Elektromontuotojas vs BC „Straight“ (56:52)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 22 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje palažė „Straight“

2014 balandžio 22 d., Antradienis, 23:11 val., peržiūros: 816

Balandžio 22 dieną "Kauno technikos kolegijos" sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturo" taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Elektromontuotojas" priemė svečius BC "Straight". Iki šių rungtynių abi komandos buvo iškovojusios po dvi pergales.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė "Straight" (0:4).Trečią minutę pirmus taškus rungtynėse pelnė "Elektromontuotojas" (2:4). Vėliau persvara augo "Straight" naudai. Svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako ir sužaidus aštuonias minutes pirmavo rezultatu 2:12. Devintą minutę du taškus pelnė A.Gilius, o kėlinį taikliu tolimu metimu baigė A.Eitutis (4:15).

Antro kėlinio pirmas dvi minutes "Elektromontuotojas" gynėsi be klaidų, o "Straight" pranašumas sumažėjo iki penkių taškų (10:15). Trečią minutę komandos apsikeitė taikliais metimais (12:17). Sužaidus šešias minutes komandas skyrė šeši taškai (13:19).Netrukus tritaškį pataikė T.Ignatavičius (16:19). Devintą minutę komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais, o ketvirtį keturiais taškais be atsako baigė "Straight" (19:26).

Per pirmas dvi antros rungtynių pusės minutes svečių pranašumas padidėjo keturiais taškais (19:30). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė "Elektromontuotojas" (22:30). "Elektromontuotojas" pamažu vijosi varžovus. Įpusėjus septintai minutei komandas skyrė tik trys taškai (29:32). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai. Sužaidus 30 minučių komandas skyrė keturi taškai (33:37).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes penkis taškus be atsako pelnė "Elektromontuotojas" (38:37). Netrukus persvarą susigrąžino "Straight". Sužaidus keturias minutes svečiai turėjo keturių taškų pranašumą (40:44). Sekančią trijų minučių atkarpą rezultatu 8:1 laimėjo "Elektromontuotojas" (48:45). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas vis dar skyrė trys taškai (50:47). Per likusį laiką "Straight" nepavyko labiau priartėti, o persvarą išlaikęs "Elektromontuotojas" iškovojo pergalę rezultatu 56:52.

M. Nenartavičius, "Elektromontuotojo" treneris:

Pradžioje rungtynių nelabai gerai sekėsi, žaidimas buvo banguotas, bet vėliau vyrai susitvarkė su jauduliu ir viskas gavosi gerai. Aš ir pirmą kartą buvau komandos treneriu. Pirmas blynas neprisvilo, tikėkimės toliau eisime į priekį.

Paklaustas, kodėl tik ketvirtame kėlinyje pavyko pasivyti varžovus, treneris atsakė: "Ketvirtame kėlinyje pataikėme geriau metimus ir apsigynėme. Jie bandė spausti, jiems nepavyko ir gal tai juos išmušė iš ritmo."

Paklaustas, kam buvo parankesnės emocijos aikštėje, treneris atsakė: "Pas mus suolelis buvo labai emocionalus, keista, kaip dar techninių negavome :)"

E.Rinkevičius, "Straight" treneris:

Emocingos rungtynės buvo. Nuo pat pradžių buvo per daug emocijų, per daug triukšmo buvo. Gale rungtynių viskas išsisprendė, jie tiesiog atrodė stipresni. Mes gal esame truputi stipresni, bet šiandien prišininkams labiau pasisekė.

Paklaustas, kas komandai atsitiko kai leido varžovams perimti iniciatyvą, treneris atsakė: "Mes šiandien leidome daugiau pažaisti atsarginiams žaidėjams, stengėmės daugiau šlifuoti derinius, ypač prieš zoninę gynybą. Visos kovos dar prieš akis, o priešininkams lieka tik stipriausios komandos. Linkime jiems sėkmės."

Elektromontuotojas: Rimantas Juškevičius – 12 tšk., Martynas Židanavičius – 11 tšk., Arnas Gilius – 10 tšk.

BC „Straight“: Arūnas Eitutis – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Raimondas Viskantas – 9 tšk. (5 rezult. perd.), Ernestas Arbačiauskas – 5 tšk.

„Elektromontuotojas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „KMT“ (2014 balandžio 08 d., antradienis, 20:39 val.)„Elektromontuotojas“ įrodė savo pranašumą prieš „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 00:05 val.)Įtemptame, dviejų pratęsimų trileryje, BC „Straight“ palaužė LCP KK „Ragai“ ekipą. (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 23:42 val.)BC „Straight“ eliminavo A.S.K. „Persvarą“ (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 23:06 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „KMT“ (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 23:50 val.)Nerezulatyviose aštuntfinalio rungtynėse ‒ „Lituanicos“ pergalė (2014 balandžio 29 d., antradienis, 20:44 val.)BC „Straight“ pranoko „Green Death“ ir žengė į finalą (2014 gegužės 13 d., antradienis, 23:22 val.)BC „Straigth“ pergalingai pradėjo pavasario „Sportturas“ turnyrą (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 21:19 val.)BC „Straight“ tvirtu žingsniu žengė ant aukščiausios pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės pakylos (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 20:29 val.)