 42:24.

Po ilgosios pertraukos "Sporto Manija/Pavasaris" pasiekė rekordinę 20 taškų persvarą, tačiau vėliau pradėjo strigti varžovų gynyboje ir "SC-Versmė" priartėjo iki 11 taškų skirtumo (46:35). Vėliau šeimininkai atkuto ir nebeleido varžovams artėti bei išlaikė dviženklę persvarą – 56:46.

Paskutiniajame ketvirtyje "Sporto Manija/Pavasaris" padidino skirtumą iki 14 taškų (67:53), tačiau svečiai nenuleido rankų ir kovojo iki pat paskutinės akimirkos. Likus žaisti apie minutę komandas dar skyrė septyni taškai, tačiau du V.Ašmenos tritaškiai sumažino skirtumą iki minimumo (70:69). Prasižengus prieš R.Brovką, pastarasis pataikė tik vieną baudos metimą ir skirtumas padidėjo iki dviejų taškų (71:69). Visgi, elektrėniškio paleistas tolimas šuvis nepasiekė tikslo ir svečiai buvo priversti dar kartą prasižengti. R.Maleckas pataikė tik vieną baudos metimą, padidino skirtumą iki trijų taškų (72:69) ir suteikė dar vieną šansą svečiams, tačiau paskutinysis "SC-Versmės" paleistas tritaškis metimas apmaudžiai išsisuko iš lanko ir į nulemė, jog į ketvirtfinalį keliauja "Sporto Manija/Pavasaris" – 72:69.

Sporto manija/Pavasaris: Rokas Maleckas – 30 tšk. (7 išpr. praž.), Vaidas Česnauskas – 18 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Hermenegildas Žilys – 14 tšk. (11 atk. kam.)

Elektrėnų sporto centras – „Versmė“: Povilas Makūnas – 21 tšk. (16 atk. kam.), Visvaldas Ašmena – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Marius Kaminskas – 10 tšk.

„Sporto Manija/ Pavasaris“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Stumbrą“ (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 23:41 val.)„Sporto Manija ‒ Pavasaris“ nerezultatyviose rungtynėse įveikė „Pieno Žvaigždes ‒ Miau“ (2014 balandžio 15 d., antradienis, 00:47 val.) Elektrėnų sporto centras – „Versmė“ nors ir liko tik keturiese, bet pergalės nepaleido (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 18:32 val.)Grupės lyderių dvikovoje stipresni buvo Elektrėnų Sporto Centro ‒ „Versmė“ vyrai (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)Elektrėnų sporto centro „Versmės“ penketas įrodė savo pranašumą prieš „Sportiją“ (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 18:35 val.)Į ketvertuką keliauja „Ice“ (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 22:29 val.)