Kauno „Partizanas“ vs „Pieno žvaigždės – Miau“ (56:39)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 04 d., Penktadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Kauno „Partizanas“ nugalėjo „Pieno Žvaigždes ‒ Miau“

2014 balandžio 05 d., Šeštadienis, 09:55 val., peržiūros: 956

2014m. balandžio 4 dieną J.Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko Pavasario "Sportturas" taurės rungtynės tarp Kauno "Partizano"(šeimininkai) ir "Pieno žvaigždžių – Miau"(svečiai) ekipų. Rungtynės buvo labai nerezultatyvios. Per pirmąjį ketvirtį Kauno „Partizanas“ susikrovė dviženklę persvarą ir ją išlaikė iki pat rungtynių pabaigos, savo varžovus nugalėjo 17 taškų skirtumu – 56:39(19:7, 16:6, 11:9, 10:17).

Rungtynių pradžioje abi ekipos pelnė po du taškus, šeimininkai dar pridėjo vieną baudą iš dviejų. Varžovai atsakė taikliu tolimu metimu, bet Kauno „Partizanas“ sužaidė atkarpą 5:0 ir išsiveržė į priekį – 8:5. Toliau šeimininkai įmetė dar 5 taškus, o svečiai tik 2 – 13:7. Šeimininkai kėlinį pabaigė spurtu 6:0 ir padidino persvarą iki 12 taškų – 19:7.

Antrajame kėlinyje pirmus taškus įmetė Kauno „Partizanas“. Taikliu tritaškiu atsakė svečiai, bet tris taškus taip pat įmetė ir Kauno „Partizanas“, skirtumas išliko nepakitęs – 25:10. Paskutinius taškus šiame kėlinyje „Pieno žvaigždėms – Miau“ ekipai įmetė A.Jasinskas, sumažino skirtumą iki 12, bet 10 taškų įmetė Kauno „Partizanas“ ir padidino savo komandos pranašumą iki 22 taškų- 35:13.

Po ilgosios pertraukos du dvitaškius įmetė E.Paukšta. Viena taiklia bauda atsakė priešininkai. Po taiklaus šeimininkų dvitaškio sekė svečių spurtas 8:0, kuris leido sumažinti atsilikimą iki 19 taškų – 41:22. 5 taškais be atsako kėlinį pabaigė Kauno „Partizanas“ – 46:22.

Paskutiniame ketvirtyje pirmus taškus pelnė šeimininkų žaidėjas E.Zaurys, varžovams po vieną dvitaškį įmetė J.Eibukas ir A.Jasinskas. Du Kauno „Partizano“ baudos metimai vėl atstatė turėtą 24 taškų pranašumą – 50:26. „Pieno žvaigždės – Miau“ vėl spurtavo 5:0, o šeimininkai po kiek laiko atsakė dviem taikliais metimais iš vidutinio nuotolio – 54:31. Kėliniui einant į pabaigą 8 taškus be atsako pelnė svečiai, o paskutinius taškus rungtynėse įmetė Kauno „Partizano“ žaidėjas J.Kulvecas. Rungtynes šeimininkai laimėjo 17 taškų skirtumu – 56:39.

Kauno „Partizanas“: Juras Kulvecas – 15 tšk. (11 atk. kam.), Edvinas Zaurys – 14 tšk., Justinas Kožemiakinas – 6 tšk.

„Pieno žvaigždės – Miau“: Arnas Jasinskas – 13 tšk. (6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Jonas Marciulevičius – 11 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Ignas Bundzinskas – 11 tšk.

„Sporto Manija ‒ Pavasaris“ nerezultatyviose rungtynėse įveikė „Pieno Žvaigždes ‒ Miau“ (2014 balandžio 15 d., antradienis, 00:47 val.)„Stumbras“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2014 balandžio 11 d., penktadienis, 23:02 val.)„Sporto manija/Pavasaris“ neturėjo didelio vargo su Kauno „Partizanu“ (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)Kovoje dėl antros vietos „Stumbro“ penketukas įveikė Kauno „Partizano“ekipą. (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 23:58 val.)„Šilainiai – 2“ sunkiai perkopė aštuntfinalio barjerą (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:43 val.)