A-Statyba vs Compensa (57:48)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 13 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ M. Mažvydo pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 55, Kaunas, LT-49202

„A‒Statyba“ rungtynių pabaigoje įveikė „Compensą“

2014 balandžio 13 d., Sekmadienis, 19:08 val., peržiūros: 952

Balandžio 13 dieną M. Mažvydo pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturo" taurės 2014 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "A-Statyba" priemė svečius "Compensą". "A-Statyba" buvo iškovojusi vieną pergalę, o "Compensa" savo sąskaitoje turėjo vieną pralaimėjimą.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus ddvi su puse minutės komandas skyrė du taškai (0:2), o minutės pertraukėlės paprašė "A-Statyba". "A-Statyba" pirmus taškus pelnė tik penką minutę, kai dvitaškį su varžovo pražanga pataikė D.Šikšnys (5:3). Šeštą minutę "Compensos" persvara padidėjo iki šešių taškų (3:9). Septintą minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (5:11). Per likusį laiką devynis taškus be atsako pelnė "A-Statyba" (14:11).

Per pirmas dvi su puse minutės antrame kėlinyje "A-Statyba" gynėsi be klaidų, o šeši pelnyti taškai privertė "Compensą" paprašyti minutės pertraukėlės. Po jos pirmus taškus kėlinyje pelnė J.Medekšas (20:13). Į tai "A-Statyba" atsakė dar šešiais taškais (26:13). Devintą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (26:18), o kėlinį taikliu tolimu metimu iš sunkios padėties baigė M.Ugianskis (29:18).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 14 taškų (34:20). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė J.Medekšas (34:25). Komandos žaidė nerezultatyviai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė septyni taškai (40:33). Ketvirčio pabaigą geriau sužaidusi "Compensa" sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (40:38).

Ketvirtą kėlinį taikliu tolimu metimu pradėjo "Compensa" (40:41), o D. Kondroto du taiklūs metimai trečią minutę persvarą sugrąžino "A-Statybai" (44:41). Ketvirtą minutę M.Sakalis išlygino rezultatą (44:44), o įpusėjus penktai minutei minutės pertraukėlės paprašė "A-Statyba". Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė du taškai (49:47). Rungtynių pabaigoje užtikrintai rungtyniavo "A-Statyba", kuriai pavyko baigti rungtynes turint devynių taškų persvarą (57:48).

M.Samuolis, "Compensos" treneris:

Penkiese susirinkome, pradžioje nieko nepataikėme, o vėliau taip pat labai nepataikėme. Neapsigynėme nuo varžovų tritaškių ir nusiteikimo komandai trūko.

Paklaustas, kodėl komanda buvo nenusiteikusi rungtynėms, treneris atsakė: "Savaitgalis, gal po balių kažkas buvo, sunku pasakyti."

Paklaustas, ar netrūko jėgų žaidžiant penkiese, treneris atsakė: "Mes jau gal kokį trečią sezoną beveik visada penkiese ar šešiese žaidžiame, įpratę."

A-Statyba: Deividas Šikšnys – 14 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Laurynas Vilkaitis – 11 tšk., Mantas Ugianskis – 11 tšk.

Compensa: Justas Medekšas – 17 tšk., Mindaugas Sakalis – 12 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Samuolis – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Compensos“ penketuką (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 12:13 val.)„A-Statyba“ karštame, dvejų pratęsimų trileryje, galop palaužė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipą. (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 04:17 val.)Kone visas rungtynes pirmavusi „A-Statyba“ nugalėjo „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ ekipą (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 19:54 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės bronzine komanda tapo „Ice“ (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 19:53 val.)Ketvirtajame kėlinyje surengtas spurtas leido „A-Statyba“ komandai švęsti pergalę (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 23:47 val.)Šarūno Petraičio dvitaškis paskutinę sekundę leido „Kauno Rami“ iškovoti pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurę (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Compensa“ žengia į pusfinalį (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)Klaidas Jankaitis atvedė „Kauno technikos kolegiją“ į „Pavasario taurės 2014“ finalą (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 14:08 val.)„Compensa“ nepasigailėjo „Košmaro“ krepšininkų (2014 balandžio 29 d., antradienis, 02:09 val.)„Compensa“ iššsaugojo pergalę prieš „Šiliainius ‒ 2“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 18:48 val.)