Elektromontuotojas vs KMT (71:55)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 08 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „KMT“

2014 balandžio 08 d., Antradienis, 20:39 val., peržiūros: 738

Balandžio 8 dieną "Kauno technikos kolegijos" sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturo" taurės 2014 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Elektromontuotojas" priemė svečius "KMT". "Elektromontuotojui" tai buvo pirmos rungtynės taurėje, o "KMT" buvo pralaimėję vieną kartą.

Pirmas dvi minutes "KMT" gynėsi be klaidų, o patys įgijo keturių taškų persvarą (0:4). Trečią minutę pirmus taškus pelnė "Elektromontuotojas" (3:4). Netrukus šeimininkai surengė dar kelias sėkmingas atakas, po kurių komandas skyrė šeši taškai (10:4). Baigiantis pirmai kėlinio pusei minutės pertraukėlės paprašė "KMT". Po jos šešis taškus be atsako pelnė "KMT" (10:10). Paskutines dvi ketvirčio minutes komandos sužaidė apylygiai (15:14).

Antro kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė M.Židanavičius (20:14). Baigiantis antrai minutei "KMT" sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (20:18). Į tai M.Židanavičius atsakė dar keturiais be atsako pelnytais taškais (24:18). "KMT" pamažu vijosi varžovus. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (27:27). Devintą minutę septynis taškus be atsako pelnė "Elektromontuotojas" (34:27), o netrukus į tai tritaškiu atsakė A.Rudžianskas. Kėlinį baigė "KMT" taikliu tolimu metimu, kai iš sunkios padėties tritaškį pataikė A.Rudžianskas (34:33).

Pirmą trečio kėlinio minutę penkis taškus be atsako pelnė M.Ivaškevičius (39:33). Įpusėjus trečiai minutei komandas vis dar skyrė šeši taškai (43:37). Vėliau net 10 taškų be atsako pelnė "Elektromontuotojas" (53:37). Baigiantis septintai minutei "KMT" paprašė minutės pertraukėlės (53:40). Po jos du taškus pelnė šeimininkai (55:40). Devintą minutę "KMT" sumažino varžovų persvarą iki devynių taškų (55:46). Paskutinę kėlinio minutę "Elektromontuotojas" padidino pranašumą iki 13 taškų (59:46).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 11 taškų (61:50). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė "Elektromontuotojas" (67:50). Septintą minutę "KMT" nutraukė ilgai trukusį "taškų badą", kai tritaškį pataikė M.Zapalis (67:53). Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos žaidė nerezultatyviai. Rungtynės baigėsi rezultatu 71:55.

E.Valaitis, "Elektromontuotojo" treneris:

Lengvos rungtynės buvo. Senai mačiau kaip komanda žaidžia, pats kadangi traumą gydžiausi. Šeip gražiai vyrai žaidė pirmas rungtynes Pavasario taurėje. Gal centro dar vieno trūko, bet viskas gražiai ėjosi. Vyrai kovojo, stengėsi, žinojo gal, kad alaus laimės :).

Paklaustas, kodėl antroje rungtynių pusėje "Elektromontuotojas" beveik viską pataikė, o varžovai atvirkščiai, treneris atsakė: "Gal papraščiausiai nespėdavo prie mūsų žaidėjų pribėgti, nes gal su viršsvoriu lakstė, bent taip atrodė. Mes visada daugiau žaidžiame po krepšiu, komanda nebloga šiais metais."

E.Šabonas, "KMT" žaidėjas:

Iš tikro amžius daro savo. Mūsų komanda matėsi, kad yra daug vyresnio amžiaus. Pirmus du kėlinius, kol sugebėjome buvome lygiaverčiai varžovai, žaidėme taškas į tašką. Antroje rungtynių pusėje tiesiog pavargome ir tai ką tarėmės prieš rungtynes pradėjome nebedaryti. Nuovargis darė savo, tingulys užėjo ir automatiškai jaunesni varžovai greičiau lakstė, daugiau pataikė. Mes dėl nuovargio pradėjome nebepataikyti ir gavosi toks galutinis rezultatas. Iš tikro džiaugiamės, persvara didesnė nei 20 taškų tikrai nebuvo. Gan gerai susiklostė rungtynės.

Elektromontuotojas: Martynas Židanavičius – 18 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Marius Ivaškevičius – 16 tšk., Arnas Gilius – 14 tšk., Laimonas Putrimas – 10 tšk.

KMT: Arvydas Rudžianskas – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Marius Zapalis – 10 tšk., Eimantas Šabonas – 8 tšk.

„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje palažė „Straight“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 23:11 val.)„Elektromontuotojas“ įrodė savo pranašumą prieš „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 00:05 val.)„IT-Taškas.LT kompiuteriai & Festo“ nugalėjo „KMT“ (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 22:42 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „KMT“ (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 23:50 val.)Nerezulatyviose aštuntfinalio rungtynėse ‒ „Lituanicos“ pergalė (2014 balandžio 29 d., antradienis, 20:44 val.)