Fazer – Gardėsis vs Ryterna Group (45:57)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 gegužės 01 d., Ketvirtadienis, 17:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna group“ aštuntfinalyje eliminavo „Fazer ‒ Gardėsį“

2014 gegužės 01 d., Ketvirtadienis, 23:09 val., peržiūros: 894

Ketvirtadienio pavakarę Kauno energijos sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturas" 2014 "iššūkio" taurės aštuntfinalio susitikimas tarp "Fazer – Gardėsis" ir "Ryterna Group" ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios į priekį išsiveržę svečiai kontroliavo situaciją iki finalinio runtynių švilpuko, iškovodami pergalę rezultatu 45:57 ir kelialapį į ketvirtfinalį, kur susitiks su "Baubilo" ir "Best 4 U" mačo nugalėtojais.

Susitikimas prasidėjo "Ryternos" spurtu 2:9, į kurį šeimininkai atsakė serija 6:2 ir sumažino skirtumą iki trijų taškų – 8:11. Visgi antroje kėlinuko pusėje svečiai atitrūko ir baigė kėlinuką pirmaudami 9:15.

Antrojo kėlinio pradžioje fortūna lydėjo "Ryterna Group" krepšininkus, svečiai spurtavo 3:8 ir pasiekė dviženklę persvarą (12:23)., kurią išsaugojo iki ketvirčio pabaigos ir išėjo ilsėtis pirmaudami 20:31.

Po ilgosios pertraukos grįžę aikštės šeimininkai trumpam perėmė iniciatyvą ir pelnę penkis iš eilės taškus sumažino atsilikimą iki aštuonių taškų (25:33), tačiau per likusį laiką "Fazer – Gardėsis" krepšininkams nepavyko pelnyti taškų ir skirtumas išaugo iki 15-os – 25:40.

Ketvirtajame kėlinuke aikštės šeimininkai rungtynavo kur kas labiau užtikrintai, tačiau "Ryterna Group" išlaikė iniciatyvą ir iškovojo pegalė rezultatu 45:57.

Fazer – Gardėsis: Simas Vrubliauskas – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Ignas Sturonas – 9 tšk., Vitalijus Šmanovas – 9 tšk.

Ryterna Group: Justas Mozerskis – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Andriušaitis – 11 tšk., Gytis Jakubauskas – 10 tšk. (10 išpr. praž.)

Penki „Randerio“ krepšininkai atsilaikė prieš „Fazer ‒ Gardėsis“ spaudimą (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)„Lituanica“ pirmą „Sportturo“ etapą baigė pergale prieš „Fazer ‒ Gardėsį“ (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 22:50 val.)Pavasario „Sportturo“ taurėje ‒ nerezultatyviose rungtynėse „Fazer – Gardėsis“ įveikė „Krepsininkas.net“ (2014 balandžio 15 d., antradienis, 21:56 val.)Nerezultatyviose rungtynėse, BC „Ambi“ palaužė „Ryterna Group“ ekipą. (2014 balandžio 08 d., antradienis, 00:05 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę šventė „Vieningas Kaunas“ (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 00:14 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „ACME“ pranoko „Ryterna Group“ (2014 balandžio 15 d., antradienis, 21:49 val.)Solidus žaidimas antroje rungtynių pusėje „Baubilo“ komandai atvėrė duris į turnyro pusfinalį (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 19:16 val.)