IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo vs KMT (70:58)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 06 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„IT-Taškas.LT kompiuteriai & Festo“ nugalėjo „KMT“

2014 balandžio 06 d., Sekmadienis, 22:42 val., peržiūros: 776

Sekmadienį (04.06) VDU Rasos gimnazijos sporto salėje įvyko "Pavasario Sportturas 2014" taurės rungtynės, kuriose susitiko "IT-Taškas.LT kompiuteriai & Festo" (šeimininkai) ir "KMT". Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmę šeimininkai nugalėjo varžovus – 70:58 (13:14, 28:16. 16:14, 13:14).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie atitrūko (9:4). Visgi "KMT" ekipa sugebėjo suvienodinti žaidimą ir persverti rezultatą (11:12). Kėlinuko pabaigoje komandos šiek tiek aprimo ir "KMT" sugebėjo išsaugoti minimalią persvarą (13:14).

Antrajame kėlinyje įsidrasinę šeimininkų ekipos krepšininkai siuntė vieną po kito tritaškius metimus ir susigrąžino persvarą (26:24). Nors "KMT" ilgą laiką neleido varžovams atitrūkti, tačiau sėkminga atkarpa (11:2), leido "IT-Taškas.LT kompiuteriai & Festo" ekipai po dviejų kėlinių pirmauti dviženkle persvara (41:30).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai padidino skirtumą iki 19 taškų (54:35). D.Vaitkevičius pelnė 7 taškus be atsako ir sumažino atsilikimą iki dvylikos taškų (54:42), tačiau tai buvo viskas ką šiame kėlinyje pasiekė "KMT" ir po trijų kėlinių skirtumas buvo šiek tiek didesnis – 57:44.

Paskutiniajame kėlinyje "KMT" bandė sukurti intriga ir sumažino skirtumą aštuonių taškų (64:56) , tačiau per paskutiniąsias dvi minutes, šeimininkai atlaikė varžovų šturmą ir nugalėjo - 70:58.

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Egidijus Kumža – 22 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd.), Martynas Kadakauskis – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Vidas Jucius – 13 tšk., Mindaugas Škimelis – 11 tšk.

KMT: Darius Vaitkevičius – 19 tšk., Marius Zapalis – 13 tšk., Arvydas Rudžianskas – 10 tšk. (7 išpr. praž.)

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nugalėjo banguotai žaidusius „A.S.K. „Persvara“ – 2nd“ krepšininkus (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Elektromontuotojas“ įrodė savo pranašumą prieš „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 00:05 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „KMT“ (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 23:50 val.)BC „Straigth“ pergalingai pradėjo pavasario „Sportturas“ turnyrą (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 21:19 val.)„Elektromontuotojas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „KMT“ (2014 balandžio 08 d., antradienis, 20:39 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Šilainių ‒ 2“ komanda keliauja į pavasario taurės pusfinalį (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 01:21 val.)