Košmaras vs Elektrėnų sporto centras – „Versmė“ (67:78)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 18 d., Penktadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Elektrėnų sporto centras – „Versmė“ nors ir liko tik keturiese, bet pergalės nepaleido

2014 balandžio 19 d., Šeštadienis, 18:32 val., peržiūros: 805

Balandžio 18 dieną, 20.30 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 komandos "Košmaras" (šeimininkai) ir Elektrėnų sporto centras – „Versmė“ (svečiai). Abi komandos šį vakarą susirinko labai negausiai – šeimininkai šešiese, o svečiai atvyko neturėdami nei vieno keitimo. Tačiau tai nesutrugdė svečiams iš Elektrėnų pirmauti praktiškai viso susitikimo metu, vistik jiems teko atlaikyti varžovų spurtą rungtynių pabaigoje, kuomet komanda dėl pražangų limito liko vos keturiese. Tačiau svečiai puikiai susitvarkė su šia užduotimi ir laimėjo rezultatu 67:78.

Rungtynes abi komandos pradėjo gana lygiai, nors žaidimas nebuvo labai rezultatyvus, bei nei vienai ekipai nepavyko pasiekti nors kiek ženklesnio pranašumo. Viskas ėmė keistis įpusėjus pirmąjam kėlinukui, kuomet "Košmaro" puolimas išsiderino, žaidėjai pradėjo itin dažnai klysti, o sumaištimi varžovų stovykloje pasinaudoję svečiai spurtavo ir pasiekė netgi dviženklį pranašumą. Vėliau žaidimas vėl vyko taškas į tašką, bet turimos persvaros Elektrėnų sporto centras – „Versmė“ nepaleido ir prasidedant ilgajai pertraukai jie turėjo 11 taškų pranašumą ir pirmavo rezultatu 30:41.

Nors abi komandos suprato, kad neturint keitimų reikia saugotis pražangų, tačiau po ilgosios pertraukos viskas vyko priešingai. Žaidėjai greitai rinkosi pražangas, buvo metama daug baudos metimų, o pats žaidimas tapo vis labiau chaotiškas, buvo juntamas nuovargis. Šeimininkams vis pavykdavo priartėti, bet apmaudžios klaidos greitai nubraukdavo visas jų pastangas ir viską pradėti tekdavo iš naujo. Nauja viltis "Košmarui" sužibo ketvirtojo kėlinuko pabaigoje, kuomet svečiai dėl pražangų limito liko vos keturiese. Tačiau šeimininkai nepasinaudojo gauta proga, jų atakos vyko padrikai, žaidėjai net būdami laisvi pramesdavo metimus ir nepasinaudojo gauta galimybe. Rungtynės baigėsi rezultatu 67:78.

Nugalėtojų komandos komentaras: "ačiū lygai už supratimą, kad leido varžybas kiek nutolinti dėl mūsų vėlavimo. O pačios rungtynės nebuvo labai sunkios, nes žinojom, kad varžovas nėra stiprus, tad atvykom tik penkiese, dėl to ir turėjom problemų pabaigoje, bet su mumis visad taip būna, kad atvykstam negausiai kai nėra būtina".

Košmaras: Petras Kuzminskas – 22 tšk., Dainius Labašauskas – 15 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mindaugas Norkus – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Elektrėnų sporto centras – „Versmė“: Rytis Vičkačka – 23 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Artūras Dunda – 20 tšk., Andrius Gumbrevičius – 17 tšk. (9 išpr. praž.), Vitoldas Ragavičius – 13 tšk.

Elektrėnų sporto centro „Versmės“ penketas įrodė savo pranašumą prieš „Sportiją“ (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 18:35 val.)Grupės lyderių dvikovoje stipresni buvo Elektrėnų Sporto Centro ‒ „Versmė“ vyrai (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Sporto Manija/Pavasaris“ atlaikė elektrėniškių šturmą ir išsaugojo pergalę (2014 gegužės 05 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Compensa“ nepasigailėjo „Košmaro“ krepšininkų (2014 balandžio 29 d., antradienis, 02:09 val.)Rungtynių pabaigoje „Sportija“ palaužė „Košmarą“ (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 21:24 val.)„Košmaras“ garbingai pasirpiešino „Sporto manijai/Ekodorai“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)