DNC vs Remza & Adotas (87:81)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 06 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„DNC“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Remza & Adotas“ krepšininkus

2014 balandžio 06 d., Sekmadienis, 22:20 val., peržiūros: 1051

Balandžio 6 dieną, 20.15 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 komandos "DNC" (šeimininkai) ir „Remza & Adotas“ (svečiai). Abi komandos šį vakarą susirinko labiai negausiai, šeimininkai atvyko šešiese, tuo tarpu svečiai vos penkiese. O pačios rungtynės buvo gana permainingos, iš pradžių dviženklį pranašumą pasiekė "DNC", bet svečiai sugebėjo sugražinti intrigą ir netgi pirmauti iki pat susitikimo pabaigos. Vistik lemiamu metu „Remza & Adotas“ komandos žaidimas subyrėjo, žaidėjai prisirinko pražangų ir rungtynes pabaigė tik tryse. O "DNC" pasiekė pergalę rezultatu 87:81.

Rungtynes abi komandos pradėjo milžinišku tempu, dažnai vienas žaidėjas bėgdavo į puolimą lenkdamas ne tik varžovus, bet ir komandos draugus. Nors ekipos žaidė panašiu stiliumi, bet skirtumas buvo vienas - „Remza & Adotas“ krepšininkams labai nesisekė pataikyti, tuo tarpu "DNC" ne tik puikiai išnaudojo susikurtas progas, bet ir puikiai kovojo po krepšiais. Visa tai sudėjus jiems leido pasiekti net 13 taškų pranašumą. Tačiau jau antrojo kėlinuko metu situacija pasikeitė kardinaliai. Šeimininkų puolimas strigo, o svečiai vis labiau didino savo apsukas. Tiesiog nesulaikomas „Remza & Adotas“ komandoje buvo R.Baliūnas, kuris savo reidaos link krepšio varė į neviltį varžovus ir būtent jo baudos metimai leido persverti rezultatą 42:44.

Antroje rungtynių dalyje svečiai ir toliau išlaikė aukšto lygio žaidimą, išvengė klaidų ir tik renkamos pražangos sutrukdė kiečiau padirbėti gynyboje. "DNC" komandai niekaip nepavyko sumažinti atsilikimo, bet krepšininkai nenuleido rankų ir vis laukė savo progos. Panašus žaidimas vyko iki pat ketvirtojo kėlinuko pabaigos, o tuomet intriga sugrįžo. Šeimininkai pataikė labai svarbius metimus ir skirtumas išnyko. Negana to „Remza & Adotas“ komandos lyderis R.Baliūnas gavo penktąją pražangą ir tai galutinai palaužė svečių ekipą. Vėliau dar sekė T. Dudzevičiaus pražanga, po kurios aukštaūgis buvo nubaustas ir technine. "DNC" komandai beliko sutvarkyti fomalumus, nes pergalė jau buvo jų rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu 87:81.

Nugalėtojų komandos treneris D.Budginas po pergalės kalbėjo: "komanda neseniai suburta, tad dar sunku tikėtis susižaidimo, o šiandien pergalę pasiekėm savo jėgomis, o varžovų pražangos sekė tik po to kai jau buvome perėmę iniciatyvą".

"DNC": Edgaras Zaidelis – 27 tšk. (8 išpr. praž.), Paulius Valentukonis – 18 tšk. (14 atk. kam.), Arūnas Kalnutis – 16 tšk., Donatas Budginas – 14 tšk. (14 rezult. perd.), Marius Lebedys – 12 tšk.

"Remza & Adotas": Raimondas Baliūnas – 29 tšk. (10 atk. kam., 9 rezult. perd., 11 išpr. praž.), Tadas Dudzevičius – 20 tšk. (14 atk. kam.), Žilvinas Zakrasas – 15 tšk., Linas Dzimidavičius – 10 tšk.

„Remza & Adotas“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kolegas“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 22:31 val.)„DNC“ tris kėlinukus kovojo su „Remza & Adotas“,bet po to užtikrintai laimėjo (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 02:28 val.)„Remza & Adotas“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Šilainių -2“ krepšininkais (2014 balandžio 15 d., antradienis, 23:42 val.)„DNC“ sugebėjo panaikinti 18 taškų deficitą ir laimėti rungtynes (2014 balandžio 21 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Kolegos“ pratęsime užtikrintai įveikė „DNC“ krepšininkus (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 22:26 val.)„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ ketvirtfinalyje paguldė ant menčių „DNC“ (2014 gegužės 05 d., pirmadienis, 23:04 val.)