Randeris vs Fazer – Gardėsis (65:55)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 23 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Penki „Randerio“ krepšininkai atsilaikė prieš „Fazer ‒ Gardėsis“ spaudimą

2014 balandžio 24 d., Ketvirtadienis, 00:25 val., peržiūros: 714

Trečiadienio vakarą „Saulės“ gim. sporto salėje įvyko „Sportturo“ pavasario taurės 2014 J pogrupio mačas, kuriame susitiko: šeimininkai -„Randeris“ ir svečiai – „Fazer – Gardėsis“. Runtynes iškart žymiai geriau pradėjo šeimininkai. Pirmąjį ketvirtį jie tiesiog triuškino savo varžovus savo puolimo mašina – 27:9. Svečių gretose antrojo kėlinio pradžioje susirinko visi vėluojantys žaidėjai ir gynyboje reikalai iškart pagedėjo, bet puolime „Fazer-Gardėsis“ visdar sunkiai rinko taškus. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 12 taškų – 37:25. Po ilgosios pertraukos svečiai visdar laikė iniciatyvą savo rankose, kol sužaidus beveik 5 minutes trečiajame kėlinuke jie sugebėjo deficitą sumažinti iki vienženklio skaičiaus. Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė jau tik 7 taškai – 48:41. Ketvirtą kėlinuką šeimininkai nusprendė nebesitampyti sau nervų. Po spurto 10:2 jų pranašumas vėl šoktelėjo iki 15 taškų atžymos. Nors svečiai ir bandė atkurti intrigą pačioje susitikimo pabaigoje, tačiau per pirmą kėlinuką susikrautas deficitas jiems to padaryti nebeleido. Rungtynes rezultatu 65:55 laimėjo „Randerio“ komandos krepšininkai.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo galingu šeimininkų puolimu – sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinuko svečiai atsilikinėjo jau net 22 taškų skirtumu – 26:4. Iki kėlinuko „Randerio“ puolimo mašina išsikvėpė, o čia pat keletą sėkmingų atakų surengę svečiai truputį sumažino atsikimą – 27:9

Antrajame kėlinuke „Fazer – Gardėsio“ komanda sulaukė pastiprinimo iš į rungtynes vėluojančių krepšininkų. Šviežios jėgos jiems leido visiškai nukenksminti grėsmingąją varžovų puolimo mašiną ir nors atsilikinėjant 17 taškų skirtumu perimti žaidimo kontrolę į savo rankas. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 12 taškų – 37:25.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir toliau dominavo svečiai. Jie po truputį mažino savo atstilikimą, kol pagaliau jį sumažino iki vienženklio skaičiaus. Prieš ketvirtąjį kėlinuką vėl atgimė intrigos užuomazgos, nes komandas skyrė tik 7 taškai.

Lemiamo ketvirčio pradžioje šeimininkai vėl rungtyniavo „ant bangos“ ir po spurto 10:2 vėl atkūrė saugų 15 taškų pranašumą. Tiesa likus žaisti paie 2 minutes svečiai kilo į lemiamą šturmą, tačiau reikiamu laiku ne įkrito svarbūs tolimi metimai, o šitą šturmą užgesino E.Tarasovas ir jo taiklus tolimas metimas likus žaisti apie minutę. Tada mačo baigtis abiems komandos jau buvo aiški, beliko sulaukti finalinio teisėjo švilpuko,nes pirmame kėlinuke įgytas deficitas buvo per didelis, o laiko jį ištirpdyti šio vakaro mače buvo jau per mažai. Rungtynes rezultatu 65:55 laimėjo „Randerio“ komanda.

Randeris: Ovidijus Ošmena – 18 tšk. (10 atk. kam., 9 išpr. praž.), Mindaugas Viršilas – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Edgaras Tarasovas – 15 tšk. (7 išpr. praž.)

Fazer – Gardėsis: Andrius Pečiulis – 13 tšk. (13 atk. kam.), M.Makakevičius – 9 tšk. (5 išpr. praž.), Vitalijus Šmanovas – 8 tšk.

„Lituanica“ pirmą „Sportturo“ etapą baigė pergale prieš „Fazer ‒ Gardėsį“ (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 22:50 val.)„Ryterna group“ aštuntfinalyje eliminavo „Fazer ‒ Gardėsį“ (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)„Krepšininkas.net“ nerado jokių ginklų prieš „Randerį“ (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 23:31 val.)Pavasario „Sportturo“ taurėje ‒ nerezultatyviose rungtynėse „Fazer – Gardėsis“ įveikė „Krepsininkas.net“ (2014 balandžio 15 d., antradienis, 21:56 val.)Mūšyje iki paskutinių sekundžių „Randeris“ įveikė „Lituanicą“ (2014 balandžio 12 d., šeštadienis, 20:46 val.)„Veiverių Amberis“ lengvai žengė į Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 ketvirtfinalį (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 00:59 val.)