Remza & Adotas vs Kolegos (80:73)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 22 d., Antradienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Remza & Adotas“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kolegas“

2014 balandžio 22 d., Antradienis, 22:31 val., peržiūros: 856

Balandžio 22 dieną, 20.30 val., T.Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 komandos „Remza & Adotas" (šeimininkai) ir "Kolegos" (svečiai). Nors rungtynių pradžioje geriau sekėsi svečiams, kurie pasiekė nedidelį pranašumą, tačiau netrukus aikštelės šeimininkai išlygino žaidimą, o komandos taškas į tašką rungtyniavo praktiškai iki pat ketvirtojo kėlinuko pabaigos. Vistik lemiamą rungtynių atkarpą tiksliau sužaidė „Remza & Adotas" krepšininkai, kurie palaužė savo varžovus ir laimėjo rungtynes rezultatu 80:73.

Rungtynių pradžia buvo labai nerezultatyvi, abi komandos keitėsi klaidomis ir netaikliais metimais, o toks kiek klampus žaidimas buvo parankesnis svečiams, kurie po truputį didino savo pranašumą. Tiesa, skirtumas nebuvo didelis ir siekė maždaug 5-7 taškelius ir tai neleido jaustis saugiai "Kolegoms". Jau antrojo kėlinuko metu šeimininkams pagaliau pavyko išjudinti savo puolimą, gera kova po krepšiais jiems leido sugražinti intrigą ir netgi pasiekti nedidelį pranašumą. Vistik paskutinėmis akimirkomis svečiai atstatė lygybę ir ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 34:34.

Antra susitikimo pusė jau buvo rezultatyvesnė. "Kolegų" gretose labiausiai pastebimas buvo M.Gilius, kurio tolimi metimai leido vėl nutolti. Tačiau tai truko neilgai, „Remza & Adotas" puikiai išnaudojo ūgio pranašumą ir metimai iš po krepšio buvo pagrindinis jų ginklas. Komandos lygiai žaidė iki pat susitikimo pabaigos, o likus žaisti 3 minutes geresnėje situacijoje atsidūrė šeimininkai ir pranašumas buvo jų pusėje. "Kolegos" pakilo į lemiamą mūšį ir kuriam laikui intriga sugrįžo. Vistik žaidimas paremtas daugiausia tolimais metimais buvo kiek rizikingas ir pramesti tritaškiai vėl komplikavo svečių padėtį. „Remza & Adotas" labai drausmingai pabaigė rungtynes ir pasiekė pergalę, rezultatu 80:73.

"Remza & Adotas": Raimondas Baliūnas – 21 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Narūnas Čekaitis – 19 tšk. (14 atk. kam.), Tadas Dudzevičius – 17 tšk. (10 atk. kam.)

"Kolegos": Algirdas Janonis – 19 tšk., Lukas Jasevičius – 15 tšk. (13 atk. kam., 5 perimt. kam.), Rokas Daukšys – 12 tšk., Mantas Karpavičius – 12 tšk.

„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „Kolegas“ (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 23:24 val.)„DNC“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Remza & Adotas“ krepšininkus (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Remza & Adotas“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Šilainių -2“ krepšininkais (2014 balandžio 15 d., antradienis, 23:42 val.)Penkiese susirinkę „Kolegų“ krepšininkai palaužė „Šilainiai ‒ 2“ komandą (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 17:53 val.)„DNC“ tris kėlinukus kovojo su „Remza & Adotas“,bet po to užtikrintai laimėjo (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 02:28 val.)„Kolegos“ pratęsime užtikrintai įveikė „DNC“ krepšininkus (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 22:26 val.)