Tornado KM – Asfina vs A.S.K. „Persvara“ (51:76)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 24 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Tornado KM ‒ Asfina“ neatsilaikė prieš „A.S.K Persvarą“

2014 balandžio 25 d., Penktadienis, 00:18 val., peržiūros: 876

Balandžio 24 dieną T. Ivanausko vidurinėje mokykloje įvyko pavasario "Sportturo" taurės 2014 reguliariosios N pogrupio rungtynės tarp „Tornado KM ‒ Asfina“ (šeimininkai) ir "A.S.K Persvara" (svečiai) komandų. Pirmame kėlinyje komandos žaidė apylygiai ir po kėlinio tik vienu tašku pirmavo šeimininkai 15:14. Antrame kėlinuke komandos toliau žaidė apylygiai ir po pirmosios rungtynių dalies 26:24 pirmavo „Tornado KM ‒ Asfina“. Trečiame ketvirtyje svečiai pasivijo varžovus ir juos aplenkė, be įgavo nežymią persvarą 49:45. Paskutiniame ketvirtyje "A.S.K Persvara" sukūrė porą gerų atkarpų ir nutolo į priekį. Per likusį laiką šeimininkai persverti rezultato nesugebėjo ir leido džiaugtis pergalę "A.S.K Persvarai" rezultatu 76:51.

Geriau rungtynes pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo 5:2, tačiau svečiai netrukus rezultatą išlygino (5:5). Komandos tada keitėsi rezultatyviomis atakomis ir net 4 kartus rezultatas buvo lygus, tačiau minimaliai kėlinio galą laimėję šeimininkai, po pirmojo kėlinuko pirmavo 15:14.

Antrąjį kėlinuka svečiai pradėjo spurtuodami 5:0. Į šį spurtą "A.S.K Persvara" atsakė savu ir ne tik išlygino rezultatą, bet netrukus jį ir persvėrė (22:20). Persvaros, iki kėlinio pabaigos "A.S.K Persvara" krepšininkams išsaugoti nepayvko. Šeimininkams laimėjus atkarpą 6:2, jie pirmavo baigiantis kėlinui 26:24.

Trečiame kėlinuke šeimininkai toliau pirmavo ir išlaikė persvarą, kuri vienu metu buvo pasiekus beveik dviženklę ribą (37:28), tačiau svečiams pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą (41:35). Tada "A.S.K Persvara" spurtavo 13:0 ir pirmavo jau 48:41. Iki kėlinio pabaigos šeimininkams payko šiek tie aptirpdyti turimą deficitą ir po kėlinio atsilikinėjo 45:49.

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje svečiai sugebėjo šiek tiek atitolti nuo varžovų ir pirmavo 8 taškų persvara (55:47). Tada "A.S.K Persvara" sukūrė sausą spurtą 11:0 ir pirmavo jau dviženkle persvara (66:47), o dar vienas spurtas 9:0 galutinai palaidojo viltis „Tornado KM ‒ Asfina“ komandai iškovoti pergalę. "A.S.K Persvara" nugalėjo rezultatu 76:51.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: "Po teisėjų benefisų, kurie manau mūsų žaidime sukėlė sportinį pyktį, antroje rungtynių pusėje varžovus galutinai prispaudėm. Jaunimas prieš mus šiandien sužaidė neblogai, gerai "užgaudė" mus deriniais, tačiau, manau, nugalėjo stipresni"

Tornado KM – Asfina: Laurynas Ribakas – 13 tšk., Paulius Sveikata – 12 tšk., Mantas Vekteris – 11 tšk.

A.S.K. „Persvara“: Žydrūnas Kaminskis – 27 tšk. (7 išpr. praž.), Laurynas Žiugžlys – 23 tšk. (7 išpr. praž.), Adomas Ratkevičius – 7 tšk.

BC „Straight“ eliminavo A.S.K. „Persvarą“ (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 23:06 val.)„Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ antroje rungtynių pusėje išsprendė reikalus su A.S.K. „Persvara“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „ASU – 2“ ekipa įveikė „Tornado KM – Asfina“ (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 23:38 val.)Įtemptose rungtynėse, A.S.K „Persvara“ palaužė „ASU-2“ ekipą. (2014 balandžio 11 d., penktadienis, 00:31 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ pavasario taurės rungtynėse nugalėjo jaunuosius Tornado KM -„Asfinos“ krepšininkus (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 22:30 val.)